Opinie o Biacolor w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biacolor. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biacolor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biacolor w Białystok

mariola

troche sie nie zgodze, bo wiele tez zalezy od tego jak pracodawca cie traktuje jak zle to masz zdanie takie wlasnie

Czytelnik

Dzięki za te opinie, miałem skorzystać z ich usług, ale skoro firma jest podła dla pracowników, to ja wyzysku sponsorować nie będę. Pozdrawiam.

AM

Bez żadnych wartości pracodawcy i ci co im pomagają!

malarz

Dno i wodorosty ,pomocnik najniższa krajowa ,malarz 1800zł brutto

#####
@malarz

Malarzu drogi, nikt Cię tu nie trzyma, nie wypowiadaj się na forum o czymś o czym nie masz pojęcia!!!

Onen maler

Jak pozycja kama sutra

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Zeus

chciałbym podziękowac dla wszystkich Współpracowników,niedawno zwolnionych,miło mi sie z Wami pracowało ramie w ramie,mam nadzieję ,że spotkamy się w miejscu dobrze płatnym i gdzie umowa na stałe coś znaczy,a kryzys nikogo nie dosięgnie,szkoda mi najbardziej ludzi którzy spłacają kredyty i mają rodziny na utrzymaniu oraz Tych co trwale starali sie aby ta firma odnosiła sukcesy.Mówię tu jako Wasz kolega,który czujnie obserwuje sytuację w firmie i który niebawem pewnie trafi do Waszego grona.DZIĘKUJE za współpracę i Życzę Powodzenia

zszokowana

Ta gówniana firma jeszcze istnieje??????? aż wierzyc mi się nie chce, jestem w szoku!!!!!!1

DonMarcoB

Jestem pracownikiem biacolor i nie narzekam co prawda jak wszedzie o swoje trzeba zapracowac a jak sciemniasz i w hooooya lecisz to nigdzie ni dostaniesz awanasu ani wiekszych pieniedzy wiec nie pier.... kocopowlow i ogarnijcie sie sciemniacze zaj....bani :D tylko kazdy narzekac potrafi i wypraszam sobie komentrzy typu lizodup itp itd nie musze w dupe wlazic zeby zapracowac na swoje ani dochodzic do sukcesu po trupach wystarczy trzezwe myslenie i czasami rozmowa z dyrektorem ktory nie zawsze i tak jest wszedzie wyslucha szarego pracownika POZDRAWIAM !!!

Dwa dni wolne? Chodząc na nadgodziny w weekend stawka za rano, popołudnie i nockę różniła się. Jakim cudem osoba, która idzie na nockę ma tyle samo dni wolnych co osoba, pracująca na poranną zmianę? Jakaś paranoja.

Zgadzam się z poprzednikiem. Aczkolwiek jeżeli chodzi o wynagrodzenie to ściśle mówiąc przedział 1500-3000 zł, wydaję mi się, że raczej dotyczy facetów (od zwykłego lakiernika po technologa), laski (wiadomo -oprócz kierowników zmian) na produkcji zarabiają duuuużo mniej co nie oznacza, że mają lżejszą pracę. Często zdarza się, że oprócz swoich obowiązków, nie raz wykonują pracą za lakierników, gdy oni przebywają na zwolnieniu lub urlopie (czyszczenie kabin, 8-mio godzinne odmuchiwanie). DZIĘKI PŁCI ŻEŃSKIEJ UTRZYMANA JEST PRODUKCJA (laski idą malować za lakiernika, gdy on idzie na przerwę, a potem same muszą nadrobić swoją pracę, ale kogo to obchodzi?). Zero organizacji wśród facetów. Zwykły opierdal. A kasa większa, za co? za stanie i patrzenie się na malującego robota??? Laski się więcej nadźwigają niż oni przy tym ich nakładaniu rameczek na stojaki.

firma mała, bardzo niepewne zatrudnienie,jesli ktos chce wziac kredyt pracujac w tej firmie - szczerze odradzam ,praca szkodliwa szczególnie lakiernikom którzy pracuja momentami przy dużym zapyleniu po którym bola płuca,nerki itp.. wynagrodzenie jest rózne kazdemu inaczej,waha sie od 1500 do ponad 3000(pracownicy produkcyjni) ,zalezy kto i jak pracuje ,i jak jest widziany przez pracodawce co jest tu najwazniejsze hehehe ,ogolnie nie polecam pracy na dłuzsza mete szoda zdrowia i nerwów :)

była pracownica

pracowałam w biacolorze 2 lata temu-fakt jest ciężko (nieraz po 3 godzinach pracy przy finiturze padało się z nóg-bo lakiernik narzucił takie tempo),mało płatne,zatrudnienie przez agencję pracy -wtedy staff partners.Ale wspominam miło załogę i pracę tam .Chętnie nawet bym tam wróciła pomimo że zwolniłam się stamtąd po 4 mies(wiadomo - z pracą w białym teraz ciężko).Tylko teraz tam nie przyjmują

Pracowałam w tej firmie jakiś rok temu i widzę, że jest jeszcze gorzej niż było dobrze że mnie "oświeciło" i zmieniłam. Nie siedźcie tam ludzie jeśli zależy wam na zdrowiu to uciekajcie, co was tam jeszcze trzyma??? bo chyba nie pieniądze???. W mojej obecnej pracy sprzątaczka z tego co wiem ma więcej...

Nie ma firm złych lub dobrych są tylko źle lub dobrze zarządzane...

ano

BUGAJ. Jeżeli ktoś chce przyjść do tej firmy stanowczo mówie nie. praca w systemie 3 zmianowym za 1400 zł??? I to mowa o lakiernikach a te biedne kobity to już w ogóle aż wstyd pisać na forum... 1000zł??? Co to ma być??? Jałmóżne??? Za ten[usunięte przez administratora]w tym syfie smrodzie i mgle od lakieru.[usunięte przez administratora]. Potem trzeba jeszcze zapie... za trzech bo wszyscy na L4 siedzą ale trudno się dziwić przeciez w takich warunkach mozna sie załatwić bardzo szybko a zdrowie jest tylko jedno. Z reszta przyszłości tej firmie nie wróże. Kierownictwo samo doprowadzi do autodestrukcji. Ludzie przychodzą tam i odchodzą i tak w kółko bo po pierwsze: Dobrzy pracownicy nie są tam doceniani żeby zostać docenionym to trzeba albo trzymać palec[usunięte przez administratora] Pamietajcie że ta firma bez dobrych lakierników nie istnieje a ja wiem że duża częsć z nich nosi się z zamiarem odejścia przy czym oczywiscie zycze im powodzenia. Po drugie te nędzne ochłapy zwane też wynagrodzeniem bądż tez wypłatą choć wyłatka czy wypłatunia by było trafniejszym określeniem. W każej normalnej firmie co jakiś czas są podwyżki głupie 3,5,7% kasa i tak marna ale pracownik ma swiadomość że coś się dzieje. Zawsze mała ale perspektywa. A tutaj??? Podwyżka? Co to? Jak chcesz mieć wiecej to[usunięte przez administratora]od pon do niedzieli. Omijać tą firme szerokim łukiem, zero perspektyw i szkoda zdrowia

i to jest właściwa postawa. jeżeli wam tam tak źle to trzeba czegoś poszukać. jeżeli macie jakiś poziom, a na pewno macie to gdzie indziej będzie na pewno lepiej. w końcu trzeba zobacyć co to (usunięte przez administratora) zeby docenić "porządek"

niedługo zmęczeni będą mogli poodpoczywać i w weekend i w czasie tygodnia, jak nie będzie co robić to może jeden z drugim docenią pracę (choć ciężką), no i problem czterobrygadówki się też sam rozwiąże czy zainteresowany będzie zadowolony z takiego rozwiązania?

pracownik roku

a jakie są wasze opinie na temat wpowadzenia od maja systemu 4-brygadowego? ja to widze tak: nabrało sie za dużo zamówień,a w weekendy ludzi mało,wiec z tego powodu wprowadza sie potajemnie jakies nowe innowacje i jak zwykle ostatni dowiaduje sie zwykły pracownik.tylko nikt z dyrektorów niepatrzy że może ten weekend to jedyny czas na zregenerowanie sił psychicznych i fizycznych na następny tydzien pracy.a pozatym to z kąd wezmą ludzi do pracy,bo startowac z nowymi pracownikami,to tak jakby uczyc sie od początku czytać.a paca wymaga myślenia i to non stop.pozdrawiam wszystkie zespoły biacoloru

haha jak ja lubie tą stronke!!!!!pracowalem w tej firmie i wiem jak tam jest ze(usunięte przez administratora)masz marne pieniadze,ale wiecie co mozna zrobic?skoro wam nie pasuje ta praca bo z tego co widze to same narzekania to zwolnijcie sie i po problemie,pracuje prawie sama mlodziez to nie powinno byc problemu ze znalezieniem nowej pracy a jak kolejna wam nie bedzie pasowala to znowu sie zwolnijcie i skoncza sie wasze narzekania(usunięte przez administratora) byla dobra kierowniczka to(usunięte przez administratora)prawda bo kombinowala tylko oby sobie bylo lepiej a reszte miala gdzies,ale jak kogos urazilem to przepraszam,ale to moje zdanie.

anonim - 2011-02-24 16:15:58 prawda jest jedna i brutalna: każdą organizację (czyt. firmę) tworzy zlepek ludzi. WNIOSEK: jacy ludzie taka firma... a czego się spodziewać skoro ludzi wymienia się tam jak rękawiczki???

Zostaw merytoryczną opinię o Biacolor - Białystok

• Jak się pracuje w Biacolor?

Zobacz opinie na temat firmy Biacolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biacolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biacolor?

Kandydaci do pracy w Biacolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biacolor