Opinie o Dietbox Krzysztof Wojdat Krystyna Wojdat sp.j. w Łomianki

Dietbox Krzysztof Wojdat Krystyna Wojdat sp.j.
2 9 21 5 1
Zofia

Firma krzak,nie można się niczego doprosić zanim się doczekasz to cię zwolnią a nastąpi to po 4 lub 5 dniach. Nie płaci się za nadgodziny jedyne co jest super to strona w internecie i to wszystko. W ciągu tygodnia czasu poznasz tu średnio 30 nowych osób wylatujących z pracy po jednym lub dwóch dniach.Szef kuchni spoko gość dopóki nie trzeba się rozliczyć z pracy przed szefem wtedy jesteś do zwolnienia. Nikt tu nie ma stałych obowiązków brak organizacji pracy ,szkoda że szef tego nie widzi bo i poco kasa mu się zgadza i cześć. Odradzam firmę osobom poszukującym pracy na dłużej niż tydzień.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Pracownik
@Zofia

Ciekawe jestem czemu zostały skasowane opinie o firmie Dietbox!!! Mam skriny jeśli będzie trzeba udostepnie!!!(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ciekawe Nowy wpis
@Pracownik

Czy wypłata jest na czas?czy są duże opóźnienia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik Nowy wpis
@Ciekawe

Pensje są wypłacane z opóźnieniem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Artur G Nowy wpis
@Pracownik

Witam wypowiem się na ten temat, pracowałem w tej firmie i do dzisiaj nie dostałem wynagrodzenia.oczywiscie firmie nie odbiera telefonu. Wiem że nie jestem jedna osoba w tej firmie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Szukająca Nowy wpis
@Pracownik

Jak dużym opóźnieniem?jak właściciel? Czy jest ok ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anna T
Nazwa działu: Produkcja

Witam serdecznie. Widać że strona która jest od tego czy firma jest dobra czy zła działa na zasadzie firmy Dietbox. Czyli utajanie prawdy w komentarzach na firmę Dietbox .czyli trzeba brac sobie poprawki na ta stronę. Oczywiście wszystkie komentarze były prawdziwe i są oczywiście na to podstawy. Np utajanie salmonelli przed innymi przedszkolami że są otrucia i zamkniętej firmy gdzie ludzie gotowali w wynajętych kuchniach.. Oczywiście firma na dzień dzisiejszy działa i nie jest sprowadza legalnie i jest ten sam smród i brud bez książeczek sanepidowskich i praca na czarno. Oczywiście Pan Krzysztof i Krystyna. W nie wyplaca pieniędzy na czas i dalej kombinuja jak mogą. Nie polecam jedzenia w tej firmie jak i diet i tym bardziej jedzenia dla dzieci gdzie może być sytulacja z gronkowcem i salmonella i nie świeżym monotonym jedzeniem z rak Pani iriny z luszczyca . Oczywiście podstawa do komentarzy potwierdza Internet nawet po wpisaniu Dietbox w Google. Pani Krysia nie widzi problemów aby dzieci jadly wędline z podłogi. Nie pozdrawiam

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś3
Pracownik
@Anna T

Cześć, Można więcej szczegółów?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Anna

Ja mam inne doswiadczenie. Umowe o prace otrzymałam po okresie próbnym. wypłata zawsze na czas, raz sie zdarzyło obsuwa 1 dzień. Zarobki są ok patrząc na inne firmy tego typu. Pracowałam w 3 innych firmach i umowa o prace to jest jakiś kosmos, a w Dietbox z tego co się orientuje ma ją większość osób które pracują dłużej. Nie zawsze udaje się dogadać z pracodowcą, ale p. Krzysztof jest w porządku. Wiadomo jak to pracodawca myśli o sobie troche, ale wg mnie jest w porządku i uczciwy.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Pozdro Pietrek!
@Anna

Co ty bredzisz. Praca bez umowy to przestepstwo na szkode skarbu panstwa. Dobrze ze sie Pani przyznala. Kieruje sprawe do odpowiedmich slużb

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Iwona
@Anna

Miło czyta się wypowiedzi osób zadowolonych z pracy w firmie. Anna, ile trwał Twój okres próbny do momentu otrzymania umowy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Dietbox Krzysztof Wojdat Krystyna Wojdat sp.j. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś2
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
mądrala

@I.Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi!!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
I.

To jest jakaś parodia firmy. Pół roku czekałam na umowę której nie otrzymałam nigdy. Szef jest szefem i wszytko i wszystkich ma w (usunięte przez administratora) Nie interesuje sie frmą ani jej problemami. Umawia sie na spotkania na które nie przychodzi. Nie odbiera tel od pracowników. Tylko się wymaga. A o wypłaty trzeba się prosić. Nigdy nie ma na czas, o ile w ogole dostanie się całość. Nie polecam chyba że ktoś lubi pracować charytatywnie! Sam szef krzystof to zwykły buc. Jeśli coś nie jest po jego myśli to odrazu się drze u traktuje ludzi jak śmieci. Fifo i haccap to żeczy nie znane tej firmie. Towar najniższej jakości. Nawet popsute wciska się ludziom,bo hajs się musi zgadzać. Aferę z gronkowcem wyciszyki tej z salmonella już się nie udało. Gdy sanepid zamknął kuchnie na rozłogach masowo zwolnił ludzi których oficjalnie nie zatrudnił bo 90% osób pracuje na czarno. Truje ludzi nie tylko salmonella,wazywa nie są myte,towar wala się po podłodze a na kuchni panuje brud i szczury. Ta firma jest pełna chaosu i braku organizacji! Wciskają ci kit na każdym kroku... Mam nadzieję że już niedługo upadnie ta firma. Bo wszyscy ogarnieci ludzie już z tąd uciekli. Teraz zostali sami Ukraińcy i niedojebani ludzi którzy nie powinni mieć styczności z jedzeniem. Na pewno wiele osób czuje się oszukanych i wykorzystanych, pracujących BEZ UMOWY, I BEZ WYPŁATY.

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie dietbox krzysztof wojdat?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Stempień

Z takimi Panami Piotrami to my gospodarki nie zbudujemy. Jedna wielka lipa i żenada!

Pomocna?
Tak16Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magda

Po majowce i my zglosimy sie do inspekcji.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pozdrowienia dla pana Piotra!

Pan Piotr bardzo olewczy czlowiek. O umowie w tej firmie mozna zapomniec nawet na badania nie wysylaja. Ciągle czekanie na umowe i zapewnienia ze bez umowy i badań mozna pracowac. Pan Piotr powinien sie doszkolic z prawa pracy albo przejsc na kuchnie i sie nie osmieszac. Zastanawiam sie co na to wszystko powie Państwowa Inspekcja Pracy.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Administrator

Opinie dotyczące pracy w dietbox krzysztof wojdat to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
azz

w zupełności zgadzam sie z Zofią. Pracowałem tam z 7 tygodni i chyba o 6 za długo. na obiecywaną umowę nigdy się nie doczekalem, a gdy po tygodniu zacząłem się upominać o należną wypłatę, usłyszalem - troche zaufania...ile pan juz dla nas pracuje...tydzień prawda??? to chyba czas zaufać i czekac jak pies i prosić się nastepny tydzień, bo tydzień to juz długo i powod do zaufania wg wlaściciela firmy, ktory nie kontroluje tego co się dzieje i co robią jego pracownicy, rozwiazując umowy za jego plecami o czym on nic nie wie...Miała to być rozwojowa praca, bo na początku inwestujac własne paliwo niewiele wychodziłem do przodu, ale mówili żebym poczekał jak bedzie wiecej zlecen to sobie odbiję. Gdy zaczałem więcej zarabiać zostalem kopniety w d...z dnia na dzień, jak to ich smieciowe jedzenie, które pakuja do papierowych toreb, które rozmakają na deszczu. czekalem też na reklamówki, ktore podobnno są w druku, ale przez 2 miesiące się nie doczekałem, usłyszałem, że na razie musicie sobie poradzić bez...ha,ha, ja na szczescie nie muszę ale wasi klienci tak. Generalnie przy tym okresie pracy przysluguje mi 2 tyg płatnego okresu wypowiedzenia, ale nie mam już nawet siły i ochoty z nimi o czymkolwiek dyskutować, sami bedziecie mieli dosc nieobierania tel, maili, proszenia sie o własne pieniądze(paliwo na kredyt) , zupełnego chaosu i braku organizacji i wciskania ci kitu na każdym kroku...mam nadzieję że ta firma dlugo nie pożyje, a przydałaby się imkontrola sanepidu i inspekcji pracy, bo na pewno wiele osób czuje się oszukanych i wykorzystanych, pracujących bez umów, na zaufanie do szefa...ha ha

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
ZZtop

Super

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Dietbox Krzysztof Wojdat Krystyna Wojdat sp.j. - Łomianki

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Dietbox Krzysztof Wojdat Krystyna Wojdat sp.j.