Opinie o Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka w Tarnów

Ada Nowy wpis

hej, z tą najniższą krajową to nadal aktualne? Jeśli się dłużej popracuje to dają wyższą stawkę jednak? Widziałam niedawno w sieci ofertę dla pomocy kuchennej - kucharza, za dużo tam info nie ma. Pierwsza umowa na jaki czas jest podpisywana? I czy jest to umowa o pracę czy jakieś zlecenia tylko są?

Były pracownik Nowy wpis
@Ada

Oczywiście że za najniższą, nie zachęca to żeby pracować tam na stałe gdyż praca jest ciężka, a każdy chce coś zarobić. Jest to takie miejsce pracy że dostanie się każdy...ponieważ rotacja pracowników jest bardzo częsta... oczywiście nie bez powodu.

Niestety to nie takie łatwe :( Profesjonalne restauracje już na starcie wymagają doświadczenia, a ja dopiero gastronomika skończyłam. Myślisz, że chociaż udałoby się tu +/- rok przepracować, czy przez te warunki jednak lepiej sobie odpuścić?

Pracownik. Nowy wpis

Prawda jest taka , że żaden pracownik nie napiszę neutralnie jak został zwolniony, mialam możliwość innej pracy , i odeszłam sama. Nie mogę złego słowa powiedzieć , wypłata na czas , obowiązki jak to w gastronomii jak ktoś oczekuje że będzie tylko obierał ziemniaki to niech zmieni opcje zarobkową . Biorąc pod uwagę ilość lat na rynku , jedzenie chyba nie jest trucizna jak tu desperaci piszą. Co do zarobków kwestia indywidualna jak się dogadujesz tak masz. Więc wnioskuje po wpisach ludzi ze chyba byli przedemna i zostało zwolnienie a o tym nie piszą.

Zgadzam się z wpisami powyżej w 100 %. . W dobrze zarzadzanej firmie ma sie stalych pracownikow przez lata.

Grzegorz

A tu tak nie jest? Przez co ty odszedłeś? Przez atmosferę czy poszło o zarobki? Bo ktoś pisał o najniższej krajowej .Ty tak zarabiałeś czy więcej?

Edyta

Natrafiłam na ofertę pracy na stanowisku Pomoc kuchenna. W tej ofercie w sieci jest podane, że to praca na dwie zmiany. Mnie interesuje, czy ktoś ma info, w jakich godzinach są te zmiany? I czy jest tu system tydzień/tydzień?

Firma Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko POMOC KUCHENNA - KUCHARZ (O). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant rowerowy

Podobno pracując jako Kierowca można liczyć na 8800 PLN na rękę. Czy to prawda?

Nie to miejsce i nie to życie

Aga

Kierowca jest kierowcą, pomocą kuchenną, kucharzem i sprzątaczka oraz zaopatrzeniowcem Zarabia najniższa, i jeździ rozwalającym się autem bez psychotestów:)

Praca jak to w kuchni,dla osób lubiących ruch szefostwo bardzo miłe traktują pracowników prawie jak członka rodziny polecam ;)

Kreatywny
@Marta

Hahaha traktują jak członka rodziny padłem jak to przeczytałem ???? Stare przeterminowane jedzenie , zero szacunku dla pracowników można tak wymieniać ..! Nie polecam jeść tam i pracować !;)

Marianna
@Marta

Mile traktują jak się (usunięte przez administratora)ponad siłe i nie odyzwa kiedy dzieje się źle i nie idzie sie na urlop a bron boze sie rozchorowac to traktuja jak smiecia i ublizaja na kazdym kroku. Nie wspomne o braku normalnej przerwy i mozliwosci zjedzenia sobie obiadu- obiadu jesc nie wolno, miesa ani sie waż bo to takie drogie :D Myje się w soli zepsute mięso i podaję zgnite pomidory udając że wszystko jest ok. A później pozostaje bieganie do toalety cały dzień. Więc i tak strach tam jeść:D

Prawda

Zadna osoba ktora pracowała w tym czymś nigdy nie powie ze była rodzinna atmosfera :D takie brednie moze wypisywac tylko osoba z rodziny :D O warunkach pracy jakie tam panują świadczy rotacja pracowników:D pracuje się tam ma wszystkich stanowiskach za najniższa krajowa I to trzeba pilnować aby zostało wypłacone bo jest z tym problem. Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Nie wspomnę o nieświeżym jedzeniu. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZAROWNO PRACOWNIKOW JAK I KLIENTÓW- Z DALA OD TEJ S P E L U N Y !!!

Prawda

Zadna osoba ktora miala stycznosc z tymi ludzmi nigdy nie napisze ze traktuja człowieka jak czlonka rodziny, co za brednie :D:D:D O tym jakie warunki pracy są w tym miejscu świadczy rotacja pracowników :D praca na kilku stanowiskach za najniższa krajowa i to jeszcze trzeba pilnować aby nie zostac oszukanym. WYZYSK CZŁOWIEKA ZA MARNE GROSZE!! O starym i nieświeżym jedzeniu nie wspomnę... OMIJAĆ Z DALA TO MIEJSCE !!!!

Nina

Domowa atmosfera, dobre warunki pracy możliwość rozwoju personalnego

Zostaw merytoryczną opinię o Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka - Tarnów

• Jak się pracuje w Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka?

Zobacz opinie na temat firmy Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Smaczna Kuchnia U Doroty Dorota Dutka
  • Krakowska 105