Opinie o Spidernet Szczygłowski Michał w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spidernet Szczygłowski Michał. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spidernet Szczygłowski Michał o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spidernet Szczygłowski Michał w Częstochowa

Marek Kochańczyk Nowy wpis

@Były pracownik Nie chce Ciebie obrażać, ale po samej formie wypowiedzi i błędów ortograficznych widać, że coś "nie halo" masz z głową. Także pracowałem w "Spidernet Szczygłowski Michał" w dwóch okresach, prawie na samym początki działalności przez 3-4 lata zaraz po studiach. Później z 2-3 lata miałem przerwy i ponownie gdzieś z półtora roku. Jeśli pracowałeś kilka lat to pewnie na mnie trafiłeś i się widzieliśmy. Nie sądzę, aby Pan Michał trzymał osobę, która nie umie napisać kilku zdań bez błędów ortograficznych, chyba, że byłeś instalatorem i robiłeś instalacje gdzie nie miałeś dostępu do systemu i nie miałeś styczności z klientami. Jednak nie kojarzę "analfabety". Dlatego dziwię się, że piszesz o tym, że były awantury z klientami jak wątpię, że z jakimiś się kiedykolwiek widziałeś lub miałeś styczność. Chyba, że faktycznie byłeś instalatorem i jedynie przy instalacji mogłeś się nasłuchać jeśli źle wykonałeś instalacje i to od samego klienta. Osoby które mają takie problemy z klientami bo coś źle wykonywały to raczej z nimi nie jest przedłużana umowa więc w wątpliwość zakładam, że pracowałeś w firmie kilka lat. Szef faktycznie ma dość duże wymagania jeśli chodzi o wiedzę dla technika, który ma coś konfigurować i ustawiać. Wydaje się to normalne w sytuacji, jak jesteś na stanowisku zajmującym się siecią i jej obsługą. Może odniosę się do "podawania" się, zakładam z domysłów, że chodzi ci o inną firmę "Spidernet". Jakbyś trochę miał wiedzy i rozumu to wiedziałbyś, że firma "Spidernet Szczygłowski Michał" powstała gdzieś w granicach roku 2000 jako pierwsza o takiej nazwie w Polsce. Nie była w stanie się podawać za inną czy inne które powstały kilka/kilkanaście lat później. Obecnie jest chyba czterech lub więcej firm o nazwie "Spidernet" w województwie i to raczej chyba o nich pisałeś, że się podszywają pod kogoś. Z całości wypowiedzi zastanawiam się czy w ogóle piszesz o tej firmie o której na początku wydawało mi się, firma faktycznie z okolic Al. Pokoju zaczynała świadczenie usług, jednak nie zgodzę się z prawie całością twojej wypowiedzi. Gdyby nie sprawy prywatne pewnie nadal bym w "Spidernet" pracował.

Ciekawa Nowy wpis

Firma lubi podawać się za inną? a to mnie akurat zaciekawiło. Czy ktoś się odniesie? Partner widział ofertę dla instalatora jeszcze z kwietnia na takim portalu ale z tego co widzieliśmy na stronie firmowej w zakładce z pracą są wymienione tez inne oferty. Pan na forum opisywał sytuację sprzed paru lat, jaka może być zatem teraz? Jakie są średnie zarobki? podano w ofercie, że liczone są od minimalnej

Agnieszka

Jakie doświadczenie jest potrzebne przy ubieganiu się o pracę w Spidernet? Czy ktoś aplikował w ostatnim czasie? Jeżeli tak, napiszcie jak przebiegła Wasz rozmowa kwalifikacyjna.

Były pracownik Nowy wpis
@Agnieszka

Pracowałem kilka lat temu w tej firmie i szczerze nie polecam. Nie wiem czy się teraz coś zmieniło ale za najniższą krajową miales robić ale wymagania jak od specjalisty z kilkuletnim doświadczeniem. Do tego nigdy nie wiedziałeś z jakim humorem pani właścicielka (dziewczyna właściciela) przyjdzie do biura. Jak było ok to miła i pomocna. Jak wstała lewa noga to non stop pretensje. Potrafiła jednego dnia kazać Ci coś załatwić w ten sposób a za tydzień dostawałeś za to zjebke i wmawiała ci, że nic takiego nie mówiła. Dla świętego spokoju nie warto tam pracować. Dodatkowo stażyści z urzędu pracy byli wysyłani na dachu budynku bez rzadneto zabezpieczenia. Najgorsze było to, że jakoś usług była tragiczna i nie było tygodnia bez awantury w biurze. Niestety na pomoc szefa nie można było liczyć bo jak słyszał, że idzie trudny klient, który chce rozmawiać tylko z właścicielem bo go z czymś wprowadził w błąd to uciekła i zaamakal się w swoim pokoju.

Były pracownik Nowy wpis
@Agnieszka

Zapomniałem dodać. Firma ta bardzo lubi podawać się za inna, też ze słowem "splidernet" w nazwie. Dlatego starając się o pracę należy zwrócić uwagę czy czasem nie trafi się na Aleję Pokoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Spidernet Szczygłowski Michał - Częstochowa

• Jak się pracuje w Spidernet Szczygłowski Michał?

Zobacz opinie na temat firmy Spidernet Szczygłowski Michał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Spidernet Szczygłowski Michał
  • Al. Aleja Pokoju 10 lok. 22