Opinie o Transport Drogowy Barbara Barbara Penar w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Transport Drogowy Barbara Barbara Penar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transport Drogowy Barbara Barbara Penar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Drogowy Barbara Barbara Penar w Krosno

Merc

Uważajcie na BARBARE Dnia 23.03.2024 kierowca busa lini Barbara w miejscowości Bielowy w stronę Jasła wyprzedzał na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu nagle gwałtownie hamując spowodował zagrożenie wszystkich uczestników. Po zgłoszeniu tego na infolinie pani twierdząc ze pouczy kierowcę nawet nie zapytała o rejestracje autokaru

pasażer

pierwszy i ostatni raz jechałam tym busem planowany wyjazd z krakowa 17:45, przyjechał na dworzec punktualnie, ale wyjechaliśmy 18:05, kierowca nie poinformował skąd to opóźnienie i czemu tyle staliśmy jak wyżej wspomniałam, jechałam pierwszy raz, wchodząc do autobusu powiedziałam swoje imię, nazwisko, dokąd jadę, kierowca spytał, czy online czy normalny, powiedziałam online, a kierowca z wielkim oburzeniem i chamskim tonem "no to mówi się od razu online", skąd miałam to wiedzieć jadąc pierwszy raz dodatkowym minusem jest cena, gdyby nie to, że ograniczał mnie czas, pojechałabym konkurencyjnym busem, w którym w cenie nawet 50% mniejszej jest zawsze zapewniona toaleta, oraz gniazdka, by podładować telefon

pasazerka Nowy wpis

Ta prośba również zamieszczona jest przeze mnie jako pasażera, a nie pracownika, gdyż na drugi dzień usłyszałam, ze kierowca nie miał banknotów 100 złotowych. Szkoda ze od razu tego nie powiedział na dworcu w Krakowie gdzie wsiadałam.

Pasazerka Nowy wpis
@pasazerka

Usunięto tę prośbę? Pytałam kto płacił banknotem 100 złotowym za bilet na tym kursie.

Kurs 14 IV 2024 Nowy wpis

Tak samo, jak nie jest to normalne, zeby kierowca pytał pasazera ile pasazer dał mu pieniędzy na bilet. Kierowca powinien wiedzieć ile pieniędzy otrzymał. Rzuca chamski tekst ze po odejściu od kasy reklamacji się nie uwzględnia. Na prośbę pasazera o przeliczenie pieniędzy w kasie twierdzi ze wydaje własnymi i nie musi wiedzieć. To jak przygotował kasę do podrózy? Zakłamanie i kpina w zywe oczy. Nigdy więcej kontaktu z tym przewoźnikiem.

Pasażerka Nowy wpis
@Kurs 14 IV 2024

Ten wpis zamieszczony jest przeze mnie jako pasażera.( Wyjaśniam gdyż wyświetla mi się jako pracownik).

To nie jest normalne aby okno dachowe było otwarte przez całą drogę po zamknięciu przez pasażera kierowca zjechał na cpn otwo,yl okno górne znowu i powiedział jak się nie podoba to się przesiąść do tylu poza tym chyba jest gluchy bo bardzo głośno włącza radio opinia dotyczy kursu dnia 14.04 2024r godz 19.45 z Krakowa mam nadzieję że nie przypłacę zdrowiem tej jazdy

Bodo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Chciałem się zapytać czy w busach Barbara kierowcy wiedzą o czymś takim jak klimatyzacja??? Właśnie jadę do Krakowa i jest masakra.... Proszę o specjalne szkolenia dla (usunięte przez administratora).. na łep a po drugie nie jesteśmy workiem kartofli bo to co wyprawiają na drodze to już trzeba być z upośledzeniem... Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Transport Drogowy Barbara Barbara Penar? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Merc

pasażer

@

Trasa Polańczyk- Krosno w dniu 6 sierpnia 2023r. o godz 17.20. Kierowca j(starszy) jechał bardzo szybko. Nagle gazował, przyśpieszał, mozna się było przwrócić siedząc. Na niektórych odcinkach jechał skrótami, krętą drogą w szybkim tempie, niecierpliwie. W stosunku do pasazerów tez mi się nie podobało,bo na pytaia odpowiadal nievwiadomo czy zartem czy z irytacją. Dobrze, ze w Krośnie nastąpiła zmiana kierowcy.

Jeżdżę

Ceny paliw też lecą do góry więc chyba nic dziwnego że i ceny biletów są większe, a z tego co jeżdżę to np. sanbus też podnosił ceny tylko kilka razy po kilka zł , a tutaj podwyżki są rzadsze ale większe , wszystko wkoło coraz droższe ...

@Jeżdżę

Aha czyli jednak konkurencja też zmienia, no to ciekawa jestem co zrobi tamten co pisał, że ju nigdy nie pojedzie, bo podskoczyły. Czyli oprócz ceny nie ma niczego im do zarzucenia według Ciebie?

@Ilona

Busy mogłyby być większe, poza tym jestem zadowolony, kursy są chyba co godzinę, i teraz jeszcze jest nowa linia na lotniska Pyrzowice i Balice i dodatkowo weszły tu kursy nocne , ale chyba tylko dwa no ale zawsze coś

@Jeżdżę

Wiadomo że to zawsze na plus. A jak z kursami? Nie spóźniają się zbyt często i jeżdżą zgodnie z rozkładem? Bo jak jesteś stałym pasażerem to pewnie masz zdanie na ten temat.

@Piotr

Zazwyczaj wszystko jest super, jak na drodze jest normalny ruch wszystko odbywa się normalnie, czasami są lekkie opóźnienia jak jest większy ruch czy wypadki ale to norma, kursy z Polańczyka czasami są opóźnione, ale jak pytałem na infolinii to mówili że to przez to że w solinie robią drogę i jest wahadło

@Jeżdżę

O to nawet na infolinię da radę się normalnie dodzwonić?xd A co do wypadków oni jakieś miewali?

@Ilona

Z infolinią bywa problem w okolicach weekendów, ale kiedyś pytałem dlaczego, to odpowiedzieli że jest kilka telefonów i zazwyczaj dwóch pracowników, pewnie zwyczajnie odbierają wszystko na bieżąco ile się uda

Was to chyba pogięło z Krakowa do Pilzna bilet kosztował 32zł,a teraz 42 masakra.Już więcej nie pojadę tym drogim przewoźnikiem

@Marek

A kiedy nastąpiła ta zmiana cen? U konkurencji nic się nie zmieniło, że takie oburzenie?

Olga

Mąż chce zmienić pracę, ma duże doświadczenie jako kierowca busów. Co myślicie, warto? Super by było gdyby jakiś pracownik wypowiedział się na temat stawki, umowy, godzin pracy :)

Kacper

Witam, jaka atmosfera panuje w firmie?

Emerytka 58 lat

Dlaczego firma sprzedaje bilety ulgowe dla emerytów dopiero od 65 roku życia? Jeżeli emeryt to emeryt i kropka. Nieważne ile ma lat. Może najwyższa pora to zmienić.

klient
@Emerytka 58 lat

Ponieeważ z tego co się orientuje to firma nie sprzedaje biletów dla emerytów tylko dla SENIORÓW od chyba 65 r.ż., to że ktoś jest na emeryturze nie ma nic do rzeczy

Driver

Jakich pieniedzy jako kierowca mozna sie spodziewac w tej firme ?

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Drogowy Barbara Barbara Penar - Krosno

• Jak się pracuje w Transport Drogowy Barbara Barbara Penar?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Drogowy Barbara Barbara Penar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Drogowy Barbara Barbara Penar?

Transport Drogowy Barbara Barbara Penar
  • Bohaterów Westerplatte 28 lok. 94