Opinie o Eureka Media-Robert S.K.A. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eureka Media-Robert S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eureka Media-Robert S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eureka Media-Robert S.K.A. w Zielona Góra

Magda

Doświadczenie, które zdobyłam w Eureka Media Piotr Robert jest dla mnie nieocenione. Mimo, że nasza droga zawodowa się rozeszła podejście do klienta i wiedzę jaką tam zdobyłam wykorzystuję każdego dnia. Atmosfera w pracy była przyjazna a zespół tworzyli zawsze ludzie pełni pasji i chęci rozwoju. Życzę im samych sukcesów i ciągłego rozwoju.

Hej, możecie opowiedzieć mi coś więcej na temat rozwoju? w tamtym roku jeszcze komentarze odnośnie tego się tu pojawiały a teraz jakaś cisza nastała i nie mam pojęcia z czego to wynika? gdy udałoby mi się dostać teraz na wiosnę to jakie doświadczenie na pewno zdobędę?

Magda Nowy wpis

Łucja

Odniesie się ktoś do kwestii poruszonego rozwoju na forum? Padła sugestia, że ten oferowany przez firmę nie jest poważny. Padła tak także opinia od kogoś, kto podobno od prawie 20 lat podejmuje się współpracy. Ciekawa jestem jak wielu rzeczy w praktyce można się nauczyć przez tak spory okres. Warto aplikować w tym roku?

Yolo Nowy wpis
@Łucja

…znam też osoby, które po ponad 15 latach odchodziły z tej firmy. Właśnie wpływał na to brak rozwoju oraz finanse. ;)

Łucja Nowy wpis
@Yolo

15 lat? czy sporo takich sztuk się znalazło w tej puli? ciekawa dodatkowo jestem czy firma uzyskując tego typu informacje próbuje zatrzymać takiego długoletniego pracownika? jeśli tak to w jaki sposób i czy ewentualnie są oni mimo wszystko dla niej zastępowalni?

Twórca

Ogólnie rzecz biorąc firma bardzo dużo obiecuje, a nie dotrzymuje słowa. Będą robić z G pięknego cukierka. Co my nie mamy bla, bla, bla. Prawda boli.

WebDev123
@Twórca

Czy firma wypłaci Ci należność za wykonaną usługę? Czy zasłaniali się tym, że projekt nie podobał się klientowi, ale i tak sprzedali go, ale Tobie nie zapłacili? I czy ktoś ma do nich kontakt "działający", od mnie już nie odbierają, kiedy zarządałem, żeby usunęli mój projekt, albo mi zapłacili na tyle ile się umawialismy.

@WebDev123

Współpracuje z eureka od prawie 20 lat! Cenie sobie ta współpracę, lojalność i podejście do ludzi. Dla tych, którzy szukają telefonu, podaje (niezmienny od lat, dostępny tez na stronie): 68 451 44 20

@Andrzej

Podejście do ludzi? Poważnie? Odradzam to miejsce każdemu, kto ceni sobie swoje zdrowie psychiczne, chce się rozwijać (na poważnie) i chce mieć całą pensje na papierze. :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eureka Media-Robert S.K.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
było_słabo

Trochę robiłem z nimi. Potwierdzam- nikt Ci tyle nie da ile Piotr obieca. Dobrze nakręcają na uszy, ale rzeczywistość szybko się weryfikuje. Raczej toksycznie.

Jarosław
@było_słabo

To ile obiecują a jak to potem wygląda w rzeczywistości?

@było_słabo

Zgadzam się. Z naciskiem na "toksycznie" - pranie mózgu w gratisie do tego wszystkiego.

@było_słabo

Pracowałam w zespole Eureki, to skok w rozwoju, całkowicie inne spojrzenie na budowanie relacji, współczesne narzędzia pracy, to miejsce dla ludzi z otwarta głowa, nastawionych na rozwój i poznawanie nowych metod. No i ciekawe projekty. Jeśli ktoś takiej dynamiki nie lubi to nie dla niego. Dla mnie super.

@Ewa

Współczesne narzędzia pracy? Budowanie relacji? Wyjaśnij co przez to masz na myśli. Współpracę wyłącznie z jedną firmą od X lat? A może wchodzenie z buciorami w prywatne życie pracowników, a jak coś się nie spodoba to szefostwo potrafi zjechać od góry do dołu? A może trzymanie jednego pracownika mimo że psuje całą atmosferę w firmie (inni pracownicy zgłaszali, że dochodzi do kłótni i nieprzyjemnych sytuacji prowokowanych przez kolegę)? A może płaca „pod stołem” bez możliwości negocjacji? :)

WERONIKA

HEJ, KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ CO TA FIRMA WYSYŁA W PACZKACH, DOSTAŁAM INFORMACJE ZE IDZIE DO MNIE JAKAŚ PRZESYŁKA, A JA NIE MAM POJĘCIA NAWET CO TO ZA FIRMA

@WERONIKA

A na co tę informację dostałaś? Co konkretnie napisali?

@WERONIKA

Dzień dobry, w paczce, którą do Pani wysłaliśmy w ramach projektu Architekci&Projektanci, a którego jest Pani uczestniczką znajduje się nowy wzornik blatów kuchennych. Mam nadzieję, że nowe materiały dotarły do Pani i są bardzo pomocne w codziennej pracy. Zawsze przed wysłaniem nowych wzorników informujemy Państwa mailowo o nowościach i o tym, że będziemy je do Państwa wysyłać. Jednocześnie, chciałabym podkreślić, że wysyłki są realizowane przez firmę EUREKA MEDIA P.R. a nie EUREKA MEDIA SKA. Pozdrawiam serdecznie, dobrego dnia:)

Gosia

Identyczna sytuacja "Dzień dobry, otrzymaliśmy elektroniczne dane przesyłki 25148492050 od nadawcy EUREKA MEDIA PIOTR ROBERT. Przesyłka nie została nam jeszcze przekazana. Przewidywany termin dostawy przekażemy w kolejnym powiadomieniu, gdy otrzymamy przesyłkę od nadawcy. " Nie mam pojęcia o co chodzi.

J.M
@Gosia

Mam taką samą wiadomość na mailu i nie wiem o co chodzi. Nic nie zamawiałem od tej firmy...

@J.M

Może dla bezpieczeństwa lepiej na to nie reagować skoro nikt nic nie wie?

Daria
@Gosia

Hej, czy wiadomo już co to za dziwna przesyłka? Właśnie otrzymałam mail o tej samej treści i nie wiem o co chodzi. Nigdy nie miałam do czynienia z tą firmą...

Jarosław
@Daria

A co zamawiałaś w ostatnim czasie?

Daria
@Jarosław

Rzeczy dla noworodka, raczej to mało związane z branżą, którą reprezentuje wyżej wymieniona firma???? już bardziej związana jest z moją zawodową branżą, a obecnie biznesowe tematy mam odłożone na co najmniej za rok????

@Daria

I jak to się u Ciebie tak właściwie ostatecznie rozwiązało?

@Gosia

Dzień dobry, otrzymała Pani takie powiadomienie w związku z wysyłką najnowszych wzorników blatów kuchennych. Wzorniki otrzymuje Pani w ramach projektu Architekci&Projektanci, w którym Pani uczestniczy. Z tego, co widzę w systemie paczka została przez Panią odebrana, więc mam nadzieję, że nowy wzornik jest bardzo pomocny przy tworzeniu projektów :) Pozdrawiam

@J.M

Dzień dobry, Jeśli otrzymał Pan taką samą wiadomość, to znaczy, że Pan również uczestniczy w naszym projekcie Architekci&Projektanci i do Pana także wysłaliśmy nasz nowy wzornik blatów kuchennych. Mam nadzieję, że dotarł do Pana, a być może udało się już wykorzystać jakiś dekor w nowym projekcie. Jednocześnie, chciałabym podkreślić, że wysyłki są realizowane przez firmę EUREKA MEDIA P.R. a nie EUREKA MEDIA SKA. Są to zupełnie dwie różne firmy. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam

@Daria

Dzień dobry, jeśli otrzymała Pani powiadomienie dot. przesyłki, to znaczy, że Pani również jest uczestniczką naszego projektu Architekci&Projektanci. W ramach projektu przesyłamy do Państwa nowe materiały - w przypadku tej przesyłki był to najnowszy wzornik blatów kuchennych. Co ważne, zawsze przed wysyłką materiałów do Państwa przesyłamy mail z informacją o nowościach oraz o tym, że będziemy wysyłać do Państwa wzornik. Jednocześnie, chciałabym podkreślić, że wysyłki są realizowane przez firmę EUREKA MEDIA P.R. a nie EUREKA MEDIA SKA. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego :)

Jolanta

Podobno firma sporo obiecuje, a nie dotrzymuje słowa. Ktoś w ostatnim czasie miał taką sytuację i może dać znać, co zostało mu obiecane?

xxx
@Jolanta

Tak. Obiecano mi pracę i odpowiedź zwrotną. Sama musiałam się dopominać o telefon. Nie dostałam odpowiedzi, więc stwierdziłam,że to bez sensu czekać...

@xxx

No ale czekaj, skoro się dopominałaś o ten telefon to się skontaktowałaś tak? I jak rozmawialiście to Ci nie odpowiedzieli, czy coś źle zrozumiałam?

xxx
@Łucja

Tak dzwoniłam i powiedziano mi, że skontaktują się ze mną i obejrzą moje projekty. Dostałam jedną informację na maila, ile czasu je robiłam. Odpisałam i nic. Czekałam na telefon. Odpuścilam sobie, po prostu mnie zbyli. Znajoma z tej firmy powiedziała, że nie chciano mi przekazać informacji w twarz, że nie chcą mnie i nie dostanę tej pracy. Głupio, że czekałam.

@xxx

Co..xd Ale czemu w sumie nie chcieli, to aż taki wyczyn? Bo tu chyba musi być jakiś sensowny argument. Znajoma co w ogóle o tym wszystkim sądzi? Nie powinna im zwrócić może uwagi czy coś?

Hanna

Coś dawno nikt nie wypowiadał się tu na temat pracodawcy, jakim jest firma Eureka Media, co mnie trochę martwi. No dobrze - może teraz to się zmieni i zaczniecie dyskutować. Czy ktoś będzie tak uprzejmy i powie mi, czy firma zapewnia wszystkim pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej?

@Hanna

Zapomnij, nie dostałem wypłaty 400 zł za ostatnią robociznę u nich.

Jolanta
@Andrzej

Zgłosiłeś to gdzieś?

Nie polecam pracować w tej firmie, dezorganizacja na maksa. Potrafią zmienić 4 razy projekt. Ustalają kwotę od projektu, a nie od godziny i projekt który powinien trwać max 15h trwa 45h. Ogólnie zasugerowali, żebym pracował zdalnie, aby nie generować im kosztów w biurze.

Zostaw merytoryczną opinię o Eureka Media-Robert S.K.A. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Eureka Media-Robert S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eureka Media-Robert S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eureka Media-Robert S.K.A.
  • Rzemieślnicza 10