Opinie o LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Daria

@KFA skąd duża rotacja? Jak myślisz ?

Jakub Nowy wpis

Ile się jedzie z centrum miasta? I ile realnie wpadało na rękę bez nadgodzin?

X Nowy wpis
@Jakub

Autem czy jak?

Byly pracownik

Omijac szerokim lukiem. Proces rekrutacyjny to rozmowa tlumaczona z polskiego na koreanski i z powrotem, bo przelozony bal sie po angielsku ze nie da rady. Po przyjeciu 3 tygodnie czekania na sprzet i nastepne dwa na dostepy do bazy, systemow. Nastepnie "trening" a wlasciwie jego brak, bo albo nie ma czasu albo jest "idz tam sobie poklikaj i zobacz". Systemy pisane po koreansku, wielkie toporne i ciezkie do ogarniecia. (usunięte przez administratora) Szef ktory nie wie jak dziala zwolnienie lekarskie, a na problemy typu "nie rozumiem tego i tego" nawet nie reaguje. Brak profesjonalizmu. Straszny, okropny zaklad pracy. Za to placa , jak na poczatek, ok. Wytrzymalem kilka miesiecy, aktualnie w innej, normalnej pracy, nie zaluje odejscia.

@Byly pracownik

3 tygodnie czekania to bardzo długo i słabo, że nie było szkolenia wdrożeniowego, no bo to są podstawy... No jeżeli nie było reakcji na zgłaszane problemy to nie dziwię się, że się zwolniłeś. A w nowej pracy zarabiasz lepiej ?

Były pracownik Nowy wpis
@Marta

Tak, lepiej.

Julia Nowy wpis

A w przypadku tych problemów na które nie reagował przełożony, inni pracownicy byli gotowi pomóc? Takie coś jednak dużo świadczy o atmosferze w pracy...

KFA

Współpracowałem.. Fajne miejace na początek. Bardzo duża rotacja. Wspołpraca z MK jak ktoś lubi despotyzm OK - Low managment... Niejasne role i zadania przedstawiane przez management. zespól zarządzany głownie przez Hindusa z zasiedzianym miejscem w dużej korporacji wspierane przez niekompetentego kierownika bez wykształcenia kierunkowego. Leadera podobno można spotkać na lokalnej wyższej szkole informatyki. Cały ten Koreański koncern zapowiada sie atrakcyjnym miejscem pracy jednak po roku nigdy bym tego nie powtórzył. Ogólnie omijać...

Tomasz
@KFA

Wymieniłeś wady pracy w LG CNS Europe, a czy są jakieś zalety? Dzięki za odpowiedź.

@Tomasz

można nauczyć się pracy. brak zdefiniowanych uprawnień powoduje że możesz miec dostęp do wszystkiego. Jest możliwość dotknąć czegoś co normalnie nie było by to w Twoim scoopie. Dzięki temu poznać można rózne środowiska pracy, systemy. Jest premia roczna w której doceniali pracownika osobiście nie dotrwałem do tego momętu.

Rafał
@KFA

Mi w LG Cns leci już drugi rok i aktualnie nie żałuję pracy tam , a wręcz przeciwnie jestem zadowolony.(usunięte przez administratora)Technologia w LG to rzeczywiście mieszanina ale za to duże pole także do nauki i poznawania problemów gdzie by indziej nie wystąpiły. Premię w LG CNS są i to nie małe ale jak to na premię trzeba zasłużyć a nie chować się za regałami i kabarety oglądać. Multisport, pakiet medyczny i dofinansowanie do obiadów obecnie także. Rekrutacja kwestia indywidualna , u mnie przebiegła w miarę sprawnie.

@Rafał

Rafale odpowiadając na Twoją opinię nie będę przytaczał znaczenia słowa despota a właściwie tłumaczył jakie usposobienie mają osobniki tego typu. Tak wykształcenie kierunkowe ekonomiczne. Jednak wiedza techniczna na wysokim poziomie potwierdzam. Pozatym Jeżeli mogę zacytować jednego z dostawców dla LG " Niewiem jak tacy ludzie mogą obejmować takie wysokie funkcje w korporacji". (wsumię się nawet nie zdziwiłem). Pan MK lubi podkreślać to że jest menagerem. podjeście do zespołu według pana kierownika jak to nazwał powinno byc jak w Wojsku.eeee... no nie chyba bo to nie ten dział. Jak przyjdzie do sytuacji gdzie pojawi się większa awaria zauważyć można duży stres jak u większości.. ale zasłyszane od współpracowników opowieści dziwnej treści z panem dyrektorem na temat pracownika po owej trudnej sytuacji i wybielanie sie na maksa ponieważ ktoś inny jest winny jest poprostu słabe.. od siebię dodam że faktycznie zostałem zwolniony i dziękuję kierownictwu za taką decyzję. Argumenty przytoczone jak powód zerwania umowy o pracę na czas nie określony btw. nadawały się pod skargę do PIP. Od dłuższego czasu praca w LG była udręką... na terenie Wrocławia można znaleść dużo ciekawsze stanowiska do pracy za lepszą kasę.. chyba że ktoś lubi zajmować się wprowadzaniem faktur do systemu plus mieć inne ciekawe taski nie związane z IT. Brak szkoleń to był głowny minus. Naszczeście moje premie nie otrzymywałw. od LG CNS tylko od LG Copr. za siedzenie między regałami...(lol) @Rafał zapracowal już pewnie na tegoroczną premie w tym poscie Gratuluje :)

Tomasz
@KFA

Po Panie KFA to smród cały czas się ciągnie, powinni owego Pana z naganą zwolnić.

Pamelen

Brałem udział w rekrutacji do LG która była prowadzona przez oddelegowaną firmę Sky IT. Na spotkaniu odbył się test wiedzy na podstawie prostego kodu. rozmowa okazała się być stratą czasu.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik działu finansowego?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Eh

Ogłoszenie zachęca widełkami i perspektywą rozwoju, kryje się pod nim niejasny, długi proces i stare technologie. Brak kontaktu z rekrutacją bez powodu.

markovsky

Miałem nieprzyjemność uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym do firmy. Na stanowisko, na które aplikowałem, szukają cały czas (a po krótkim researchu można zauważyć, że od więcej niż roku). Rekrutacja jest najgorszą z jaką miałem styczność. Brak feedbacku, przejrzystości. Marnowanie czasu kandydata. Zdecydowanie nie polecam. Po takiej firmie człowiek spodziewa się profesjonalizmu. Zamiast niego otrzymuje brak szacunku dla własnego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce - Biskupice podgórne ( wrocławia)

• Jak się pracuje w LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce
  • LG 3
    55-040 Biskupice podgórne ( wrocławia)
  • NIP: 1010001579 REGON: 20394420 KRS: 0000266112

LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce