Mebloland Artur Wyrwiński

Opinie o Mebloland Artur Wyrwiński

piórko

zdecydowanie nie polecam firmy.Kontakt telefoniczny prawie nie możliwy ,konsultant nie potrafi się przedstawić więc nie wiemy z kim rozmawiamy.Próbowałam złożyć reklamacje telefonicznie okazało się że jest to niemożliwe,ale jeżeli chcemy złożyć zamówienie telefonicznie to nie ma problemu.Panie które odbierają telefony zupełnie nie zorientowane w tematach.Jeszcze raz omijajcie tą firmę z daleka.

Jerzy

Po wielu problemach firma Best Meble 24 zachowała się honorowo zrekompensowała i zadośćuczyniła dlatego wycofuję uprzednio negatywną opinię.Pozdrawiam całą załogę.

Klient Warszawa

Odradzam wszystkim tego sprzedawcę. Kupiliśmy w grudniu narożnik z funkcją spania dopłaciliśmy jeszcze do lepszego materiału i lepszych sprężyn, dostawa była pod koniec stycznia i już po dwóch miesiącach była pierwsza reklamacja ponieważ niby ten lepszy materiał uległ zmechaceniu. Jest wrzesień i byliśmy zmuszeni zgłosić kolejną reklamację ponieważ na łóżku powstały straszne zagniecenia a sprężyny są wręcz namacalne gołą ręką i odpowiedź jaką otrzymaliśmy od sprzedawcy to jest pokaz ignorancji klienta, aż to muszę zacytować: "Dodatkowo narożnik Rio + funkcja spania służy wyłącznie do snu okazjonalnego nie codziennego. Przez nadmierną eksploatację , towar mógł ulec zbyt szybkiemu zużyciu." Słyszał w ogóle ktoś z Was o tym, że łóżko służy do snu okazjonalnego?? Jeśli nie potrafią porządnie wykonać łóżka tak, żeby wytrzymało chociaż te dwa lata gwarancji to powinni taką informację, że sprzedają łóżko do snu okazjonalnego zamieścić w ogłoszeniu a takiej oczywiście nigdzie nie ma. Omijajcie sprzedawcę szerokim łukiem i nie popełniajcie naszego błędu kupując od nich cokolwiek.

Dominik

Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo atrakcyjne ceny. Dostawa praktycznie punktualna. Nic dodać nic ująć.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mebloland Artur Wyrwiński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Joanna

Polecam meble dostarczone w terminie, jakość za taką cenę wzorowa.

Paulina

Bardzo dobry kontakt. Dostawa na czas. Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję za transakcję i pozdrawiam.

Klient

Dzisiaj dostałam zamówiony narożnik. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest ok niczego nie brakuje i nie ma żadnych uszkodzeń. Kierowca super. Obchodził się delikatnie z towarem podczas ściągania z auta. Teraz wiem że warto zamawiać w tej firmie. Pozdrawiam niezadowolonych.

Zadowolony klient

Polecam w 100%. Łóżko przyszło szybko, złożenie tego łóżka było proste. Instrukcja czytelna.

Mariusz

Towar zgodny z opisem. Profesjonalna i bezproblemowa transakcja. Szybką realizacja zamówienia. Polecam tego Sprzedawcę.

Magdalena

Zakup przebiegł bez problemów. Towar zgodny z opisem. Nie mam zastrzeżeń.

Filip

Dobry kontakt ze sprzedającym a później z kierowcą który dostarcza meble. Wszystko zgodne z opisem, elementy ładnie spasowane. Niczego nie zabrakło. Śruby, wkręty wrzucone na zapas. Czytelna instrukcja montażu. Za taką kwotę naprawdę warto dokonać zakupu, nic lepszego się nie znajdzie. Polecam

Maria

Zamówione łóżko dotarli po 4 tygodniach. Właściwy byl rozmiar tylko ram. Stelaż i deski o innych wymiarach. Powiedziano, że za tydzien odbiorą. Dziś napisali smsa, że nie zabiorą i nie przywiozą nowych. Dadzą znać w przyszłym tygodniu kiedy.... Ostrzegam przed tą "firmą". (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Z całego serca nie polecam i ostrzegam. Zwykli (usunięte przez administratora) kupiłam naroznik i nie doscc ze to zwykly badziew to jeszcze dostalam dziurawy. Firma kogucik, zero kontaktu po zakupie jesli chodzi o reklamacje to nie ma opcji. Ostrzegam bo to jest karygodne. (usunięte przez administratora) i nic więcej pieniądze wyrzucone w bloto. Agnieszka

Klient

Odradzam jakikolwiek kontakt z tym sprzedawca. Nie kupujcie proszę, im mniej (usunięte przez administratora) tym lepiej się żyje. Nie utrzymujmy elementu

Dział PR działa na ekstra

Ale sobie opinii nawystawiali w jeden dzień :) Nie polecam firmy. Obsługa jest bardzo niemiła. Totalny rozgardiasz w zamówieniach. Trzy tygodnie temu powinno być dostarczone moje łóżko a w dniu dzisiejszym dostałem informację, że będzie dostarczone za tydzień. Nie polecam z całego serca. Z tak chamską, nieempatyczną i zakłamaną firmą już dawno się nie spotkałem. Termin dostawy jest non-stop przekładany. Zamówienie z Listopada, mamy koniec grudnia a ja je dostanę w Styczniu, przy deklarowanym terminie dostawy 7 dni roboczych. Odradzam. Moderację zachęcam do usunięcia tych wszystkich pozytywnych opinii wystawionych w jednym dniu. Minuta, po minucie.

Gajowy Marucha
@Dział PR działa na ekstra

Tak właśnie działa farma trolli. Ale czym więcej, tym lepiej. Ta firma jest już w naszym zasięgu między muszką a szczerbinką. O fakturze chyba nie trzeba przypominać

@Dział PR działa na ekstra

Zgadzam się ze wszystkim. Sposób w jaki traktuje klientów odbiega od profesjonalizmu w rażący sposób.

Jan

Nie polecam!!! Uwaga na tą firmę. Na allegro mają inna nazwe.. Towar odbiega od produktu który kupiłem znacząco.. Nie wspominając o tym że nie wygląda tak jak w aukcji... Uszkodzenia w widocznych miejscach!! Nie polecam!!

Karol

Łóżko zgodne z opisem, dobrze wykonane, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, ogólnie polecam rzetelny sprzedawca .

Dla mnie to z kolei dobry pracodawca od samego początku jak tylko zacząłem pracować dlatego polecam bo takich firm jest niestety mało.

Iwona

Bardzo Polecam! Przesyłka realizowana solidnie! Szafa również bez żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona. W takiej kategorii cenowej naprawdę nie da znaleźć się niczego lepszego.Polecam

Polecam.

trochę czas wysyłki przeciągnął się, może przez okres świąteczny ale zawsze można się dogadać ze sprzedawcą. Szafa piekna i łatwa w montażu. Troszke oczekiwania na przesyłkę ale ogolnie super. Dobry kontakt ze sprzedajacym i kierowcą, który rozwozi meble

Zostaw merytoryczną opinię o Mebloland Artur Wyrwiński - Elbląg

• Jak się pracuje w Mebloland Artur Wyrwiński?

Zobacz opinie na temat firmy Mebloland Artur Wyrwiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mebloland Artur Wyrwiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mebloland Artur Wyrwiński