Opinie o Fundacja Przemijanie w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Przemijanie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Przemijanie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Przemijanie w Opole

Opiekunka Nowy wpis

W Fundacji pracowałam kilka lat. Zmieniłam pracę ale z dużym sentymentem wspominam tamten okres. Pani Prezes była dobrym pracodawcą, dawała duże wsparcie i wskazówki. Z nią każdy problem można było rozwiązać, jeżeli się pojawił. Praca w Fundacji daje możliwość rozwoju i satysfakcji jeżeli jest podjęta świadomie. I otwartym sercem na drugiego człowieka. Pozdrawiam

Zbyszko Nowy wpis
@Opiekunka

Czy w tego typu pracy są płatne urlopy? Widziałem anons z lutego, gdzie opiekunowi osoby starszej oferowano umowę o świadczenie usług lub umowę zlecenie. Jak to jest rozwiązane?

Widzę u nich na stronie, że można odbyć wolontariat jako opiekun i to byłaby fajna sprawa, bo ja lubię się angażować społecznie. Tylko jak się można dogadać co do godzin wolontariatu, jest jakaś minimalna ilość? No i fajnie by było też wybadać temat zatrudnienia na etat jak już skończę wolontariat.

Opiekun medyczny Nowy wpis

@Wika Hej, też pracowałam w Fundacji. Ogólnie praca ok. Pani Prezes bardzo konkretna, a przede wszystkim życzliwa i ludzka osoba. Jak był jakiś problem, zawsze można było się dogadać. Wynagrodzenie było na czas, premia świąteczna. Grafik na dany miesiąc też. Zdarzały się zmiany, bo np. któraś z opiekunek była chora i trzeba było ją zastąpić, żeby podopieczni nie zostali bez opieki. Ale to przecież nie wina Szefostwa. Umowy faktycznie terminowe z możliwością przedłużenia. Pozytywnie wspominam pracę w Fundacji.

wypożyczająca

Korzystałam z łóżka , które można było wypożyczyć z fundacji. Pomijając jego jakość i cenę, Pan który mi je dostarczył odnosił się do mnie bez szacunku i traktował lekceważąco.

@wypożyczająca

Wie Pani, czy to był pracownik, czy wolontariusz, co dostarczył to łóżko? Próbuję się zorientować, czy mając do czynienia z tą fundacją, jako pracownik można być zadowolonym, z tego, co się robi i ile się za to zarabia? No chyba, że jest tak, iż nie ma opcji pracy i płacenia, a jedynie wolontariat? Kto zna kulisy pracy tutaj?

ex opiekunka

cześć, pracowałam w fundacji jakiś czas temu, tuż przed falą zwolnień. Szefostwo raczej tak ustala umowy żeby nie dać umowy na stałe, czesto były zmiany w grafiku i spotkania na których prezesowa na nas po prostu krzyczala i mówiła że wszystko robimy źle.... potrzebujesz pracy na szybko to wiadomo idź ale jak nie masz ciśnienia to lepiej szukaj coś innego. W tej firmie nie doświadczysz czegoś takiego jak poczucie pewności pracy.

Wika
@ex opiekunka

A dawno ta fala zwolnień była? Pracownicy sami masowo rezygnowali czy otrzymywali wypowiedzenia? Szkoda, że taka atmosfera była wprowadzana, ciekawi mnie czy coś się poprawiło na ten moment. Zdarzało się, że szefostwo doceniało jednak dobrą pracę i starania?

Referent

bardzo rzeczowy, konkretny i fachowo przeprowadzony przez dwóch sympatycznych panów

głównie dotyczące predyspozycji osobowych i doświadczenia

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Fundacja Przemijanie? Chodzi o pracę jako Opiekun Medyczny, takie ogłoszenie jest na InfoPraca.pl 21 maja.

ex opiekunka

nie ma żadnych benefitów prócz "motywujących" spotkań z krzykiem pani "prezes"

Mariusz

Zastanawiam się, czy aplikować do tej fundacji. W zeszłym roku widziałem ofertę dla studentów, pełen etat za ok. 3700zl brutto. Możliwe, że w tym roku, po podniesieniu płacy minimalnej, oferują trochę więcej. Wie ktoś, czy w tym roku też planowana jest rekrutacja?

Danka

Szukam pracy jako opiekunka medyczna. Znalazłam co prawda już czasową ofertę na to stanowisko. Myślę, żeby mimo wszystko podesłać swoje CV. Godziny pracy w ogłoszeniu przedstawione zostały jako 8-16 ale jest również wzmianka, że mogą one ulec zmianie. Za pracę w innych godzinach są wypłacane jakieś dodatki? W ogóle jakich zarobków można oczekiwać?

Pracowałam w fundacji przez jakiś czas. Wymogi pracodawcy w stosunku do pracownika były nieproporcjonalne do tego co pracodawca oferował w zamian. Często pracowałam bez podpisanej umowy – trzeba było na nią długo czekać, zmieniały się formy zatrudnienia z umowy o pracę na zlecenie. Częste zmiany grafików, nawet w ciągu dnia. Brak informacji o osobie, do której miało się iść. Po zakończeniu współpracy na świadectwo pracy czekałam miesiąc…

Anastasia

czy to prawda, że przełożeni w tej firmie nie szanujom swoich pracowników? Nie ma ustalonego czasu pracy czy grafiku?

Magdalena

Niedawno zakończyłam specjalizację pielęgniarską w tej instytucji i moim zdaniem nie była ona zorganizowana dobrze. Terminy zjazdów ustalane na ostatnią chwile, problemy techniczne z zalogowaniem się do teamsa, materiały do egzaminu dostałam pocztą już po terminie egzaminu… ŻAŁOSNE!!!

Moja rodzina korzystała ze wsparcia Fundacji "Przemijanie" i nasuwają mi się następujące wnioski: - brak komunikacji z menadżerem, który obiecuje różne rzeczy i ich nie spełnia, - często zmieniają się osoby sprawujące opiekę, - dokumenty przynoszone nieregularnie i często się powtarzały, - nie rozumiem potrzeby tak rozbudowanej dokumentacji i takiej ilości podpisów... ( dla osoby starszej jest to ogromny kłopot) - panu rehabilitantowi wydaje się, że jest mądrzejszy od lekarzy i nie stosuje się do ich zaleceń, Podsumowując, można się zastanowić dokąd zmierza ta firma i czy kierownictwo ma jakiś sprecyzowany plan rozwoju. Od niedawna mama korzysta z usług innej firmy więc mam porównanie... i fundacja nie wypada przy tym najlepiej....

Roma

Widziałam, że skończyła się rekrutacja na opiekuna medycznego. Może niedługo pojawią się znowu ogłoszenia. W ogłoszeniu podane jest, że jest możliwość, że godziny ulegną zmianie, np za nocki jest coś dodatkowo płatne? Jakieś korzyści w postaci benefitów się znajdą?

Dziś byłam w siedzibie fundacji, która podana jest na stronie internetowej (katowicka39) okazało się, to nie te mieszkanie... zadzwoniłam więc żeby upewnić się co do adresu finalnie dowiedziałam się że nowy adres to staromiejska 14. Siedziba firmy nie spełnia ABSOLUTNIE ŻADNYCH NORM BHP!!! Jest to istny dramat... ciemno, brudno i wszystko zagracone... współczuje osobom pracującym w tym miejscu i z przełożonymi, którzy najwyraźniej nie dbają o swoich pracowników. To jak wygląda biuro zniechęciło mnie do rozmowy z kimkolwiek więc sobie odpuściłam.... nie wiem jak wyglądają usługi bo nie potrafiłam zaufać firmie, która funkcjonuje tak na pół gwizdka.

Opieka dla mamy

Odkąd zamontowałam kamerę w domu mamy okazało się ze jedyna osoba która tam zagłada jest pan w długich włosach. A jedyne co robi to zakupy i toaleta (mama niestety cały czas leży w łóżku) cała wizyta trwa do 20 minut a płace za cała godzinę. Patrząc na to z boku wydaje mi się ze traktowana jest instrumentalnie i przedmiotowo, dlatego z pewnością nie przedłużę umowy po wygaśnięciu aktualnej.

Specjalizacja Olsztyn

Próbuje dostać się na specjalizacje pielęgniarską. Jednak firma wydaje się być nie godna zaufania. Naciskają na zapłacenie zaliczki a odpowiedzi na konkretne pytana nikt nie ma… gdzie jest harmonogram? Gdzie plan zjazdów? Wyglada tak jakby chcieli wziąć zaliczkę i zniknąć…. Ewentualnie odznaczaja się kompromitującym brakiem profesjonalizmu.. zdecydowanie odradzam.

Była pracownica

Wymagania z kosmosu, brak komunikacji jakiej kolejek. Pani prezes często krzyczała na nas. Wymagała pracy w weekendy i nocki a nie chciała za to płacić. Nadgodziny do odbioru zawsze na 30 lutego - w teorii możesz wybrać a w rzeczywistości jusz nie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Fundacja Przemijanie na Opiekun Medyczny? 21 maja ogłoszenie na InfoPraca.pl.

Helena

Chciałabym podziękować Panu Markowi za okazaną pomoc i czas jaki mi poświęcił. Naprawione meble, wymieniony okap i drzwi to ważne rzeczy ale miło spędzony czas i możliwość rozmowy z kimś bardzo dobrze wychowanym i dobrym było chyba ważniejsze. Pozdrawiam Pana Panie Marku i całą Fundację Przemijanie i w nowym roku życzę wam tego abyście nie przeminęli. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i proszę o mnie pamiętać.

Pracujesz na Opiekun Osób Starszych w firmie Fundacja Przemijanie? Co sądzisz o rekrutacji?

Beatrix

Rozmowa krótka ,rzeczowa przeprowadzona w bardzo kulturalny sposób.Bylam dzisiaj z koordynatorem u pierwszego podopiecznego.Pan Grzegorz jest konkretny,bardzo pomocny.Otworzyl mi oczy na parę rzeczy i po 25 latach przepracowanych przy chorych ,pierwszy raz usłyszałam,że to ja jestem ważna w tej pracy.Bardzo dziękuję za słowa.Zobaczymy jak rozwinie się nasza współpraca ????

Wnuczka

Dziękuje za pomoc jaka pan Marek okazuje mojej babci, zawsze jest weselsza i spokojniejsza po rozmowie z nim.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Przemijanie - Opole

• Jak się pracuje w Fundacja Przemijanie?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Przemijanie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Przemijanie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Przemijanie?

Kandydaci do pracy w Fundacja Przemijanie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Przemijanie
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Katowicka 39C lok. 9
    45-061 Opole