Opinie o Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz w Litwinki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz w Litwinki

klient

Trzeba nam sie miedzy soba skontaktowac mam znajomosci w skarbowym i porzadek z tym (usunięte przez administratora) zrobic

Sylwek Nowy wpis
@klient

Proszę o kontakt tz zostałem (usunięte przez administratora) na dużą kase auto silnik (usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz?

jarek Nowy wpis

najgorszy sprzedawca jakiego znam

Kamilwarszawa Nowy wpis
@jarek

A przypadkiem nie przeniósł się ten osobnik na Waszulki 19? Mógłby ktoś podać namiary na siebie żeby zidentyfikować (usunięte przez administratora) Jak prawo nie może to może coś innego pomoże.

roman

a 2 tysie zaliczki poszly na twoje konto

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
roman

co dziadu toyote sprzedales

janek

zrobil mnie na dwa tysie i kazal spadac

zly

(usunięte przez administratora) do ceny z olx dolicza duzo wiecej jak koszty ponosi i umowa na kolanie z niemcem pisana

Sons

Nie polecam, okłamywanie klienta i niekompetencja.

Ilona
@Sons

Możesz podać przykład jakiejś sytuacji, w której zostałeś okłamany??

Klient
@Ilona

Nam sprzedał uszkodzone auto , silnik musieliśmy nowy kupić ????. Nie kupujcie nic u niego . Najlepiej to zrobić z nim porządek .

Polak

Najgorszy z najgorszych handlarzy....

Wkurzony

Nie polecam tego handlarza !! (usunięte przez administratora) !! Sprzedaje uszkodzone auta !!

Polak

Nigdy wiecej!!!!!!!!!!!!!

klient

Również przychylam się do opinii innych. Oszukiwanie klienta w żywe oczy. Podrabiane papiery dziwne umowy itp. Tylko skarbówka powinna się tam pojawić. nie polecam

Sssi
@klient

Wycinaj katalizatory przed sprzedażą aut więc niech każdy uważa kupiłem auto z wyciętym katalizatorem a on mówi że był tak wyciagniety

WKURZONY

(usunięte przez administratora) Ludzie omijajcie szerokim łukiem Dzień wcześniej dostaje zaliczkę a następnego dnia auto ma powymieniane części Nawet radia wyciąga i opony zmienia Wali klientów na opłatach

klient

Oszukiwanie klienta w żywe oczy. Podrabiane papiery dziwne umowy itp. skarbówka i celna powinna się tam pojawić. nie polecam omijać szeroko

Klienttt
@klient

może da się coś z tym zrobić?

@Klienttt

No trzeba coś z tym zrobić. zadzwonić do skarbówki i celne żeby ich sprawdzili. może zrobią porządek z tym panem

Klienttt
@klient

dobrze by było gdyby wiecej osob, które zostały (usunięte przez administratora)przez TEGO PANA sie odezwały. Może im więcej tym lepiej

Klient
@Klienttt

Koniecznie coś trzeba z tym zrobić.Jak najwięcej ludzi trzeba zebrać i zacząć działać

nowy
@Klient

Jestem za żeby ktoś tego pana skontrolował wkońcu. Może kontrol skarbówki lub celnej by coś zdziałała. Oszukiwanie ludzi w żywe oczy.

Pablo

(usunięte przez administratora) Omijajcie tą stacje diagnostyczną, mechanike i handlarza. Diagnosta nie zna się i nie zrobił adnotacji VAT-1 na busa bo mówili, że nie idzie. W innej stacji zrobili od ręki i dostałem informacje o brak wiedzy w tej stacji. Samochód 3 os. A zrobili przeglad na 2. Przeginka na maksa. Musiałem ponieść dodatkowe koszty przy adnotacjach w dowodzie rejestracyjnym. Nie polecam! Ludzie z Nidzicy i okolic omijajcie to miejsce!!!

Waldek

Odradzam wszystkim ten zakład.

Pink

(usunięte przez administratora) Chądlują nie sprawnymi samochodamy,dokumienty i papiery na drugich liudziej robią.Skarbówke do ich potrzebno wysyłać. Nie komu nie poliecam tych oszukańców. Przegliądy podbijają bez sprawdzenia autka. Moge to wszystko udowodnić.

Wkurzony klient
@Pink

Czy mogę prosić o kontakt ?

Omijajcie szerokim łukiem te Litwinki!!!!!!!!! dobra moja rada.

Anonymous

Firma oszustów. Sprzedają niesprawne autka i podrobiają nelegalnie dokumenty. Oszusty. Mają swój warsztat i stacje kontroli pojazdów.I robią przegliądy bez sprawdzenia czy samochód jest sprawny.

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz - Litwinki

Mechanika Pojazdowa i Auto Handel Euro Auto Siepsiak Arkadiusz
  • 42