Mebloland Artur Wyrwiński

Opinie o Mebloland Artur Wyrwiński

Klient Mebloland

Na dostawę oczekiwałem co prawda dość długo, ale w okresie świątecznym można to zrozumieć, narożnik wysokiej jakości, wykonanie staranne, obsługa zamówienia na wysokim poziomie, Ja ze swojej strony polecam z czystym sumieniem.

Kociara

Wszystkie niżej dodane opinie, które zostały dodane w jeden dzień, zgaduje ze napisały je osoby pracujące tam... porażka..

Polecam meble dostarczone w terminie, jakość za taką cenę wzorowa.

Paulina

Bardzo dobra obsługa klienta. Jak i narożnik. Polecam .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mebloland Artur Wyrwiński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Paulina

Towar zgodny z opisem :) Super kontakt. Bardzo gorąco polecam.

Towar zgodny z opisem dostarczony w terminie miły kontakt meilowy jestem zadowolona!

Paulina

Szafa rewelacyjna - duża , pojemna taka jaką chciałam mieć :) Świetny kontakt ze Sprzedającym gorąco POLECAM !

Wszystko w jak najlepszej porządku. Łóżko ładne i solidne. Kontakt ze sprzedającym bez zarzutu. Takie łóżko w Ikei kosztuje prawie dwa razy tyle. jestem zadowolona I polecam

Polecam. Łóżko zgodne z opisem. Ładne i dobrze wykonane. Przesyłka też terminową mimo czasu przedświątecznego a jak wiemy to czas wydłużonych dostaw. Jestem zadowolona.

Karol

Szafa dość ciężka, ale to nie wada:) Dobrze wykonana, łatwa w montażu. Bardzo ładna

Adrianna

Dobry kontakt ze sprzedającym, solidnie zabezpieczona i zapakowana przesyłka, rzetelny dostawca

Karol

Towar zgodny z opisem :) Super kontakt. Bardzo gorąco polecam

Ola

Dostawa w miarę szybko, produkt zgodny, wykonany właściwie, polecam

Nie polecam. Zamówiłam łóżko tapicerowane z Trzech części które przyszły dwie uszkodzone. Reklamacja odrzucona :/

Arek

Firma jest tylko w elblagu ?

(usunięte przez administratora) Zamówiłem kanapę Marti. Kanapa jakościowo beznadziejna. Dodatkowo po niespełna po miesiącu wygięła się całkowicie kanapa na stelażu. Próbowałem reklamować jednak kontakt z firmą jest straszny. Nie można sie dodzwonić. Na maile nie odpowiadają. Po ustaleniach telefonicznych które mam nagrane zgodzili się na zwrot kasy i zabranie kanapy po czym na mailu napisali ze reklamacja nie uznana. Po kolejnej awanturze zaproponowali przesłanie nowej części jesli sam ja sobie zamontuje. Póki co zgłosiłem sprawę do rzecznika praw konsumenta. Zobaczymy na czym stanie. Przypuszczam, że jeśli mieli by przesłać nową część szła by ona 3 miesiące. Absolutnie całkowicie nie polecam. Człowiek pożałował raz 500 zł i teraz ma nauczkę. Lepiej dołożyć i kupić w normalnym sklepie.

Playstars

Proponuję sprawę w sądzie. Ja sfinansuję sprawę, którą poprowadzą prawnicy mojej fundacji "Misterium Życia. Proszę o kontakt. Krzysztof Markiewicz

Unknow

Widocznie mają taki system.Mi tez zaproponowali 50zl zamian za zmianę opinii na allegro. Pewnie jest nas o wiele więcej

Playstars

Jeżeli dowód przelewu został sfałszowany to proponuje powiadomić prokuraturę z art. 271kk. Poszukałem informacji o firmie w miejscu zamieszkania tych panów. Albo nikt nie chce się wypowiadać albo mówią bardzo źle. Podobno wkrótce zaczną się groźby, najpierw prawnicy, później jacyś szemrani goście. Zobaczymy. Po pozyskaniu wielu informacji o firmie postanowiłem powiadomić o ich działaniach popularny program interwencyjny dużej komercyjnej stacji telewizyjnej! Pozdrawiam Zachęcam do wzięcia udziału w programie :)

Playstars

Kupiłem łóżko ze stelażem innym niż na zdjęciu. Ok. nie przywiązuję do tego wagi. Jednak okazało się, że otwory nie są nagwintowane, więc musiałem jechać do marketu po gwintownik i robić to za jakiegoś partacza, który zapomniał, chociaż czytając inne komentarze raczej szkoda było czasu i energii, aby wykonać te gwinty. Zadzwonił do mnie ktoś z firmy i rozmawiał z moim współpracownikiem. W zasadzie chodziło o usunięcie komentarza. Ostatecznie komentarz został usunięty przez Allegro.pl Jeszcze w tym tygodniu wystąpimy do sądu o przywrócenie komentarza, gdyż nie był on wulgarny, a był jedynie obiektywnym stwierdzeniem faktu. Mebel został poddany dziś badaniu specjalisty, gdyż KAŻDA płyta jest porysowana i obita. Ktoś wcześniej pisał o 50zł Ja musiałbym raczej dostać min. 500zł. Właściciel firmy chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co dzieje się w jego firmie, chyba, że wali meble w piwnicy lub garażu z żoną i córką na spółkę. Może to rękodzieło, nie maja prądu i maszyn, więc i kątów prostych brak... Mam w rodzinie stolarza i dwie stolarnie, więc wspólnie zastanawiamy się jak osiągnęli błąd 1,7st. na płycie... Mistrzostwo świata, bo nie widać, aby była cięta wyrzynarką czy nożyczkami... Po żyletce również nie ma śladów. Jest jeszcze taki popularny nóż, najtańsze koloru żółtego "tapeciok" Łóżko spełnia swoją funkcję jedynie po dużym upojeniu alkoholowym, gdyż wówczas nie zwraca się uwagi na jego wady estetyczne. O seksie nie ma mowy. Żaden suplement diety nie zadziała!!! Zrozumiałby to nawet Lew Starowicz! Tak czy inaczej sprawę kieruję do sądu, biegły potwierdzi co napisałem, a opinia wróci na Allegro, które nie będzie wspierać (usunięte przez administratora) Co do pana, któremu wysyłano lewe potwierdzenia przelewu, proponuję zgłosić sprawę do prokuratury z art. 271KK w związku z art. 286kk. Nie polecam tych partaczy! Mebloland... hmm.Czy nie lepsza byłaby nazwa Bubloland...?

Zniesmaczony

Nie polecam nikomu. Zamówiłem narożnik West na początku września. Poinformowano mnie że do końca września będę miał łóżko w domu. Pod koniec września zadzwonilem z zapytaniem co z lozkiem i uskyszalem ze maja opóźnienie i między 12-17 października bedzie moje zamówienie dostarczone. 9 października znow zadzwonilem pytajac o dokladna datę dostawy i uslyszalem ze jak wplace zaliczke 500zl to moze za 2 tygodnie będę miał narożnik dostarczony.

Gosc

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mebloland Artur Wyrwiński - Elbląg

• Jak się pracuje w Mebloland Artur Wyrwiński?

Zobacz opinie na temat firmy Mebloland Artur Wyrwiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mebloland Artur Wyrwiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mebloland Artur Wyrwiński