Opinie o Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w Nowy Sącz

Pacjent

Dno przychodzę z półtora roczną córką temperatura powyżej 40 stopni dwie godziny czekania poczym lekarka wychodzi ze szpitala i nie ma jej kolejne dwie godziny to jest jakaś masakra omijajcie ten szpital z daleka

@Pacjent

A nie masz jakiejś przychodni gdzie można w takich przypadkach pójść? Może byłoby szybciej niż w szpitalu?

Pacjent, Weteran.
@Pacjent

W dniu 13.01. 2023. Doznałem rany szarpanej piszczeli lewej od piły mechanicznej. Bardzo Bardzo dziękuję wszystkim. Tej. Ratownikom medycznym którzy przyjechali na miejsce. Następnie Pani i Panu którzy mnie przyjmowali. p. Paniom z RTG. Oraz Panu Lekarzowi i przesympatycznym Paniom chyba Pielegniarkom bo nie zauważyłem ich stanowiska. Poszszło sprawnie i szybko.Jeszcze raz bardzo dziękuję i chylę czoła.

W dniu 11.09.2022 o godzinie 4.00 przyjechałem na SOR prawie 40 km. z Córką która miała ostry ból brzucha po pobraniu bileciku pojawił się komunikat czas oczekiwania na rejestracje 1 min byliśmy tam sami przez pół godziny nikt się nie pojawił słychać było tylko chrapanie w jednym z gabinetów ,zmuszeni byliśmy jechać do innego szpitala. Żenada!!!!!!!!!

bez

Bardzo chciałbym zobaczyć listę osób które dostały dodatek 5000 tysięcy za pracę w czasie pandemii , bo na pewno nie dostali ci co powinni

piotr
@bez

Bardzo chciałbym żebyś tej listy nie dostała. Nic Ci do tego.

bez
@piotr

A to mi do tego że pracowałem cały okres pandemii w kontakcie z zakażonymi i nie dostałem nic , a wiem że dostali co nie mieli z tym nic wspólnego , więc palancie nie zabieraj głosu jak nie masz o tym pojęcia , no chyba że jesteś jednym z tych kombinatorów kliki (usunięte przez administratora)

@bez

I co, o wglądzie do tej listy to możesz zapomnieć? Nie da się z tym nic zrobić?

Maria

Nie polecam ,ryba psuje się od głowy ! Szkoda słów na temat personelu poradni onkologicznej , lekarzy i pielęgniarek .Dlaczego na tyle złych opinii o których się słyszy i czyta władze szpitale pozostają dalej przy pierwszym stole ? Może czas na zmiany .Ludzie jak tylko możecie omijajcie placówkę szerokim łukiem

@Maria

Ale co się takiego konkretnie tam dzieje? Miałaś jakąś niemiłą sytuacje?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kamil

Co robi tam ten ukraiński stary cap? Nie podoba Ci się hamie leczenie ludzi to wypad na Ukrainę tam będziesz mial co robić lemku. Masz odwagę wysmiewac się z dziecka i matki to ja cię odwiedzę się pośmiejemy razem ja ty i pani dyrektor. Do zobaczenia

@Kamil

Co? O co chodzi, bo chyba w połowie historii jestem?

Bez Tytułu

Brak Słów Lekarze Są Nie Ogarnięci

@Bez Tytułu

A co Ci zrobili, że tak twierdzisz?

mamka

pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera na oddziale pediatrii

@mamka

A jeśli chodzi o inne oddziały to sytuacja ma się gorzej czy nie masz zdania?

Bernadeta

W dniu dzisiejszym opuściłam - jako pacjentka po zabiegu - oddział chirurgii urazowo - ortopedycznej w szpitalu w Nowym Sączu. Jestem pod ogromnym wrażeniem całego personelu: lekarzy na czele z jego Szefem, pielęgniarek, personelu pomocniczego (bardzo uprzejma pani w sekretariacie, cudowne i miłe panie podające posiłki pacjentom). To zespół doskonałych, bardzo wyrozumiałych i empatycznych fachowców. Pacjent to bardzo indywidualny podmiot, któremu nie szczędzą opieki, uśmiechu, zrozumienia, pomimo, iż niekiedy bardzo wyraźnie na ich twarzach rysuje się zmęczenie. Jesteście fenomenalni. Dziękuję Wam za wszystko. Dziękuję również personelowi bloku operacyjnego - wspaniała Pani doktor anestezjolog oraz cudowne pielęgniarki. Wasza praca jest piękna ale i jednocześnie bardzo trudna i ciężka - odpowiedzialność za zdrowie i życie tylu ludzi. To jest ogromny ciężar, jaki dźwigacie, ale daj Boże wszystkich takich medyków. Za wszystko wszystkim dziękuję, życząc Wam abyście się nie zmieniali - tacy jak teraz jesteście WSPANIALI.

SM

Katastrofa z zlamanym palcem czekam już piąta godzinę

Pacjentka hematologii

Moja wizyta i badania na oddziale to kompletna porażka i strata czasu.Ważny dla mnie wynik miał być po 2 tygodniach a minęło ponad 2 miesiące kilkanaście telefonów i nikt nic nie wie.Pośpiech ,chaos ,a pacjent to intruz,który powinien umieć czytać w myślach szf oddziału.

piotr
@Pacjentka hematologii

To nie to miejsce. Oznaczyłaś się jako pracownik a pisze opinię jako klientka.

Wiktoria

Misją Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego mieszkańcom województwa małopolskiego. Celem Szpitala jest wykonywanie działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych oraz promocji zdrowia. W linku zostawiam informacje o ofertach pracy. Powiedzie proszę, jakie warunki umowy oferuje pracodawca, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Magda
@Wiktoria

Szczerze odradzam to miejsce. (usunięte przez administratora) to norma w tym szpitalu

Aneta

A co do pielęgniarek są miłe i uczynne jak salowe leżałam 5 dni i widzialam co to jest (usunięte przez administratora) z udziałem oddziałowej a tak dla sprostowania oddział powinno się wyremontować na chirurgi urazowej!!!!!!!!!

Aneta

Katastrofa salowe są terroryzowane przez oddziałowa kto to widział mycie podłogi na kolanach domestasem wstyt i chanba odwołać taką oddziałowa wrzaski na korytarzu przy pacjentach upadlanie salowych a one posłusznie (usunięte przez administratora).jak małe samochodziki brak slow

Kacuś

Szpital w nowym sączu to nie szpital tylko zakład pogrzebowy

Przemysław
@Kacuś

Przykre jest bardzo to co piszesz. Dlaczego tak oceniasz ten szpital? Czyżbyś wiedział coś czego nie wiedzą inni o tym miejscu? Gwarantuję Ci, że Twoje słowa wypowiedziane na ten temat zastanawiają każdego kto odwiedza ten wątek. Nie sądzisz, że warto by było coś na ten temat rozwinąć?

Córka
@Kacuś

Potwierdzam. Moja mama zamiast pomocy - otrzymała koronawirusa, co przy jej stanie zdrowia okazało się zabójcze.

As
@Przemysław

Pacjent onkologiczny w ciężkim stanie umówiony z lekarzem na 17:00 o godz. 18:30 leży omdlały z bólem na połączonych krzesłach na korytarzu. Właśnie rozwinąłem ten temat.

albert
@Kacuś

Potwierdzam!!!! Masakra a nie szpital. Dzisiaj mamę przewieźli karetką do domu i nie zabrali żadnych dokumentów!!! Pieleęgniarki zamiast karmić pacjentkę leżącą oddały wszytstkie jogurty po tygodniu czasu....Personel robi co chce a lekarzy na dyżurach nie ma na oddziałach

Czy uważasz że w przedsiębiorstwie Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w miejscowości Nowy Sącz można się rozwijać i zdobywać doświadczenia? Opisz swoje doświadczenia związane z tą firmą.

Nie polecam

Jednym z doświadczeń jakie można zdobyć, to odporność na psychiczne wpływy dyrekcji tego szpitala. Moje doświadczenia są negatywne.

Katarzyna

Mam pytanie do osób, które były pacjentami szpitala specjalistycznego w Nowym Sączu. Jak oceniacie poziom bezpieczeństwa w placówce w związku z pandemią koronawirusa? Czy szpital jest Waszym zdaniem odpowiednio zabezpieczony, jakie środki zostały podjęte?

Dramat
@Katarzyna

Bezpieczeństwo nie istnieje w tym szpitalu, sama byłam świadkiem jak na sali obserwacyjne leżały osoby z potwierdzonym koronawirusem, na tej samej sali co wszyscy pacjenci.

Dyrektorka szpitala to osoba bez kompetencji na to stanowisko, podobnie jak pielęgniarka naczelna stosują morning wobec personelu. Brak merytorycznego rozwiązywania problemów, a w dodatku obsadzanie stanowisk rodziną. Problem tego szpitala to dyrekcja, nie personel

Nieznajomy

Szpital to jakiś dramat Pani na rejestracji bardzo nie miła przyjechałam ze złamaną nogą i zamiast poinstruować aby zabrać wózek to dopiero Panie salowe mi pomogły . Pani w pierwszym gabinecie dramat wywiad jak bym ja była lekarzem .

Córka

Jedyne, co moja mama zyskała podczas pobytu w tym szpitalu to zakażenie koronawirusem. Z tego powodu zmarła. Pozostawiona sama sobie na długie dnie, zbyt słaba na kontakt z bliskimi, samodzielne jedzenie i picie - sama, z daleka od bliskich, bez wystarczającej opieki pielęgniarskiej, wsparcia...

Kaczoreskju

Nie wiedziałem , że tu można pisać podziękowania, to dziękuję pani ø , za to , że wyrzuciła tatę z wylewem z szpitala , na 2 dni przed śmiercią . Chcę podziękować pielęgniarkom , za to , że tatą się nie opiekowali , nie karmiły go .

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu?

Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
  • Młyńska 10