Opinie o praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak w Lublin

Magdalena

Czy do końca tego roku już nie będzie raczej żadnych rekrutacji? W poprzednich wątkach było podkreślanie, że jak na razie się nie odbywają. Mnie podobnie jak poprzedniego pana interesuje rozmowa rekrutacyjna, czy aktualni Pracownicy maja jakieś odniesienie co do niej? Zastanawia mnie brak bieżących opinii na forum, czym jest spowodowany?

@Pracodawca

Dzień dobry, dokumenty aplikacyjne można składać bez względu czy zamieszczamy ogłoszenie, czy nie, oczywiście z adekwatną w świetle prawa klauzulą przetwarzania danych osobowych. Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Paula

Braliśmy w szkoleniu sprzedażowym, które oceniam bardzo dobrze, a zwłaszcza w stosunku do innych (zdecydowanie słabszych). Dziękuję za udział i polecam firmę oraz trenerów z @praktycy-sprzedazy.com

Graźka Nowy wpis

Hej. ;) ja akurat szukam pracy w biurze / administracji. Czy na takie stanowiska będą planowane przyjęcia? nie mogłam znaleźć ogłoszeń. Po wpisach też wiem, że chyba działalność marketingu już nie funkcjonuje. a co się z pracownikami stało?

@Pracodawca Nowy wpis
@Graźka

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym podmiotem, jednakże na obecny moment nie prowadzimy żadnych rekrutacji. www.praktycy-sprzedazy.com

Elpie Nowy wpis

POLECAM SZKOLENIA realizowane przez firmę PRAKTYCY-SPRZEDAZY.COM. Bez zbędnych slajdów, świetnie przygotowana merytoryka, symulacje odzwierciedlające realne sytuacje z klientami. Prowadzący - Mariusz Mydlak: świetny sposób przekazywania wiedzy oraz masa przykładów (posiada ogromny zasób dotyczący naszej branży). Wiedza i umiejętności nabyte podczas szkolenia świetnie sprawdzają się podczas pracy z klientami. Raz jeszcze: gorąco polecam

Pani

Dzień dobry. ;) a czy jest tu może ktoś z działu marketingu? Chętnie poczytam o aktualnej atmosferze oraz prowadzonych projektach. Wiem, że jeszcze ogłoszenie nie zostało udostępnione na stanowisko specjalisty, ale chce się wstępnie zorientować za oceną warunków nim prześle dokumenty

@Pracodawca Nowy wpis
@Pani

Dzień dobry, w realizacji działań marketingowych od marca będziemy korzystać z nowego podmiotu zewnętrznego, stąd nie będziemy ogłaszać naboru na to stanowisko w najbliższej przyszłości. Dziękujemy za zainteresowanie praktycy-sprzedazy.com

POLECAM praktycy-sprzedazy.com! Uczestniczyłam w szkoleniu dla branży elektro. - Ogromna wiedza, niesamowita znajomość branży i sposób przekazu - prowadzący Mariusz Mydlak: "jestem na :TAK!" :-). - Świetnie zrealizowane case study oraz ćwiczenia (nareszcie dotyczące codziennych zadań w pracy, a nie oderwane od rzeczywistości). - Żadnych slajdów i niepotrzebnie "przegadanych" tematów. - Bardzo dobrze wykorzystany czas - nabyte umiejętności wykorzystuję w pracy. Najlepsze szkolenie na jakim byłam.

@Anna

Bardzo dziękujemy w imieniu naszego podmiotu, jak i naszego eksperta, Pana Mariusza. Polecamy się na przyszłość :-)

@@Pracodawca

Kiedy można spodziewać się ofert pracy z Państwa firmy? Pod koniec ubiegłego roku wspominaliscie, że będziecie szukać specjalisty ds marketingu. Wiadomo już cos w temacie ewentualnych rekrutacji?

Audytor

1 część teoretyczna 2 część praktyczna

Pytania odnoszące się do realizacji wcześniejszych audytów z mojej strony. To czego nie wiedziałem, rekruter zobowiązał mnie nauczyć, a potem tak było. Praktycznie i w miłej atmosferze.

Jak dużo osób pracuje w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak?

Magdalena

@Magdalena

Pani Magdaleno, w bieżącym roku nie będziemy prowadzili rekrutacji. Mimo to, bardzo dziękuję za zainteresowanie naszym podmiotem. Proszę pamiętać o nas na początku 2024 roku. Dziękuję za zainteresowanie naszym podmiotem Mariusz Mydlak partner zarządzający

Ksenia
@Mariusz Mydlak @Pracodawca

Czyli na początku przyszłego roku można spodziewać się ofert pracy? Na jakie stanowiska są możliwe rekrutacje?

@Ksenia

Patrząc z perspektywy przyszłego roku, to nasz skład będziemy chcieli powiększyć o nowych szkoleniowców oraz o dodatkową osobę odpowiedzialną za marketing oraz działania graficzne.

Wera
@@Pracodawca

Czy stażyści są zatrudniani może? mam na myśli oczywiście ten wspomniany na końcu marketing czy tez działania graficzne. Ciekawi mnie czy udałoby mi się sprawdzić, komercyjnego doświadczenia jednak nie posiadam. Czy tutaj tez byłaby umowa B2B?

@Ksenia

Pani Kseniu, w bieżącym roku nie będziemy prowadzili rekrutacji. Mimo to, bardzo dziękuję za zainteresowanie naszym podmiotem. Proszę pamiętać o nas na początku 2024 roku. Dziękuję za zainteresowanie naszym podmiotem Mariusz Mydlak partner zarządzający

@Wera

Pani Weroniko, w bieżącym roku nie będziemy prowadzili rekrutacji. Mimo to, bardzo dziękuję za zainteresowanie naszym podmiotem. Proszę pamiętać o nas na początku 2024 roku. Dziękuję za zainteresowanie naszym podmiotem Mariusz Mydlak partner zarządzający

@@Pracodawca

Witam, jakby nie patrzeć 2024 zaczyna się już jutro, co wobec niego będzie przewidywane? Chyba, że mieli Państwo na myśli inną część kwartału? Czy już od stycznia można wysyłać dokumenty?

@Pracodawca

Czy w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy występuje przy tym jakaś forma umowy, która byłaby o wiele bardziej preferowana? Do tego czy przed nią występuje umowa próbna? Jeśli tak to na jakich zasadach tez podpisywana?

@Pracodawca

Dzień dobry, pracujemy wyłącznie na zasadach B2B. W przypadku chęci współpracy proszę szukać informacji na naszym firmowym fanpage na Facebooku w pierwszym kwartale 2024/ Z poważaniem praktycy-sprzedazy.com

ELMAX

Jedyna firma która prowadzi szkolenia dla branży elektrycznej i salonów oświetlenia dekoracyjnego. Dziękujemy trenerom za przeprowadzenie szklenia, które idealnie wpisało się w potrzeby naszej firmy.

@ELMAX

Bardzo dziękuję za tak miłą i merytoryczną opinię z Pana strony. Jest mi bardzo miło, polecamy się oczywiście na przyszłość :-) Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Kamila

Uczestniczyłam w szkoleniu sprzedażowym dla branży elektro. Świetny sposób prowadzenia szkolenia - ćwiczenia bazujące na sytuacjach z zawodowej codzienności. Prowadzący - ogromna wiedza!, świetny sposób przekazu i masa przykładów. Gorąco POLECAM firmę praktycy-sprzedazy.com!

@Kamila

Widziałem, że jeden kandydat już stażem się interesował, będę obserwować ewentualne oferty, które zostały wskazane na stronie, z tym że mógłby ktoś odnieść się do ewentualnego przebiegu nieco szerzej? Trudno się dostać? jest ograniczona liczba miejsc? Ile jednoczesnych? I czy cos będzie sprawdzane na rozmowie?

Mariusz Mydlak @Pracodawca

Dzień dobry, w przypadku odpowiedzi na powyższe pytania, zachęcam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w godz. 9.00 - 17.00, pod ogólnym numerem 669-200-677 Pozostając do dyspozycji Mariusz Mydlak partner zarządzający

Mariusz Mydlak @Pracodawca

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym podmiotem, jednakże w obecnej chwili nie prowadzimy rekrutacji jak również praktykantów w naszej firmie. Proszę oglądać nasz profil na Facebook-u praktycy-sprzedazy.com na którym, jeżeli będziemy poszukiwali kandydatów, to takie informacje zamieścimy. Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Mariusz Mydlak @Pracodawca

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym podmiotem, jednakże w obecnej chwili nie prowadzimy rekrutacji w naszej firmie. Proszę oglądać nasz profil na Facebook-u praktycy-sprzedazy.com na którym, jeżeli będziemy poszukiwali kandydatów, to takie informacje zamieścimy. Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Paula

POLECAM SZKOLENIA !!! Bez slajdów, mówienia o "niczym". Świetnie przygotowane oraz przeprowadzone szkolenie. Prowadzący z ogromem wiedzy merytorycznej oraz - co istotne - praktycznej! Super symulacje oraz informacja zwrotna od prowadzącego. Raz jeszcze: POLECAM @Pracodawca!

Szkolenie @Pracodawca: super program - merytoryka idealnie wpisująca się w problematykę grupy. Prowadzący - Mariusz, praktyk(!), który posiada ogromną wiedzę, tworzy świetną atmosferę. Gorąco POLECAM!

Najlepsze szkolenie w jakim od 10 lat uczestniczylsm. Zero slajdów tylko merytoryka. Szkoleniowcy na 6 z plusem. Rekomenduje i polecam praktycy-sprzedazy.com

Iga

Zwariowana atmosfera, zwariowany właściciel :-) oraz uczciwość w systemie premiowym oraz wypłacanym wynagrodzeniu. Polecam serdecznie, zwłaszcza szkoleniowcom tego @Pracodawca

Jakie godziny pracy obowiązują w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak?

Mariusz Mydlak

Firma pracuje w godzinach 9.00 - 17.00 Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak?

Mariusz Mydlak

Dzień dobry, przepraszam za brak odpowiedzi - umknął mi ten wpis. Do naszego zespołu przyjmujemy wyłącznie osoby z doświadczeniem (z sukcesami), a jest to wymóg naszych Klientów, którzy oczekują ekspertów z danej tematyki (sprzedaży, zarządzania, czy negocjacji). Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający

Danuta
@Mariusz Mydlak

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź :) A czy obecnie rekrutują państwo na jakieś stanowiska?

@Danuta

W lutym będziemy prowadzili rekrutację. Co do stanowisk lub zasad zatrudnienia, podejmiemy decyzję w połowie lutego. Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Justyna
@Mariusz Mydlak

W zasadzie to już jest marzec. Ciekawa jestem jak długo tu w firmie rekrutacja może obecnie przebiegać? Udało się już kogoś przyjąć? Ile osób i na jakie stanowiska? Są jeszcze miejsca?

@Justyna

Dzień dobry, w obecnej chwili nasz skład został powiększony, jednakże w 2 kwartale będziemy dalej powiększać nasz zespół. Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Justyna
@Mariusz Mydlak

Z czego wynikają takie perspektywy na rozwój? Czy odnośnie kolejnego kwartału wiadomo już o jakich stanowiskach będzie mowa? Kiedy mniej więcej można rekrutować?

@Justyna

Rekrutacja dotyczy wyłącznie stanowisk szkoleniowych. Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający praktycy-sprzedazy.com

Czy w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mariusz Mydlak

System jest jasny i przejrzysty, co skutkuje brakiem kominów finansowych. Czyli uzależniony jest od wyniku (pracy), mamy taką zasadę": "chcesz zarobić, to zarobisz" Z poważaniem Mariusz Mydlak partner zarządzający

Zostaw merytoryczną opinię o praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak - Lublin

• Jak się pracuje w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak?

Zobacz opinie na temat firmy praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak?

Kandydaci do pracy w praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

praktycy-sprzedazy.com Mariusz Mydlak
4.9/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Karola Lipińskiego 13 lok. 10
    20-849 Lublin