Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej w Łęczna

Elizka Nowy wpis

Proszę o przybliżenie stawek godzinowych dla pielęgniarek. Jaka jest ocena z pracy? szukam obecnie zatrudnienia w Łęcznej. Chcę mniej więcej wiedzieć na jakie warunki aplikuję, ponieważ planuje podesłać CV na email, widziałam te komentarze odnośnie problemów z ofertami

LuLi Nowy wpis
@Elizka

Stawki godzinowe są według widełek wynikających z ustawy. Łęczyński Szpital ma to do siebie, że nie zatrudnia ludzi z przypadku. Bardzo rodzinna i polityczna instytucja.

Krystek Nowy wpis
@LuLi

Hmm, masz na myśli fajną, rodzinną atmosferę? Bo nie znam tu nikogo i nie jestem politycznie zaangażowany, jeśli to bardziej o to chodzi. Wyjaśnij proszę, bo choć zakładka "kariera" świeci pustkami, to są tam numery telefonów, by żona mogła się kontaktować w sprawie ewentualnej pracy dla siebie w sekretariacie. Bo ma do tego kwalifikacje oraz doświadczenie.

Norbi

Brak ofert pracy w zakładce, to znak braku wolnych wakatów, czy nie na wszystkie stanowiska szuka się w ten sposób ludzi? Bratowa od lat zajmuje się zamówieniami publicznymi, a na stronie szpitala jest nawet osobny nr. telefonu do osoby lub działu, tym się właśnie trudniącej. Czy więc mogłaby składać cv, i co jest jeszcze ważne, poza doświadczeniem? Co jeszcze decyduje o wysokości pensji? A także, z jaką pomocą i przejęciem miałaby styczność?

Pr
@Norbi

Jeśli bratowa jest z polecenia albo rodzina albo polityczne powiązania , to niech składa CV. Szpital w Łęcznej i wiele innych zakładów pracy w tym mieście ma swoje odrębne zasady rekrutacji. Możesz być idealnym pracownikiem ale bez kogoś bliskiego od dyrektora nie masz szans na zatrudnienie. Strona szpitala jest średnio aktualna. Mimo ,że nowa a stare informacje albo brak informacji. Nie oczekuj w tym mieście na cuda w zatrudnieniu.

@Pr

Czyli jak to rozumieć? Nie ma takiego zapotrzebowania skoro ofert nie wystawiają? Nie znam się na powiązaniach w nie raczej nie wnikam, chce skupić się raczej na pracy. mam rozumieć, że w tym przypadku nie będzie ona możliwa? to w jakich innych miejscach są wystawiane ogłoszenia jeśli faktycznie ktoś jest potrzebny?

Pr Nowy wpis

Nie ma ogłoszeń wystawianych. Jeśli skupisz się na poszukiwaniu pracy , to śledź strony oferujące pracę. Tutaj nie zobaczysz takiej oferty z tego konkretnego miejsca. Sam Lublin ma wystawione oferty na swoich stronach. Wiem ,że trudno zaakceptować takie metody pracodawcy.

Wdzięczna Honorata z Lublina

Moja mama trafiła na oddział geriatrii i medycyny paliatywnej w celu leczenia z powodu kardiomiopatii. Opieka lekarzy, pielęgniarek i opiekunów medycznych jest na najwyższym poziomie, można zawsze uzyskać wyczerpujące informacje o stanie zdrowia pacjenta i o przebiegu jego leczenia. Szczególnie pragnę złożyć serdeczne podziękowania na ręce Pani dr n. med. Agaty Kot, która wraz z całym zespołem lekarzy, pielęgniarek i opiekunów medycznych z zaangażowaniem i poświęceniem zajmuje się moją chorą Mamą, jednocześnie wspierając i wykazując ogromne zrozumienie wobec naszej rodziny. Profesjonalizm, rzetelna pomoc, cierpliwość, bezinteresowność i ciepłe słowa Pani Doktor i całego personelu są dla nas nieocenione. Zachowanie wysokich standardów leczenia i wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom pacjentów i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie leczenia. W mojej ocenie jest to najlepszy z najlepszych oddział geriatryczny na Lubelszczyźnie, a nawet po prawej stronie Wisły. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Witam, na stronie zakładu znalazłam informację o konkursie dla pielęgniarki. Prawdopodobnie będę reflektowała przyjęcie się, ponieważ szukam zatrudnienia w Łęcznej. Zastanawia mnie brak jakichkolwiek opinii na forum. Czy istnieje szansa na ocenę aktualnej współpracy z zakładem? Jaka atmosfera pracy jej towarzyszy? I jakie warunki zatrudnienia obecnie przysługują pielęgniarkom?

Klient
@Monika

Napisz na jaki oddział chcesz się przyjąć? Ogólnie współpracownicy są spoko. Trafiają się toksyczne osoby od kogoś na które trzeba uważać.

@Klient

Witam. Choroby wewnętrzne. Czy warunki bardzo się różnią ze względu na oddział? Jest któryś uznawany za "lepszy" lub w przeciwną stronę? Pomiędzy nimi personel jakkolwiek bliżej się kontaktuje?

Klient
@Monika

Wszędzie zdarzają się osoby ,które traktują innych podle, przeważnie są to osoby z plecakiem. Oddział wewnętrzny jest oddziałem pełnym wyzwań. Wart uwagi. Dużo nauczysz się. Blok operacyjny jest też fajny. Z ludźmi najlepiej służbowo. Robisz swoje i do domu. Musisz dowiedzieć się w kadrach czy jest na dany oddział zapotrzebowanie.

@Klient

Co to znaczy osoby z plecakiem, bo ja chyba nie rozumiem tego określenia? Powiedz na jakim Ty oddziale pracujesz. Czy w grafiku są zwykle zmiany dzienne i nocne? Na kogo uważać na wewnętrznym?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej - Łęczna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
  • Krasnystawska 52