Opinie o Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl w Silno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl w Silno

Na Skarpie Nowy wpis

Zaliczke wzial i koniec, mily do bolu a potem nie ma mebli i zabiera kase. Trzeba podjechac pod jego chate i poczekac …..

@Na Skarpie

Zapraszam do poszukania ogłoszenia na FB (grupy: Toruńskie Ogłoszenia, SILNO-mieszkańcy i przyjaciele, Mama w Toruniu i kilka innych) w związku ze złożeniem pozwu zbiorowego i zgłoszenie sprawy na policję (jak kilkoro z nas już zrobiło).

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl w mieście Silno. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników.

Nie warto podejmować współprac

Stolarnia jest w innym miejscu, czy wie ktoś może gdzie ? Bo ten adres co jest podany to jego dom.

Klient Nowy wpis

Jego strona tr-meble.pl juz nie istnieje. Uwazajcie bo klamie i (usunięte przez administratora)

Nowy wpis dzisiaj Nowy wpis

Potwierdzam ze wzial zaliczke i zniknal. Nie odbiera telefonow, sms. Jest rozmowny dopoki nie dostanie zaliczki. Bedzie kierowac sprawe do sadu. Bardzo brzydko panie Tomaszu, czy pan prowadzi biznes?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl?

Nie warto podejmować współprac

O ile chce Pan dostać jakiekolwiek pieniądze, i uczestniczyć w okradaniu ludzi z pieniędzy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Pan wykręca wszystkim te same numery! Bierze duża zaliczkę, w dniu montażu ta sama śpiewka zepsuty samochód , problemy z dzieckiem itd., a potem znika. Ani mebli, ani pieniędzy. To jest (usunięte przez administratora) nie stolarz! Powinna się nim zająć policja i uwaga TVN, temat idealny dla nich. Pod żadnym pozorem nie nawiązywać współpracy !

Klient

(usunięte przez administratora) Bierze pieniądze i znika!!!

Nie polecam! Odradzam! Wykonawca nieterminowy. Kłamie, odwołuje montaż w dniu umówionej realizacji lub dzień przed (dwukrotnie) z powodu zepsutego auta. Nie zgodził się na podstawienie busa przez nas. Kontakt jest dobry do czasu zapłaty zadatku, potem odbiera po kilkanastu próbach i smsach.

Nie

Odradzam. Pan nieterminowy.... Meble średniej jakości i za takei ceny mozna lepsze zamowic.

nn

Także nie polecam. Pan bardzo nieterminowy (na kuchnie czeka się ok 4-5 miesięcy), nie odbierający telefonow, umawiający się na terminy, na ktore nie przyjeżdza (bo nagle jest np. poza krajem), a nawet powiedziałbym, że okłamujący klienta, że już jedzie, że ma fronty, blaty.

Szymon
@nn

Finalnie jesteś jednak zadowolony z tego, jak została wykonana Twoja zamawiana kuchnia? Twój wpis sugeruje, że czas oczekiwania na dostawę i realizację zamówienia jest bardzo długi ale może będziesz tak uprzejmy, aby ocenić tka szczerze, czy warto było czekać?

sylwia

Bardzo doradzam! Umowa podpisana w grudniu 2018 roku, meble miały być w lutym. Po wielu telefonach Pan łaskawie pojawił się w kwietniu i wykonał meble bez frontów, fronty zostały zamontowane dopiero w czerwcu. Pan zapomniał jednej półki, którą miał dowieźć. Tego samego dnia zgłosiłam, że nie domyka się szafka nad lodówką, Pan przyjechał zobaczył, miał przywieźć półkę oraz nowe zawiasy. Niestety do dziś nie dotarł. Minął rok, a meble nie dokończone, wykonanie również zostawia wiele do życzenia. Pan ma wieczne problemy z Dzieckiem, samochodem... Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy, bo niestety Pan się ceni..

Fatalnie, meble zrobione mało starannie. Przekroczone wszystkie terminy a pan nie odbiera telefonu. Nie polecam. Inaczej - polecam unikać

Zostaw merytoryczną opinię o Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl - Silno

• Jak się pracuje w Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl?

Roszycki Tomasz Tr-Meble.Pl
  • Jarzębinowa 6