Opinie o P.P.U.H. SBS Krzysztof Stankiewicz w Blękwit

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.U.H. SBS Krzysztof Stankiewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.U.H. SBS Krzysztof Stankiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. SBS Krzysztof Stankiewicz w Blękwit

Witek

Zaczęło się obiecująco panowie przyjechali i za pomiar (sic!) zainkasowali 500 zł z zastrzeżeniem, że jeżeli dojdziemy do porozumienia, wliczą 50% tej kwoty , a konto całości zlecenia. panowie przyjechali na wizję lokalną (naprawa tarasów) dokładnie wyjaśniłem gdzie taras cieknie (pokazałem). Dostałem wycenę bez specyfikacji w jakiej technologii będzie naprawa wykonana.Panowie zapewniali, że mają kompetencje i technologię i potrafią naprawić taras. W dzień rozpoczęcia pracy, ponieważ wcześniej nie przedstawili szczegółowego kosztorysu (w tym jak zamierzają taras naprawić) zapytałem. Pełne zaskoczenie - panowie chcieli zerwać płytki, wyrównać podłoże i położyć nową nawierzchnie, bez izolacji łączenia tarasu z budynkiem, zerwania starej izolacji , położenia nowej itp. Zaczęli przepraszać, szef ekipy powiedział że to jego błąd i jeżeli taras ma być szczelny to muszą jeszcze to i tamto , czego nie uwzględnili w ofercie przesyłając kosztorys. Nie powiedzieli konkretnie o ile usługa będzie droższa. I teraz najlepsze dzwonię do właściciela pytam o co chodzi? Pan mnie przeprasza, informuje mnie że zapytał szefa ekipy czy da gwarancję, że po wykonaniu usługi taras nie będzie przeciekał, szef powiedział, że nie (firma zajmuje się głównie remontami tarasów!!!), i powiadomili mnie, że pomimo akceptacji oferty odstępują od umowy. Na początku deklarowali gwarancję na 3 lata w dniu kiedy przyjechali już nie, w projekcie umowy o gwarancji nic. Twierdząc, że jest rękojmia na 2 lata i to wynika z prawa. Świetnie tylko rękojmia na 2 lata to nie gwarancja na 3. Znowu szef ekipy przeprasza , że się pomylił i gwarancji na 3 lata nie będzie. Kulminacja - dzwonię wkurzony do właściciela- właściciel cytuję:” pan jest trudnym klientem ( znam się na ludziach) i będą z panem same kłopoty rezygnujemy. Panowie grzecznie zwrócili mi zaliczkę za pomiar i nawet koszt kontenera który zamówiłem na dzień rozpoczęcia pracy- wg. Właściciela zachowali się uczciwie wszystko jest ok.... No cóż moja opinia skrajnie odmienna, brak profesjonalizmu na każdym etapie, brak kompetencji na etapie wyceny, brak szczegółowego kosztorysu, brak gwarancji na wykonaną usługę ( za kilkadziesiąt tysięcy złotych), nie honorowanie danego słowa pomimo nie podpisanej umowy, zejście z placu budowy.Takie czasy. Znalezienie rzetelnej firmy graniczy z cudem, nie rekomenduję, mili, grzeczni - zero profesjonalizmu, zmarnowany czas, nerwy,

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. SBS Krzysztof Stankiewicz - Blękwit

P.P.U.H. SBS Krzysztof Stankiewicz