Opinie o Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach w Wolbrom

Lila Nowy wpis

Tu to w ogóle kierowcy jeszcze jacyś jeżdżą? Pustki tu we wpisach i w ogóle ludzie odradzali pracę. przyznam, że ten ponad 20letni staż mnie przyciągnął. Chciałam by chłopak miał stabilna prace. nie mam pojęcia jednak czy jest ona możliwa i czy jest sens się kontaktować?

Bartek f Nowy wpis

Nie polecam tego(usunięte przez administratora) roku współpracuje z AGMAZ LUKMAZ TACY SAMI

Aneta Nowy wpis

czy ktoś jest zorientowany jak obecnie się pracuje? względem poprzednich opinii jestem po prostu ciekawa, zwłaszcza, że ktoś w ostatniej opinii mocno przestrzegał. były też odniesienia co do spedycji, czy do biura można się dostać? ile osób teraz zarządza przewozami? czy warunki finansowe są znane?

Lidia

Chciałabym wiedzieć czy kierowcy wiedzą wcześniej na co się piszą? Że nie ma podstawy tylko po prostu płacone jest od "kółka"?

Sebi
@Lidia

Nie wiedzą bo "grzesiu" to ściemniać już nie jednego zrobił w balona z kilkoma rozmawiałem i znają tego "magiga pięknych słów " Taki ktoś powinien stracić licencje Na każdym aucie ma na czysto od 6 do 10 tysięcy jak legalnie płaci to jeszcze mu mało i mówi że transport się nie opłaca Oj " GRZESIU GRZESIU "JESZCZE SIĘ SPOTKAMY

@Sebi

Poważnie aż tyle na czysto mu wychodzi? :o A ile aut tu ma w sumie teraz?

DARIUSZ HEKTOR
@Lidia

NIE WIEDZĄ TYLKO JEDNO WIELKIE DOKŁADNIE GRZESIEK OGLĄDAŁ FILM MC=KWADRAT A JEGO NAJWIĘKSZYM FANEM AKTOREM JEST LANDRYNA NO NIE grzesiu CZEKAMY NA ZWROT ZALEGŁOSCI PSEUDO BIZNESMENIE TY LANDRYNECZKO SŁODKA

@DARIUSZ HEKTOR

To skoro nie wiedziałeś o tym to co Ci na starcie powiedzieli przed tym jak zacząłeś jeździć?

Dawid St
@Lidia

Niestety nie wiedzą bo są sprzeczne informacje grzesiu to taki MAŁY KŁAMCZUSZEK NIE POLECAM DRAMAT ZMIESZANY ZE SYFEM

Dunatrans
@Aneta

NIE POLECAM TEGO PSEUDO CZŁOWIEKA BO NAWET PIES SIĘ ZACHOWUJE LEPIEJ BRAK CHONORU KULTURY I SZCZEROŚCI OMIJAĆ TĄ NIBY FIREMKE NIE POLECAM

Tadziu
@Lidia

Witam tak nie wie chyba nikt ja przynajmniej miałem prace przedstawioną w samych superlatych finał DUŻO MNIEJ PIENIEDZY NIŻ OBIECANE NA ROZMOWIE NIE POLECAM grzegorz weś się za zbieranie BURAKÓW OMIJAĆ

@Dunatrans

No widzę ostro opisujesz. A da radę spokojniej i bardziej treściwie?

Aneta

Mało wiarygodnie to wygląda pisane prawie wpół do piątej nad ranem. Ta firma spać Ci nie daje czy o co chodzi?:p

Bizon
@Aneta

Może anetko zacznij zbierać z pseudo grzesiem BURACZKI bo to wam wychodzi najlepiej UWAGA OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKO NAJLEPIEJ JECHAĆ NA OKOŁO PRZEZ GDAŃSK POZDRAWIAM ZIEMNIACZKI SASIAD

@Bizon

Znowu jakoś mało merytorycznie. :/ Po takim odradzaniu raczej traci się na wiarygodności niestety. Jeśli serio jest problem to czemu nie opiszesz go inaczej?

Natanek
@Aneta

Bo z żoną pseudo szefa dziada roku nikt nie chce pisać Nie polecam tej firmy również uwaga (usunięte przez administratora)

Tymoteusz
@Lidia

No właśnie szkoda że nie wiedzą bo pewnie NIKT BY TAM NIE CHAROWAŁ JAK (usunięte przez administratora) ZA (usunięte przez administratora) PIENIĄDZE NIE POLECAM TEGO GRZESIA I ANTEKI UWAGA NA NICH OSTRZEGAM

Mateusz M. Nowy wpis
@Aneta

Nie polecam tego czegoś bo to nie jest normalna praca Grzesiu wszystkiego nienajlepszwgo 24 listopada dzień BURAKA Uwaga na tą firemke

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Praca płacona od kółka i zależności ilości miejsc rozładunku a że cały czas wozi sie meble tapicerowane to nawet jest ponad 30 miejsc rozładunku w ciasnych miejscach.... Zero podstawy zero jakichkolwiek dodatków premii itp.... Nawet buty robocze trzeba sobie samemu kupić a rękawiczki jedna parę to raz na miesiąc albo dwa... Omijać Pana Grzegorza szerokim łukiem... Za weekend w kabinie od piątku do poniedziałku bo tak pracują magazyny meblowe i sklepy płatne 150zl!! A i jeszcze na zaladunki trzeba czasami dwa dni stać oczywiście za darmo bo płatne od kółka.....

Były NA SZCZĘŚCIE PRACOWNIK

Potwierdzam ten bysnesmen to taki pinokio tylko z nosem długim jak naczepa uwaga omijać SZEROKO ID TEGO pana Teraz zatrudniłem się w Olkuszu dniowka 500 zł na plandece plus dodatki do załadunków Grzesiu musisz trochę nadrobić dniówki bo jesteś 4 lata do tyłu NIE POLECAM SZCZERZE

@Były NA SZCZĘŚCIE PRACOWNIK

Miło, że piszesz i tym samym przestrzegasz, fajnie, że udało Ci się znaleźć pracę, z której jesteś zadowolony :) To jaka była ta dniówka tu w firmie? O co chodzi z tym nosem? :D

Bastek
@Marek

Też tam pracowałem 7 miesięcy Firma szef spedycja płaca WSZYSTKO DRAMAT NIE POLECAM OMIJAĆ DRUCIARZA

Seba sebi

OMIJAĆ OGROMNYM ŁUKIEM NIE POLECAM TEGO PSEUDO PRZECIEBORCY OBIECUJE STAWKI DZIENNE A PLACI OCHŁAPY I MOWI ZE TAKA BIEDA ZE OD SASIADA BIEŻE ZA DARMO ZIEMNIAKI KAPUSTE I BURAKI (A BURAK MEGA PIEKNY) JAZDA NA PEŁNY ZEGAR JAK CZASU BRAKUJE NIE POZWALA STAWAC NA PŁATNYM I ROBI SIE CIEPŁO. MEBKE TRZEBA SAMEMU ROZLADOWYWAC (DLA POROWNANIA INNE FIMY NA FIRANCE PŁACĄ 400 ZL PLUS 50 ZA ROZŁADUNEK RĘCZNY) ZONA GRZESIA TALEŻ KŁAMLIWA I FAŁSZYWA POKAZUJA PSEUDO ZESZYT Z DIETAMI A JA TAKIEGO NIGDY NUE UZUPEŁNIAŁEM OMIJAĆ I NIE DAĆ SIE WROBIĆ PAMIETAJCIEBTERAZ BEZ ŁASKI 400 ZL DNIOWKA NA FIRANCE

Firma potrzebuje (usunięte przez administratora) a nie kierowców. Meble tapicerowane które trzeba samemu rozładowywać wózkiem. Pkt na tydzień około 20 a nawet i 30 do rozładunku. Pan Grzegorz rekin transportu płaci od kółka. Graniczne pkt np do 10 pkt rozładunków okolo 1200pln.( od 11 do 15 inna stawka od 16 do 20 inna stawka) za weekend od piątku do poniedziałku 150pln. Brak diet. Brak podstawy. Brak socjalu. Premia jest wtedy jak się kierowcy zwalniają czyli pali się grunt pod nogami i trzeba resztę (usunięte przez administratora) zatrzymać. Pani Aneta pazerna na kasę trzyma całą firmę mordę nawet rekin transportu jej nie podskoczy (Grześ). Spedycja, Pani Magda angielski na poziomie 1 klasy chociaż bardziej by się jej przydał niemiecki i ukraiński. Nic nie nie potrafi załatwić. Za to właściciele i spedycja kłamią na potęgę. Z daleka od tej firmy.

BOND

Nie polecam tej firmy druciarz (usunięte przez administratora)na rozmowie mówi że placi 250 300 zł dniówki a przy rozliczenia okazuje się że placi za fracht i przezut. I MEGA DRUCIARSTWO ZA JAZDE NA PODWÓJNEJ NA PEŁNY ZEGAR NA TAKZWANYM PRZYUCZENIU PŁACI ZA CAŁY TYDZIEŃ 300 ZLOTYCH OMIJAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach - Wolbrom

• Jak się pracuje w Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach?

Firma Transportowo-Handlowa Grzegorz Bielach
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Osiedle Skalska 2 lok. 15
    32-340 Wolbrom