Opinie o Deker-Bud Damian Zgłobica w Jaźwiny

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Deker-Bud Damian Zgłobica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deker-Bud Damian Zgłobica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deker-Bud Damian Zgłobica w Jaźwiny

Joanna

U nas szybko i sprawnie wykonali cały dach. Pełen profesjonalizm i polecam bardzo tą firmę.

@Joanna

Witam można zapytać skąd pani jest bo chciałbym zobaczyć ich robotę na żywo

kamil

Pomimo złych opinii ja polecam, wszystko sprawnie i bez problemów

Renata
@kamil

Czyli u ciebie dobrze? A z którymi negatywami się nie zgadzasz dokładnie?

kamil
@Renata

Po bie … u mnie lepiej niż wcześniej :)

@kamil

Witam można zapytać skąd Pan jest bo chciałbym zobaczyć ich prace na żywo

Klient 4 Nowy wpis

Witam zastanawiam się na tą firmą do roboty dachu i jestem ciekawy jak robią czy jest w okolicy Czarnej jakiś dom robiony przez nich żeby zobaczyć dach?

Amadeus

A jeszcze jedno a zeby poprawic fuszere jaka zrobili to czlowieka olewaja i klamia na potege ludzie uwazajcie i nie dajcie sie zrobic w babuko jak ja

@Amadeus

A czemu poprawić nie chcą, co mówią?

Klijent
@Amadeus

Witam u mnie to samo spieprzyli cały dach i dzwoniłem do niego w piątek na wieczór to powiedział że rano w sobotę będzie czekam w sobotę od rana i się niedoczekałem do dzisiaj

Klient 3
@Wiktoria

Witam u mnie odpadają gąsiory i wszystko źle nie potrafili wypoziomować dachu nie przyjeżdża poprawić więc ja nie podaruję i zmuszę go sądownie

Amadeus Nowy wpis
@Klient 3

Do mnie tez nie przyjechali a dzwonilem z 10 razy i ma gdzies ten (usunięte przez administratora)Zglobica ale tez mu nie podaruje

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Deker-Bud Damian Zgłobica? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Dekarz/ pomocnik dekarza.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
amadeus

PROPONUJE TYM PANOM ZMIENIC FACH NP NA POGLEBIANIE ROWOW MELIRACYJNYCH I ZAPEWNE TAM TEZ NIE ZROBILIBY SWOJEJ PRACY POPRAWNIE KUPA PARTACZY A NIE FACHOWCOW ZNAJACYCH SIE JEDYNIE NA LICZENIU PIENIEDZY I NIC ZUPELNIE WIECEJ STANOWCZO ODRADZAM TYCH NIEWIEM JAK NAZWAC POWIEDZMY ZE PANOW

Pozytywny
@amadeus

Podzielam pogląd powyżej, mało staranne wykonanie dbanie o szczegóły po ich pracach wychodzą fuszerki które już nie chcą poprawić.

Natalia
@Pozytywny

A szef o tym wie? Czy raczej nie nadzoruje pracowników?

Pozytywny
@Natalia

Z nadzorem też różnie bywało,ale o wszystkim wiedział.

@Pozytywny

Wiedział, że jego ludzie źle to wykonali i niczego wobec tego nie zrobił? Czyli problem jest w tym, że oni nie umieją tego po prostu lepiej zrobić? Jak on to wyjaśniał?

@Natalia

Witam szef sam wszystko źle robi ma dwóch pomocników którzy mu tylko podają materiał albo coś przytrzymać ich nie winię oni mówili że nie są fachowcami

@Pozytywny

Witam bo on to znaczy szef niema pojęcia o żadnej robocie przy dachu.

@Klient

Skoro twierdzą, że nie są to w ogóle powinni podejmować się tego typu pracy?

Klient 2

Odradzam ta firmę zwykli (usunięte przez administratora) nie mają pojęcia o dachach ta firma to totalne (usunięte przez administratora) szkoda czasu i pieniędzy

Waldemar
@Klient 2

Witam co źle zrobili bo u mnie mają robić cały dach więźbę i pokrycie

@Waldemar

W końcu się Pan zdecydował na ich usługi? Bo minął już ponad miesiąc i ciekawa jestem jak to wszystko wyszło

Waldemar
@Wiktoria

Witam tak Pan Damian zrobił u mnie cały dach od podstaw poszło wszystko sprawnie i jestem zadowolony więc polecam tą firmę.

@Waldemar

Czyli te negatywne opinie to jakieś fejki? Ogólnie to mówił Pan im może o tym całym forum na ich temat?

@Wiktoria

Witam Panią jednak im u mnie nic im dobrze nie wyszło wszystkie błędy wychodzą teraz

@Klient

Tak? To niedobrze. A można wiedzieć o jakich błędach tu mowa?

Amadeus

Ludzie z daleka od tych pseudo fachowcow poprostu katastrofa co oni robia to zenada poprostu szkoda waszych pieniedzy tyle w temacie chce Was ostrzec bo ja juz nic nie zrobie musze zyc z ich fuszera

Klient

Nie polecam, (usunięte przez administratora) a nie fachowcy. Totalna amatorszczyzna, nie mają pojęcia o tym, co robią. Na odcinku 2,5 metra, potrafili zrobić 5 cm krzywizny. Trzymajcie się z daleka, jeśli szanujecie swoje pieniądze i czas.

Damian

Nie polecam tej firmy zykli amatorzy o dachowce nie maja zielonego pojecia

Zostaw merytoryczną opinię o Deker-Bud Damian Zgłobica - Jaźwiny

• Jak się pracuje w Deker-Bud Damian Zgłobica?

Zobacz opinie na temat firmy Deker-Bud Damian Zgłobica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deker-Bud Damian Zgłobica?

Deker-Bud Damian Zgłobica
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 77A
    39-215 Jaźwiny