Opinie o Salon Okien Falcer Piotr Reclaf w Pszczółki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Salon Okien Falcer Piotr Reclaf. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salon Okien Falcer Piotr Reclaf o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Okien Falcer Piotr Reclaf w Pszczółki

Czym w Salon Okien Falcer Piotr Reclaf zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jagoda Nowy wpis

Ta firma jest zamknięta właściciel zawiesił działalność w 2021 roku

Ewelina Nowy wpis
@Jagoda

Aha dobrze wiedzieć, a co stało się z pracownikami? Właściciel założył jakąś nową firmę czy całkowicie zakończył prowadzenie działalności?

Jagoda Nowy wpis
@Ewelina

Z tego co wiem nie mieli pracowników i zamknęli na stałe nie prowadzą działalności

Jak się pracuje z ludźmi z Salon Okien Falcer Piotr Reclaf?

(usunięte przez administratora)się pracuje co to kogo obchodzi jak ta firma zamknięta po co takie (usunięte przez administratora)wiadomości .

Nie polecam !!! Pani kłamie i wymyśla różne bzdury na wymianę klamek czekaliśmy 4 miesiące po czym pani dowiozła klamki w zamówionym odcieniu ale niestety nie pasują do okien. Klamka od drzwi ma być w innym kolorze co jest zawarte w umowie ale nie można się jej doczekać. Drzwi i okna montowane były w marcu 2020 mamy luty 2021 i zero odzewu. (usunięte przez administratora)Wszystko montowane oczywiście z opóźnieniem. Niestety ale (usunięte przez administratora)przestała już odbierać telefon z naszej strony.

Ktoś

Napewno specjalnie ogłosili upadłość firmy bo tyle ludzi (usunięte przez administratora). Teraz otworzyli nową na kogoś innego i dalej będą (usunięte przez administratora)

Co to kogo obchodzi zamknięte to zamknięte .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Salon Okien Falcer Piotr Reclaf? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Łukasz

Boże co wy macie za klientów ciągle coś ja biorę na 6 blok i wszystko ok (usunięte przez administratora).Ludzie zachowajcie to dla siebie po co wypisujecie takie rzeczy co to kogo obchodzi ja zamawialam tam okna zamawiam cały czas i będę zamawiał i na pewno polecę.

@Łukasz

Poto pisać żeby ludzi ostrzec przed strata pieniędzy i nerwów

Magda

My składaliśmy reklamację na drzwi. Mija już prawie półtora roku a ta (usunięte przez administratora) baba nic nie zrobiła. Nawet nie zgłosiła naszej reklamacji. Mąż sam kontaktował się z firmą i z fabryka, oni twierdzili, że Pani Iwoną Reclaw wcale do nich nie dzwoniła a nam wciskała, że drzwi będa za miesiąc, za tydzień, już w tym tygodniu. No i wyszło na to, że firma nam sprzedała nowe skrzydło po kosztach. NIE POLECAM!!! SAME KŁOPOTY

Słyszałem od znajomych już kilka takich sytuacji również. (usunięte przez administratora)W czasach dbania o klienta takie kwiatki robić to można szybko się wyeliminować Z rynku. A okien jest na każdym kroku. No Coz,aby tylko ludzie wiedzieli, żeby tam nie zaglądać. Szkodzi zdrowiu. Pozdrawiam Pana. Marek

Ja zamawialam i wszystko ok

Ta osoba już tam nie prowadzi firmy właścicielem jest ktoś inny przestańcie im wypisywać jak komuś nie pasuje to po co tam łazi masakra .

Chyba wiem bo zamawiana tam okna i kto inny jest właścicielem A że siedzi ta sama osoba to mnie nie interesuje

Wiktor

Dobrze, że klienci dobrze oceniają pracę pracowników . A jaki jest powód , że nikt z pracowników nie zagląda na to forum?

@Wiktor

Nie ma żadnego powodu nie ma czasu na czytanie trzeba pracować Pozdrawiam.

Pan Roman

Dziękuję za montaż wszystko ok jak na początek roku

Pani Gabrysia

Dziękuję za wczorajszy montaż okien ,bramy i drzwi wszystko super dziękuję polecam .

Grzegorz

Drzwi bardzo ładne dobrze zamontowane Polecam.dziekuje

Pan Jan

Wczoraj zamontowane wszystko ok polecam

Właściciel

Nibu komu nie zamontowalismy okien i nie oddalismy zaliczki nic mi nie wiadomo na ten temat.

klient

Nam zamontowali i jesteśmy zadowoleni zawsze jakiś wariat się znajdzie co mu nie pasuje

Bartek

Okna ok brama też polecam

Gabrysia

Parapety bardzo ładne dziękuję

wszystko super zamontowane polecam

Alicja

wszystko ok polecam

Roman

Wszystko Ok polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Okien Falcer Piotr Reclaf - Pszczółki

• Jak się pracuje w Salon Okien Falcer Piotr Reclaf?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Okien Falcer Piotr Reclaf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Okien Falcer Piotr Reclaf?

Salon Okien Falcer Piotr Reclaf
  • Łąkowa 2A