Opinie o Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w Nowy Sącz

Gaga

Żenada masakra był kamień zabieg. Po zabiegu Pan dok. przykro ale kamienia nie było za to tuż po zapalenie trzustki spowodowane podrażnieniem podczas zabiegu. Udało się przeżyła mamuśką. Ból został jedziemy do Krk usg kamień ma 2cm.Endoskopia szpital Narutowicza udało się rozkruszyc. W Nowym Sączu znikł cudem. Bardzo mi przykro że nawet żaden lekarz nie powiedział sorry. Omijać szerokim łukiem koszmarny szpital (Umierania). Nie pozdrawiam personelu.

@Beti

Beti naprawdę przykro mi z powodu Twojej straty :( Uważam, że powinnaś zgłosić tę sprawę do odpowiednich służb, ponieważ tak jak wspomniał Piotr, to jest forum pracownicze. Większość osób, tak jak ja, wchodzi na ten portal, bo szuka pracy i chciałaby poznać opinię o pracodawcy. Natomiast przykre jest to, co Cię spotkało, czy szpital okazał w jakiś sposób swoje wsparcie?

Aaa Nowy wpis

Dzień dobry, już po naborach pielęgniarek? mnie na stronie nic się nie pokazało w ogłoszeniach a tutaj widzę, że jeszcze w lutym jedna Pani chyba kandydowała. Jak często pielęgniarki są potrzebne?

marek Nowy wpis

ŻENADA, pojechałem w niedzielę na SOR w sprawie mamy która była wysłana tam w sobotę, lekarz dużurny słabo mówiący po polsku zaserwował mi "profesjonalną opinię" cytuję "najlepiej to mamę wysłać do szpitala zamiast się nią opiekować w domu"

@marek

Czyli w szpitalu zatrudniani są też obcokrajowcy? Dziwne, że zatrudniają kogoś kto słabo mówi po polsku. Mimo wszystko udało się w pełni dogadać? Widziałam, że pielęgniarki teraz szukają. Ktoś wie ile płacą? W ofercie napisano tylko, że wynagrodzenie zgodne z regulaminem szpitala

Marysia Nowy wpis

Opinie tutaj wystawiane przez samych pacjentów jak widać są rozbieżne, więc nie wiem na ile słuszne jest to stwierdzenie, że szpitalem powinno zająć się Ministerstwo Zdrowia, ale jeśli tak by było to w jaki sposób mogłoby się to odzwierciedlić w warunkach zatrudnienia? pracownicy mogliby mieć przez to problemy?

Gaga

piotr
@Gaga

Czy ty masz kłopoty z rozumieniem ? Piszesz opinie o leczeniu na forum dla pracowników (tak się oznaczyłeś). Niepotrzebne te twoje wynurzenia.

Beti
@Gaga

To miała szczęście ze przeżyła bo mój 44 letni mąż po operacji worczka niestety zmarł operował go ordynator chirurgii ogólnej każdy wie jak ten pań się Nazywa też po wycieciy worczka wiało się zapalenie trzustki i niestety młody człowiek który nigdy nie chorował musiał umrzeć bo ktoś jest poprostu partaczem a nie lekarzem Ten szpital to umieralnia a zwłaszcza chirurgia ogolna chyba ze zmienia ordynatora

@Beti

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Witam, kiedy ostatnio występowało zapotrzebowanie na ratowników medycznych? Teraz niedawno w jednej opinii pacjent dziękował za obsługę z ich udziałem, na stronie szpitala natomiast nie ma widocznych ofert na to stanowisko, jedynie widzę opcje dla lekarzy. Kiedy wiec nabór będzie możliwy?

Małgorzata

Bardzo troskliwe i profesjonalne podejście zarówno Ratowników Medycznych w karetce pogotowia, jak i Lekarza oraz Personelu Medycznego na SORze. Dziękuję za opiekę nad moją mamą, która została przywieziona do szpitala karetką, po upadku na lodzie. Możliwie szybka i wnikliwa pomoc oraz uprzejmość i cierpliwość wszystkich Państwa zrobiły na mnie i na mojej mamie ogromne wrażenie. Serdecznie dziękujemy!

Faktycznie jest tak, że długo się czeka na przyjęcie? zastanawia mnie tamta opinia od jednego z pacjentów. Co na to rejestracja? Jak się przy niej pracuje? będę szukała niedługo zatrudnienia w Nowym Sączu, mam już doświadczenie, ciekawią mnie wiec warunki w Szpitalu. Ile osób jest na zmianie? I jaka występuje atmosfera?

Lola

Długo się czeka na przyjęcie mają gdzieś pacjentów

Tylko czemu tu nie pojawiają się opinie od osób zatrudnionych w Szpitalu? Pracowałem już w jednym jako informatyk, ciekaw byłem warunków w tych pobliskich w Nowym Sączu. Czy jest tu ktoś z działu IT może? jakie macie zarobki? oraz atmosferę u siebie?

Elizka

Nie, że jestem jakaś super spostrzegawcza ale nie zauważyliście, że w większości wypowiadają się tutaj pacjenci? Z czego to w zasadzie może wynikać? Widziałam na stronie szpitala parę ogłoszeń i niektóre z nich były skierowane do pielęgniarek, taka praca mnie interesuje. Czy opisze mi ktoś bieżącą sytuację na oddziale chorób zakaźnych? Jaka występuje tam atmosfera? czy dziewczyny często się zmieniają? Dla jasności zarobki są niezależne od działu?

Oddział chirurgii ogólnej i na

Wspaniała obsługa tak lekarska jak i pielęgniarska. Gdy coś potrzebowałam, nie trzeba było czekać . Przez cały czas pobytu na oddziale po zabiegu ( jak i przed) udzielana informacja. Dziękuję serdecznie za miłą atmosferę i pomoc w tych trudnych chwilach. Operowano mnie żylaki. Rozalia W.

Witam, kiedy ostatnio był potrzebny ktoś do działu IT? Nie odszukałem opinii w tym zakresie a ciekaw jestem oferowanych warunków przy Młyńskiej. Mam już doświadczenie z innej placówki, opiszecie mi wiec organizacje pracy na dziale? są to raczej stale osoby? trudno mi było znaleźć ogłoszenie, stąd pytania.

...

Nie Polecam Oddziału Chirurgii Ogólnej I Naczyniowej. Dorota.W Noe Potrafi Robić Zastrzyku Oraz Reszta Pielegniarek Robią Sobie Co Chcą Ja leżąc w Szpitalu Potrzebowałem I prosiłem o podanie Miski Jedynie co Przyszedł Chirurg a Jak Miałem Dostać lek na znieczulenie To Nie dostałem bo Akurat Jadły a To Nie Zbawiło by 5/10 minut Nie Polecam Tego Szpitala

Mask

Nie Polecam Tego Szpitala po 1 (usunięte przez administratora)to Natrafiły się Pielegniarki co Nie Potrafiły wbić zaszczyku w Brzuch ani Do Weflonu a Zwłaszcza jak Pacjent leżał w Szpitalu i Potrzebował pomoc Pielegniarki to Potrafiły sobie Dyskutować jak Skończyły rozmawiać to Dopier przyszły trzeba było podnieść Głos żeby przyszły a Pacjent Wogóle nie mógł normalnego Słowa powiedzieć Nie Polecam Tego Oddziału CHIRURGII Ogólnej I Naczyniowej.

Smutna

Szanowni państwo. Niestety byłam zmuś, ona wezwać karetkę do męża,. Pani doktor z karetki wyraziła swoją opinię że musi przejść kawałek do chorego, była niegrzeczna, opryskliwa, że droga zła, źle musi iść, że jak sobie to wyobrażam jsk. Męża do karetki da,. Że ona nie będzie go dźwigać. Mąż ledwo, doszedł ciągnięty przeze mnie doszedł sam do karetki. Pozdrawiam Panią doktor która potraktowała nas jak (usunięte przez administratora) dogadywała, poniżała i miała pretensje że dojście do posesji kiepskie. Cieszę się że Pani ma wybrakowane i pod same drzwi dojazd. Wstyd dla Nowego Sącza że zatrudnia takich lekarzy. W szpitalu 8 godzin na korytarzu. Ludzie pozostawieni sami sobie, starsi, wystraszeni, zdezorientowani. Pani doktor co patrzyłam do gabinetu pisała esm na telefonie. Nie przyjmowała pacjentów. W końcu podeszlam, powiedziałam że mąż coraz gorzej się czuje, że zgłasza chęć wymiotów czy ktoś przyjdzie popatrzeć na niego. Usłyszałam Czekać... I pani doktor wyszła do socjalnego wypić kawę. Było słychać śmiechy, rozmowy osób które tam były.... Pani doktor blondynka, szczupła, wysoka. Pozdrawiam serdecznie. Wstyd szanowna Pani.!!!!!!!

Widzę, że w ostatnim czasie o SORze pisali raczej pacjenci. Na stronie szpitala była krótka notka o bieżących przyjęciach oraz został podany do nich kontakt, lecz najpierw dobrze byłoby poczytać opinie z drugiej strony. Mam na myśli prace ratowników, jakie są zarobki?

Pacjent

Miałam Ból kolana Udałam sie na SOR w Nowym Saczu około godz 20 00 wszystkich wyprzyjmowali sama siedziałam na korytarzu pielegniarki i lekarze poszli spac bo nikogo nie było dopiero rano około godz 5 00zostałam przyjenta to jakbym poszła do weterynarza predzej by mnie przyją ten szpital zarządzany przez Panią Dyrektor Zelek to chyba umieralnia nikt sie nie interesuje personel robi co chce a tak mówią ze ciezko pracuja smieszne to jest by z bólem kolana spedzic cała noc na SOR

Pacjent

Ten Szpital w raz z SOR to smieszna instytucja chyba poprostu umieralnia a nie Oddział ratunkowy o Szpitala Sor około godz 20 00z bólem kolana wysiedziałam siecałą noc siedziałam sama rano dopiero jak sie lekarze i personel wyspali zostałam przyjenta okolo godz 5 00jak to jest zaządzany szpital Przez Panią Dyrektor Zelek ze pacjentów ma sie gdzies i nikt nie reaguje lepiej chyba do weterynarza isc bo predzej przyjmie niz trafic na Sor do Szpitala tragedia

Izabela

Witam, proszę o opinię z pracy pielęgniarek. Z tego co zauważyłam na forum pojawiały się w ostatnim czasie opinie od pacjentów, w jednym padło odniesienie do personelu. Jak on sam może ocenić swoich współpracowników? Jaka atmosfera obecnie występuje? Chciałabym poznać ostateczne tegoroczne zarobki oraz ewentualne spostrzeżenia z czyjegoś doświadczenia w kontekście pracy. Jaka rotacja występuje?

Nieznana

Nie polecam !! Takiego Szpitala i Obsługi nie widziałam !! Moja córka z garaczka na dodatek Pani doktor nie miłą ,zbadała tak na odpiernicz córkę to trwało zaledwie 3 min ,, Szpital śmierci !!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu?

Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
  • Młyńska 10