Opinie o Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz w Marzenin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz w Marzenin

Małgorzata Nowy wpis

Bardzo długo szukam pracy na produkcji, czy tu nie byłoby takiej szansy. Pracowałam już przy produkcji alkoholu, nie była to bardzo ciężka praca fizycznie to może tu również kobiety są mile widziane. Tylko co z wypłatami, czy już płacą na czas?

Usługi prawne 572 300 704

Zapraszam na darmowe konsultacje na temat ściągania długów z Alkado. Windykuje w całości na koszt dłużnika. Mój numer jest powyżej.

@Usługi prawne 572 300 704

Prosze o podanie calego numeru telefonu chetnie skorzystam z PANA oferty.trzeba to naglosnic bo takich oszukanych rolnikow przez ALKADO jest wiecej i,kazdemu tylko obiecuja albo udaja ze ich nie ma.Takie metody stosuja od lat .Bardzo nieuczciwi ludzie sa

@Usługi prawne 572 300 704

teraz mi sie wyswietlil numer telefonu

Jakubowski Nowy wpis

Polecam Szczęśniaka : )

Klient Nowy wpis
@Usługi prawne 572 300 704

Polecam pana prawnika Wojciecha Szcześniaka. Alka do pp jego działaniach właśnie wypłaciło mi należność za żyto!

Filip

To jest forum pracownicze i zupełnie nie rozumiem .dlaczego klienci akurat tu zostawiają swoje uwagi?

Rolnik.
@Filip

My rolnicy, nie jesteśmy klientami tylko dostawcami, a uprawa zbóż i ich sprzedaż to nasza praca. Jeżeli nie wypłaca dostawcą, to ... Proszę sobie samemu odpowiedzieć, czy będzie uczciwy względem pracowników.

@Filip

A dlatego Mateuszku vel Filipku , bo ludzie chcą pieniędzy za swój towar i pracę tak trudno to zrozumieć??

Magda

@rolnik. A jak z atmosfera w zakładzie ?

@Magda

jaka może być atmosfera jak nie dostajesz wypłaty na czas

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Pphu Alkado

Pan Zaborowicz kłamie prosto w oczy razem z jego żoną ,nie idzie się do nich dodzwonić ,odwlekają z płaceniem długi termin płacenia ,tłumacząc że nie płacą im za spirytus l

@Pphu Alkado

Ale to u nich standard nigdy nie byli uczciwi wobec pracowników, wszystkich traktowali z pogardą.A o pieniądze nie szło się nigdy doprosić ciągle opóźnienia z wypłata. Za spirytus płacą im terminowo, bo takie zakłady nie mogą sobie pozwolić na nie płacenie gorzelnią. A tak na marginesie to kłamstwo matactwo to oni mają we krwi obwydwoje.

Rolnik

UWAGA!!! Mi również nie wypłacił za odstawione 40 ton zboża, które mu odstawiłem w lipcu 2018 roku (a dzisiaj jest 1 czerwca 2020 r). Z początku mnie zwodził, że zapłaci w ciagu tygodnia, miesiąca i tak przez rok, a w kolejnym roku nie chce już rozmawiać ze mną, nie odbiera telefonu i nie odpowiada na wezwania. Jeśli ktoś ma podobną sytuację to proszę o kontakt, ponieważ będę składał zawiadomienie do prokuratury i sądu. OSTRZEGAM INNYCH PRZED GORZELNIĄ MARZENIN I JEJ WŁAŚCICIELEM PANEM ZABOROWICZEM!!!

Sprostowanie

Sprostowanie Pphu Alkado dziś czyli po 7 miesiącach po wyznaczonym terminie w końcu uregulowało należną zapłatę.

Oszukany

Gorzelnia Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz Kolejowa 2, 62-301 Marzenin Uwaga ostrzeżenie!!! Nie sprzedawajcie temu człowiekowi zboża czy tez kukurydzy! Gość jest nie wypłacalny 2018r od lipca nie zapłacił mi do marca2019r (8 miesięcy) za dostarczone mi zboże.Kilka razy byłem u gościa zawsze kłamie bez mrugnięcia okiem ze zapomniał zapłacić lub żona miała zapłacić i widocznie zapomniała i wyznacza termin ze zapłaci w tygodniu i nic nie płaci,Telefon gośc mój zablokował juz dawno abym czasem się nie upominał o swoją zapłatę.Policja mówi ze już doszły im słuchy o nim ze jest nie wypłacalny.Zostaje tylko oficjale zawiadomienie Policji i Prokuratury o popełnieniu przestępstwa oszustwa i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.Dlatego ostrzegm innych!

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz - Marzenin

• Jak się pracuje w Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz?

Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz