Opinie o Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska w Reda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska w Reda

Pani K Nowy wpis

Szefowej nie zdążyłam poznać zbyt dobrze, ale koleżanki okazały się mało pomocne. Zostałam rzucona tak naprawdę na głęboką wodę, miałam zostać wdrożona w programy na których pracuje biuro, ale nikomu się nie kwapiło aby mi tłumaczyć a robić kazano. Jak prosiłam o pomoc to udzielały jej jakby za karę i cały czas czułam pretensje wobec mojej osoby, że nie wiem wszystkiego.

Pracownik Nowy wpis
@Pani K

Może tak się czułaś, bo terminy nas ,,gonią" nie zawsze jest czas na spokojne tłumaczenie. Ale na pewno nie zostawiamy nowych osób bez pomocy. Wystarczy pytać.

Zadowolony pracownik Nowy wpis

W biurze pracuje już kilka lat- zleciało nawet nie wiem kiedy...w miłej atmosferze czas szybko leci. Gdy pojawia się jakiś problem..to nie zostaje z tym sama- wystarczy rzucić temat na forum. Jeśli chodzi o czas pracy oraz ewentualne urlopy...to szefowa zawsze idzie na rękę...nigdy nie usłyszałam że jest to problem.

Kacha Nowy wpis

Świetne miejsce pracy. Niesamowita ekipa stworzona przez cudowna osobę jaka jest właścicielka biura. Pełen profesjonalizm biura w świetnym klimacie pracy. Szefowa jest przykładem tego że dobra komunikacja z pracownikiem to droga do sukcesu. Polecam jako miejsce pracy.

Klient

Najlepsze biuro rachunkowe. Panie posiadają ogromną wiedze, zawsze pomocne, uśmiechnięte.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ewelina

Najlepsze miejsce pracy, szefowa to cudowna osoba. Bardzo pomocna, zawsze wyciąga rękę do pracownika i stawia go na pierwszym miejscu. Pełen profesjonalizm, gwarantuje nam szkolenia dzięki czemu z każdą zmianą przepisów jesteśmy na bieżąco, .

Zmęczona

Osoby z niepełnosprawnością nie mogą pracować po 7 godzin tak jak się należy...

Hanna

Perfekcyjne, rzetelne biuro godne polecenia. Oddając firmę pod opiekę tego biura wiem że to najlepszy krok. Bardzo polecam. Załoga bardzo kompetentna.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska - Reda

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Rach-Complex Ewa Jabłonowska Agencja Artystyczna Magazyn Rozrywki Ewa Jabłonowska?

• Kasztanowa 12
    84-240 Reda