Opinie o KJ Company Karol Jackowski w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KJ Company Karol Jackowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KJ Company Karol Jackowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KJ Company Karol Jackowski w Słupsk

jarekk13@vp.pl Nowy wpis

Witam . Kupiłem i zapłaciłem na Alegro szkło do telefonu samsung A40 , mineło cztery dni robocze i niestety nie wysłano mi . Pozdrawiam .

Alicja Nowy wpis

Słabe te opinie poniżej no ale żadna nie była pisana przez pracownika. Jak się pracuje? Po opiniach trochę podejrzewam że mogą niezbyt uczciwie podchodzić do ludzi - ma to jakieś przełożenie na pracowników?

Zawiedziona Nowy wpis

Nie polecam usług tej firmy, zamowiony towar na allegro, firmy exclusive- cover został opłacony ale (po tygodniu) kiedy zaniepokoił mnie brak możliwości śledzenia przesyłki uzyskałam (sama) informację z poczty polskiej, (dostarczyć miał ich kurier 48h) iż numer prawdopodobnie jest błędny lub nie nadano przesyłki, a obie opcje leżą w gestii firmy KJ, udało mi się nawiązać porozumienie z ów firmą ... w postaci ponownego nadania ale w krótkim czasie otrzymałam wiadomość, że "nie mają etui na stanie" ... Dodam jedynie, że od dnia 04.04 do dnia 14.04 firma oferowała mi jedynie możliwość "poczekania" lub zwrot kosztów. Nie polecam

Warek Nowy wpis

Nie polecam tego Pana. Wysłał nie to co zamowilam. Nie ma możliwości kontaktu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KJ Company Karol Jackowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bogusław

Najwyraźniej sprzedaje towar którego nie posiada. Oferta jest inna, a wysłany towar zupełnie inny. Do firmy nie można się dodzwonić - ja wykonałem łącznie 11 telefonów. Skarg na niego jest wiele.

Syla

Zamówilam szło hartowane na telefon. Przyszło zniszczone. Nie polecam.

Misss

Towar przyslano uszkodzony. Po napisaniu e-maila w sprawie reklamacji brak odpowiedzi.

Wonorski

w ofercie podaje , że szkło do xiaomi redmi note 5 jest z otworami a przysyła z wycięciem

Uni

Sprzedaje towar, którego nie posiada. Utrudniony kontakt. Po wystawieniu negatywnego komentarza - próbuje przekupstwa w celu jego usunięcia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wywiązywać się z zawartych umów.

Zostaw merytoryczną opinię o KJ Company Karol Jackowski - Słupsk

KJ Company Karol Jackowski