Opinie o Mech House Development sp.j. w Szczodre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mech House Development sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mech House Development sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mech House Development sp.j. w Szczodre

Joanna Nowy wpis

Nie polecam. Przy odbiorze zgłosiliśmy szereg usterek Panowie postanowili je wykonać dopiero gdy odmówiliśmy odbioru domu. Mieszkamy tu 2 lata zgłosiliśmy kolejne usterki na które czekaliśmy b. Długo. Przysłano ekipie ktora niczego nie zabezpiecza a sposób naprawy usterski jest wadliwy. Gdy zgłosilismy to odpisano nam, że najwidoczniej odmawiamy remontu. Kontakt z Panami właścicielami jest ciężki. Blokują nr itd. Zwykła dziecinada.

Katarzyna Dziadosz

Pomimo nie zliczonych maili i telefonów od miesięcy czekamy na wykonanie poprawek!! Deweloper wyznaczał już kilka terminów na które po prostu nikt sie nie pojawiał....Po wielu zgłoszeniach pojawili się pracownicy którzy wykonali kompletnie co innego niż to co zostało zgłoszone zostawiając po sobie bałagan którego nie da domyć (plamy farby elewacyjnej m.in na szybie). W momencie odbioru kluczy (maj 2018) została zgłoszona cała lista elementów do poprawy z czego tylko 1 została "zrobiona". Nie polecam odbierać kluczy ufając że deweloper wywiąże się z obietnicy poprawienia czegokolwiek po sfinalizowaniu transakcji, zerowa rękojmia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mech House Development sp.j. - Szczodre

Mech House Development sp.j.
  • Klonowa 9
    55-095 Szczodre

Mech House Development sp.j.