Opinie o Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans w Zabrze

Jakie godziny pracy obowiązują w Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans?

Żona kierowcy

24/dobę gdy "trzeba". Do tego nieprzemyślane, czasem sprzeczne polecenia i brak reakcji na problemy zdrowotne pracownika...Samochody nie zawsze sprawne, groziły święta na obczyźnie.

Kierowca

Najgorsza firma na świecie. „Ja szef i ty musisz robić jak powiem ja” słyszysz na codzień. Nie masz czasu dojechać do rozładunku? Pani Michał powie że musisz. Ale pewnie on nie wie że kierowca odpowiada za przekroczenia, bo jeszcze nie słyszałem żeby on za kogoś zapłacił mandat. Praca tylko po Niemczech i Holandii. Czasami zdarza się tak że wyjeżdżasz na pusto do Holandii, stoisz godzinę na parkingu na młotkach i wracasz do Niemiec Jeszli nie wykonujesz tego co chce szef, odrazu jesteś zwolniony bez wypowiedzenia. Przyjeżdża bus do ciebie i tylko wtedy mówią że jest zmiana i ty zwolniony Ludzi, polecam poszukać coś lepszego, to jest prawda, pracowałem u niego przez rok i to było trudno wytrzymać

Ewcia
@@Pracodawca

Oooo to super, dobrze wiedzieć, że jest szansa na taką umowę. Mój chłopak właśnie myśli o pracy tu jako kierowca i liczy na dobre warunki. A co do uzyskania tu tych uprawnień, to czy jak firma to opłaca, to czy potem trzeba podpisać lojalkę?

Kierowca

Pracodwaca Nowy wpis
@Kierowca

Dzień dobry, chyba pomylił Pan firmę, ponieważ nie kojarzę sytuację aby u nas w firmie został ktoś zwolniony z dnia na dzień po przepracowanym roku. Nasza firma nie jeździ tylko po Holandii i Niemczech. Najprawdopodobniej chodziło Panu o inną firmę . Pozdrawiam

Jan Nowy wpis
@Pracodwaca

Skoro pojawił się tu już temat zwalniania z pracy. To dla firmy może być powodem do takiego ruchu? Przedmówca wskazywał, że chociło o niewykonywania tego, co szef chciał. W dodatku miało to być zwolnienie od razu i bez wypowiedzenia. Proszę o informację, czy praktykują Państwo taki sposób rozstawania się z pracownikiem, i czy jak komuś zależy na dłuższej współpracy, to może mieć umowę o pracę na czas nieokreślony? W jednym wygasłym jakiś czas ogłoszeniu wymieniano i umowę o pracę i umowę zlecenie. Chodziło o pracę kierowcy kat. B.

@Pracodawca Nowy wpis
@Jan

Panie Janie, tak już wcześniej pisałem, ktoś najprawdopodobniej pomylił naszą firmą, z inną firmą EM TRANS, ponieważ nie było u nas sytuacji opisywanej przez osobę pod pseudonimem "Kierowca" ( nikt nie został zwolniony z dnia na dzień i nie jeździmy tras tylko i wyłącznie Holandia-Niemcy) Jeżeli w naszej firmie ktoś chce się zwolnić lub pracodawca chciałby zwolnić jakąś osobę to zawsze proponowany jest okres wypowiedzenie tak aby był dogodny dla obu stron. Jak najbardziej istnieje możliwość podpisania umowy o pracę na czas nieokreślony. Dodatkowo wtedy możemy zaproponować uzyskanie uprawnieniń ADR oraz podniesienia kwalifikacji i uzyskanie prawo jazdy Kat. C+E.

Ewcia Nowy wpis
@@Pracodawca

Daga

Niedługo przeprowadzi się do mnie mój chłopak, prosił mnie żebym rozejrzała się co do ofert pracy dla kierowcy w tych okolicach. Znalazłam stare ogłoszenie, dwuletnie, dla kierowcy kategorii B. Na tamte lata zarobki przedstawiono w zależności od umowy od 4,2 do 6,5. Teraz po tej całej inflacji jak zmieniło się wynagrodzenie? Zależy mi na oszacowaniu zarobków przy umowie o pracę. Czytałam w wątku jak ktoś napisał, że wynagrodzenia dla kierowców są słabe. Dlatego poprosiłabym o jakieś konkretne kwoty.

Grzegorz

Jeżeli lubisz pracować w firmie która ma problem z zapłatą za pracę, i lubisz być (usunięte przez administratora) to firma stworzona dla Ciebie. Od grudnia czekam na zapłacenie faktury przez firmę. Dodam że mamy połowę marca. Nierzetelna firma odradzam współpracę

Piszecie, że auta nie są stare a są zniszczone. To chyba nie wina pracodawcy, że trafiają się ludzie którzy nie potrafią szanować cudzych rzeczy. Znalazlem stara ofertę na dostawczaka, kierowca kategorii B. Widełki pomiędzy 4 a 6 zależne od umowy. Jakbym chciał umowę o pracę to aktualnie jak oceniacie średnie miesięczne zarobki? Pomoże mi to ktoś przybliżyć? Zwłaszcza teraz w 2024r.

Niech się pan zastanowi dwa razy zanim pan podejmie wgl decyzję o podjęciu współpracy z tą firmą.

Frania
@Anonim

No brzmi to jakoś złowrogo, ale ja chętnie dowiedziałabym się dlaczego. O co chodzi z tym? Też myślałam o podjęciu tu pracy, ale jak czytam takie wpisy, to zaczynam się wahać. Możecie podać detale, dlaczego sa takie słowa odradzające? Chodzi o kasę? Że mało płacą, czy o coś innego?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy pracownicy Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakie godziny pracy obowiązują w Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans?

GeniuszDrogowy

Takie jak zorganizuje sobie kierowca

@GeniuszDrogowy

Aż takim zaufaniem jest się tu darzonym? A na jaką pomoc można liczyć w drodze, czy w razie awarii, czy ze strony kogoś, kto jest dyspozytorem? I w jakim stanie technicznym są auta?

beba

Każde. Noc, dzień, weekend, obojętnie. Każde! Nie polecam, zero szacunku, spedycja do (usunięte przez administratora), albo stoisz tydzień w jednym miejscu, albo zapieprzasz non stop, najlepiej bez odpoczynku. Wynagrodzenie słabe, wieczne pretensje, inni kierowcy na postojach to śmieją się z warunków zatrudnienia w tej fimie.

beba

Stan samochodów często jest wręcz tragiczny, mimo, że często to nie są stare auta. Żadnego zaplecza w postaci jakichkolwiek narzędzi, a dyspozytor raczej umywa rączki od jakiejkolwiek pomocy. Szef co najwyżej wezwie assistance, ale to kiedy czas dostawy jest zagrożony przez awarie, a i nie zawsze

Grześ
@beba

Pracuje w firmie od ponad 1,5 roku i mam trochę inne doświadczenie niż "beba" . O co poproszę aby zrobić w samochodzie to zawsze mam naprawione i nigdy nie słyszę jakiegokolwiek marudzenia. Raz jak zepsuł mi się samochód to szef osobiście przyjechał i usunął awarię na miejscu. Wiem, że u innych kierowców wygląda to podobnie, ewentualnie faktycznie wzywany jest Assistance jak awaria jest większa. W przypadku wynagrodzenia zawsze otrzymujemy zgodnie z umówioną stawką i przede wszystkim na czas , więc chyba każdy wie na ile się umawia. a nie wypisuje później, że wynagrodzenie słabe. Jak chodzi o jazdę to jak to w naszej branży bywa czasem jest luźno, a czasem trzeba dać coś od siebie i nockę zarwać.

@Grześ

O, ale to tak szybko się dzieje, że pracownik zgłasza problem to w przeciągu godziny czy dwóch pojawia się ktoś do naprawy? Nie trzeba czekać godzinami czy nawet dniami, aby usterka była załatwiona? A i ten assistance oznacza, że pracownik ma liczoną normalną pensję za ten czas usterki i czekania na naprawę?

Żona kierowcy

GeniuszDrogowy

Jak najbardziej na tak! Wyrozumiałość, zrozumienie dla nowicjusza w branży transportowej. Mam nadzieję, że współpraca nadal będzie układać się pomyślnie. Polecam

Hela
@GeniuszDrogowy

Ooooo ciekawe. Czy chodzi o to, że świeżak pracownik może tu zacząć swoją karierę? Tak? Bo co to właściwie oznacza, że jest zrozumienie dla nowicjusza? Jest większa tolerancja na błędy, albo jest jakaś większa pomoc ze strony doświadczonych osób?

Kierowca Renault

Polecam współpracę. Wynagrodzenie na czas. Samochody w miarę nowe. Kontakt w porządku.

Edward
@Kierowca Renault

Widziałem ich ogłoszenie z zeszłego roku. Prawda to, że nie skreślają osób bez doświadczenia w transporcie międzynarodowym? Stawka 4200-6500 zł brutto jest aktualna, czy już się zmieniła?

Kierowca Renault
@Edward

Tak. Ja również zostałem zatrudniony bez doświadczenia. Początki były dla mnie trudne, ale dałem radę i od ponad roku pracuję w tej firmie. Zarobki są standardowe plus premie.

Fridrich

Firma, spedytor i szefostwo cudowne :) Idzie się dogadać na naprawdę super warunki bez najmniejszego problemu. Z tego co słyszę od innych ludzi to naprawdę miałem szczęście że tu trafiłem. Wynagrodzenie dzień po zjeździe bez problemu, auto ekstra w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc z strony firmy. Polecam na 100%.

Ivecon
@Fridrich

Kuzwa...no nie wierze to co przeczytalem.Cudowna ro moze byc woda z Lichenia.Ktos kasuje negatywne opinie bo nie bylo chetnych do roboty

Leon
@Fridrich

Nie wierze w to co przeczytalem.Cudowna to moze byc woda z Lichenia...Hahaha.Ktos nie dopuszcza na gowork nieprzyjaznych opini a bylo ich dosc sporo

Honorata

Cześć @Ivecon, czy jesteś zatrudniony w Em Transie? Jeżeli tak, powiedz mi proszę, na co kładziony jest największy nacisk w firmie. Czy warunki zatrudnienia na dzień aktualny są konkurencyjne na rynku pracy?

Honorata

Jakie warunki pracy zapewnia Em Trans swoim kierowcom? Szukam informacji na temat wynagrodzeń i ewentualnego systemu premiowego - czy taki tutaj istnieje?

Elżbieta

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy skoro wypowiadasz się w wątku. Mam wrażenie więc, że jesteś w stanie wymienić jakieś plusy z pracy w Firma Usługowo-Handlowa Em Trans. Byłbyś tak miły? Jestem ciekawa.

Młody

Witam, zastanawiam się nad aplikacją do firmy. Powie ktoś rzeczywiście jak to wyglada na dzień dzisiejszy? Większość opinii są stare, może coś się zmieniło. Na ile maksymalnie dniówki można liczyć ?

Dawid

Czy kierowcy maja przypisane samochody?

Barbara

@Były kierowca, pisałeś, że kasa spóźniona, a jaka? Dostałeś tyle, na ile się umawialiście? Jestem ciekawa, czy z odpoczynkiem było u Ciebie tak, jak u @Drajw3r

Barbara

@Drajw3r Nie napisałbyś, ile mniej więcej zarabiałeś w Em Trans? Ciekawi mnie to, gdyż zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy.

Wojciech

Jak pracodawca uzasadnia rzekomy brak wypłaty części wynagrodzenia, które Ci się należy? To poważna sprawa, dlatego zastanawia mnie, jaki może być powód tego, że wciąż czekasz na pieniądze.

Schumacher

Witam, W firmie pracuje od ponad roku i mam trochę inne doświadczenie jak piszą tutaj inni kierowcy. Samochody są nowe i zadbane, wszystkie serwisy zawsze mam robione na czas, nie zdążyło mi się nigdy aby samochód zawiódł na trasie. Wynagrodzenie mam wpłacone na konto max po dwóch dniach po zjeździe. Co do stawki to regularnie z nabieraniem doświadczenia otrzymywałem podwyżkę. Jeżdżę w systemie 3/1 i nigdy nie zdążyło mi się przez ponad 14 miesięcy abym musiał zostać dłużej w trasie, sporadycznie po 1-2 dni dłużej. Wszystkie tankowania robione są kartami DKV, więc dla mnie to plus,ponieważ nie ma problemu z wyszukaniem stacji. Oczywiście zdarzają się ekspresy, ale nie jest to nagminne.

Kiero

Widzę, że kolega w opisie ma jakieś rozbieżności. W jednym zdaniu pisze, że jazdy ledwo po 300km na dzień i weekendy musiał stać, a w następnym twierdzi, że nie ma czasu nawet na sen.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans - Zabrze

• Jak się pracuje w Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michał Nowak Firma Usługowo-Handlowa Em Trans
  • 11 Listopada 171 lok. 5