Opinie o Wolf Mariusz Eligo w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wolf Mariusz Eligo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wolf Mariusz Eligo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolf Mariusz Eligo w Gliwice

Zorientowany Nowy wpis

Firma to jeden z klonów ctrl, nolimits, eligo itd. Ogólnie panowie od obiecywania niemożliwych rzeczy. Na obiecywaniu się kończy. Jak się na czymś poślizgną, podstawiają innego klona żeby zmylić klienta. Jak klony się wyczerpią i weźmie to ktoś spoza układu. Nie potrafią przyjąć porażki i stosują nieuczciwe techniki utrudniania innym pracy. Wszystko na pograniczu prawa a nawet naruszając zasadę uczciwej konkurencji. Praca z nimi dla szczególnie odważnych i cierpiących na nudę

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wolf Mariusz Eligo?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wolf Mariusz Eligo odbywa się również w języku angielskim?

Lucky Nowy wpis

Nie, tylko w języku polskim Angielski wymagany jest jedynie na stanowiskach związanych z transportem międzynarodowym

Dami

Jak juz na świecie braknie pracy to wal jak w dym za darmo zawsze przyjmą a i tak dla tych 2 cwaniaków będzie za drogo niepolecam omijać szerokim łukiem

Xxc
@Dami

Ale po co te ściemy, że za darmo?! Najlepiej nic nie robić a zarabiać. Zawsze można pracę zmienić jak Tobie nie odpowiada.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wolf Mariusz Eligo.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Czarek

Niestety jest sporo osób lubiących marudzić. Nigdzie nie jest idealnie a pracować trzeba.

Grzegorz

Niestety niektórzy nie potrafią docenić, że pracują w dobrej firmie. Narzekanie to jest ich przyjemność i to robią!!

Teresa
@Grzegorz

Bez przesady!

Szalona

Teraz troche sie zmienilo sie w tej firmie ..

...........
@Szalona

Szalona a co tam niby sie zmienilo????

Z

A zzz jestem ciekaw z kim pracowaliscie, że piszecie 10-12 h ze tylko 50 zl itd ??? No z kim ??? Bo z tego co ja wiem to w ciągu dwóch lat były podwyższki i za nadgodziny jest dodatkowo płatne , wiec konretnie u kogo za tyle i tyle pracowaliscie? ??

agnieszka
@Z

jak z kim. pan adam , pan darek ,,,wymieniac mozna duzo .ja pracowalam kilka lat a po 3 latach byla podwyzka 10 zl, zenada.

Teresa
@agnieszka

No to czemu tak długo pracowałeś skoro taka podwyżka za 10-12 godzin pracy dziennie? Przecież jak komuś jest źle to się Po prostu prace zmienia na lepsza.

Henryk

Zawsze można zmienić firmę!!

J-23

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) -z daleka od tych cwaniaków

Olo

Odradzam wszystkim. Wyzysk, zła atmosfera, zastraszanie. Praca często po 10 - 12 godzin za 50 zł.

aaa

Hmmmm widzę, że tonący brzytwy się chwyta. Obecnie rozsyłają szablon z oklepaną wiadomością do osób, które szukają pracy przez olx itp. Bez info jaka firma, ale jak się pogrzebie to po nazwisku i miejscowości, szybko się znajdzie. Przy czym nawet nie poprawiają zwrotu Pan/Pani oraz podobnych, bo już im się nie chce. Pełen hurt na desperkę.

aaa

erf

@Uwaga ale mozesz napisac konkretnie dlaczego? pytam bo fajnie by bylo ejdnak zanc jakies szczeogly bo taka opinia w niczym nikomu nie pomoze przeciez

Uwaga

nie polecam tej firmy !!!

Donosiciel roznosiciel

Upadłość firmy ,ludzie miejcie oczy otwarte na traktowanie sie przez kierowców ,ponizanie MOBINGGG!!!!! kara Kodeks Pracy umowy bez ubezpieczenia albo czarno .juz wkrótce kontrola PIP:)Gliwice kolejna porażka klient stracony !!!

Pies

Magazyny do kontroli, nie roznoszą wszwdzie reklam ostrzegam,ukryte ulotki wyworzone są kierowca.

Pies

Witam, pracownicy pracują na czarno , nie roznoszą wszedzie ulotek omijają ulice , ulotki niektóre trafiają do koszyka albo wogóle ich niema skargi pisać do sklepów niech tracą kolejnego klienta

murzyn

na wszystkie pytania o tą firmę jest tylko jedna odpowiedz totalne dno wyzysk wyzysk chamówa i jeszcze raz wyzysk a na sam koniec i tak ci niezapłacą

operator reklamowy wyjadacz

pytałem sie o prace ale mało płacom pszy takiej ilosci reklam 4 pl po miesioncu pracy 5pl za godzine zenujonce ze taka firma jedna z wienkszych mało płaci wole roznosic lzejsze zeczy za 50-60 pl dniuwke w inej firmie reklamowej choc czasem jest pszestuj w pracy pozdro 600volt

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf Mariusz Eligo - Gliwice

Wolf Mariusz Eligo
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Lotników 54
    44-100 Gliwice