Opinie o Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski w Ełk

Czygit

Ooooo..... ten oszust zmienił nazwę firmy, chłopaki uważajcie na niego

@Czygit

Jesteś totalnym (usunięte przez administratora) Szef nie zmienił firmy i nie jest (usunięte przez administratora) Pracuje u niego już 6 lat Wypłata nigdy się jeszcze nie spóźniła , miła atmosfera i człowiek jest doceniany

Hej na stronie firmy jest jedynie informacja żeby zapytania w sprawie pracy podsyłać na maila. Zanim podeśle cv chciałbym dowiedzieć się z waszego doświadczenia- biorą osoby bez kwalifikacji?? Wynagrodzenie jest zależne od ilości zleceń/ pracy w danym miesiącu?

Anonim Nowy wpis

Należałoby się przyglądnąć zatrudnianym pracownikom, którzy nie są lojalni wobec szefostwa i firmy. Pracownicy sprzedają tajemnice firmowe osobom już nie pracującym a w szczególności byłym kierownikom. Pracownicy nie są w stanie wykonać należycie swoich obowiązków ze względu na dużą dana im swobodę i czas na zajmowanie się zatrudnianymi innymi osobami w firmie i znajdującymi się na budowie. Relacje nawet po odejściu niektórych osób utrzymują się i są przekazywane informacje, które powinna być tajemnica firmy. Firmę tworzy szef a budują ja pracownicy chodź nie zawsze na korzyść

Jakie warunki tam ma pracownik fizyczny? Przedział widzę w ogłoszeniu między 4-6 tys podany, ciekawe czy komuś dadzą na start te najwyższą kwotę i czy realnie ktoś tyle tam zarabia.

Czygit

Ooooo..... ten oszust zmienił nazwę firmy, chłopaki uważajcie na niego

Nick Nowy wpis
@Czygit

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski na stanowisko Pracownik Fizyczny, Monter Sieci Sanitarnych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski?

Luck

Bardzo dobra Ludzie którzy pracują i starają się żeby coś w ciągu dnia zrobić są doceniani

Człowiek

Firma , jak firma , swoimi rękami nikt się nie dorabia , ale każdy może przecież się zwolnić albo zaprotestować zamiast kogos obrażać , czy w tej czy innej jest jakiś szkielet firmy , ale najważniejsze żeby całą firma stanęła i powiedziała że coś jest nie tak , a nie oczerniała jedna stronę , jak coś komuś nie pasuje niech zbierze kręgosłup firmy i powie co jest źle i niech to przeses sam sobie zweryfikuje , bo zazwyczaj jest tak , że dzieje się źle ale do szefa nic nie dojdzie , i dwie strony muszą ze sobą rozmawiać a nie tylko to co ktoś usłyszał i przekazał , komunikacja to podstawa i hierarchia pracownik , brygadzista , kierownik , szef , chyba że która osobę trzeba pominąć bo nie jest godna zaufania , rozmowa a nie plotki są najlepsza forma komunikacji

Golf

To dlaczego Ci ludzie z Meliorexu tam pracują , jeżeli ten szef jest taki nie dobry ?

@Człowiek

O właśnie, święta prawda. Plus chyba nikt nikogo nie trzyma w firmie na siłę, nie?:P Chyba nie ma u was tak w ogóle dużej rotacji, bo przeglądałem internet w poszukiwaniu ofert pracy i nic nie ma. Szukam roboty za operatora, wiesz może czy nie potrzeba takich pracowników? Jak tu stoją zarobki? Nie wiem czy widziałeś wpis niżej, ktoś napisał że oferują najniższą +reszta pod stołem. Drugi pracownik skomentował, że to nie prawda. To jak wreszcie jest? Operatorzy mogą tu zarobić? Całośc wypłąty normalnie trafia na konto?

Chciałem dopytać na jakiej mowie pracują tu monterzy sieci sanitarnych. Można dostać na czas określony? To praca na dłużej czy bardziej sezonowa jak są zlecenia? Zimą są przyjęcia czy wtedy wszytko stoi ze względu na pogodę?

Jaro

Ostatnio mieli ofertę pracy dla inżyniera budowy. Z tego co widziałem to zależało firmie na dyspozycyjności bo praca w delegacji. A zwykli pracownicy budowlani też mają robotę na wyjeździe? Jest w razie co zakwaterowanie albo zorganizowany dojazd?

nick
@Jaro

W tej chwili szukają monterów. Praca w Ełku i okolice

@nick

Hej, a polecasz się przyjąć za montera? Bo ja bym był chętny, jeśli by mnie wzięli oczywiście. Dobrze płacą? Nie wiem, czy dobre widełki znalazłem w sieci, ale podobno 4 000 - 6 000? Doświadczenie jest mile widziane, a bez niego też przyjmą? Bo ja mam doświadczenie, ale nie konkretnie przy tych typach instalacji, pompy ciepła instalowałem.

Brudny

Szef totalne dno ! Zajmuje się plotkami i Życiem innych .Nie docenia tych co pracują .Tylko tych co (usunięte przez administratora) ją . Ucz się Pan szanować Pracowników bo Najlepsi już odeszli????

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski?

Były Operator

No jak? Najniższa na konto w Luksemburgu reszta 10 pod stołem prezesa Stanie jak ten Gandalf z władcy pierścieni z przykurczoną nogą i gada że dużo płaci i dobrze masz. 20zl na koparce to dobrze ? Powiedziałem jemu co myślę i rzuciłem tą patologię Nie polecam tej firmy A ludzie co tam pracują to Porażka

Polo
@Były Operator

A dlaczego kłamiesz ? Życię Ci powodzenia w rodzinie

Halina
@Polo

Dlaczego miałby kłamać i o jaką chodzi rodzinę? Nie odpowiadacie mi podejrzewam bo kobieta, a nie pomyśleliście że mogę się interesować bo mam operatora koparki w domu? :)

Operator

Dobrze Wypłata na czas Oczywiście Bogbud to nie Strabsg i Budimex Ja mam bardzo dobre zarobki Polecam ta firmę szczerze

Gabriela
@Operator

To super, a ile już pracujesz w firmie? :) No i mógłbyś podac zarobki w formie widełek może?

Halina

W grudniu Bogbud szukał kandydatów na kosztorysanta budowlanego. Widełki zarobkowe to 2,8-5 tys. zł. Słuchajcie, ile w tym roku zarabiają tam pracownicy fizyczny i brygadzista? Potrzeba np. operatorów koparek? @Taki tam, podejrzewam, że wiesz. Dasz znac?

Hej

Cześć Czy Firma szuka pracowników?

Taki tam

Docienicie Bogdana dopiero wtedy kiedy już tam nie będziecie pracowali! Te komentarze są zbędne.

Danuta
@Taki tam

Hej, a Ty pracujesz w Bogbudzie? Może mógłbyś wymienić jakieś plusy z zatrudnienia w firmie? Można liczyć na jakieś atrakcyjne warunki pracy jak np. wysokie wynagrodzenie?

@Danuta

Nie można. Składając CV wszystko pięknie i ładnie a jak po pracujesz to wychodzi szydło z wora. Niby szef zapewnia samochód na dojazdy do pracy,a ciągle beczy że paliwa za dużo idzie. Chłopaki wstają o 2-3 w nocy żeby się zebrać do roboty i na 7.00 w poniedziałek dojechać to za dojazdy też nie chce płacić. Wieczny płacz i lament. Popracuje Pani trichet to na własnej skórze przekona się jak to wszystko wygląda. Pozdrawiam

Siemka
@Taki ja

Właśnie zgodzę się Chłopcy dojeżdżają Firmowymi Samochodami i Paliwo ich nie obchodzi to Jeszcze by coś sypnoł za te godziny dojazdu! I weś wstawaj o 2/3 aj.

@Siemka

To już nawet nie chodzi o pieniądze za dojazdy,nie chce to niech nie płaci ale o podejście szefa. Dlatego dobrzy pracownicy, którym zależy na robocie się zwalniają a obecnie przyjmowani są tacy którzy tylko odliczają godziny do końca dnia. Żenada

Siemka
@Taki ja

To Jest Trochę i w kierwonikach winy,ale oni patrzą swojej (usunięte przez administratora).ze coś się dzieje że ludzie dobrzy odchodzą dla Szefa wsio Rybka.

@Taki ja

Niech każdy patrzy swego biznesu Jeden robi kanalizacje , a drugi , sprzedaje jajka i siedzi na feebook i Geork i pisze głupoty !!! Zawsze można iść do innej firmy i zobaczyć jakie tam są warunki Podejście szefa jest dobre , tylko nie każdemu można dogodzić ( Nie ma szans ) 50 ludzi i 50 charakterów Prywatyzacja jest , ludzi brakuje do pracy ?!! I gdzie jest problem ???

@Nowy

Jeśli już cokolwiek komentujesz naucz się używać słownika ???? idź zabłysnąć inteligencją w pracy nie tutaj

@Hehehe

A Ty ( CZYŻBY TO BYŁA KOBIETA?) to chyba na bezrobociu jesteś ? cały czas na czasie !!!

Stary

9.53 szef wie że siedzisz na necie w godzinach pracy i cyk po wypłacie

@Hehehe

Może ci CH pokazać to se cmokniesz i sprawdzisz

Olelele e

Bogdan Pilnuj tego co wyjeżdża wcześniej z Pracy.

Hehe
@Olelele e

Uderz w stół a nożyce same się odezwą. Lepiej id razu zrób zdjęcie i leć do szefa jesteś w tym dobry

Czy w Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski panuje luźna atmosfera?

Taki ja

Ja tam nie narzekam ???? trzeba tylko uważać na takich co patrzą ciągle na ręce i tylko czekają żeby zrobić zdjęcie (usunięte przez administratora). A najgorsi to są kierownicy - bez wyjątku

Pakiao

Witam, czy są moze przyjęcia na koparke do firmy i jaka jest atmosfera w firmie??

Danuta
@Pakiao

Od Twojego wpisu minął prawie tydzień a widzę, że nikt nie udzielił Ci informacji na ten temat. Czy udało Ci się uzyskać je w innym miejscu? Może dowiadywałeś się bezpośrednio w firmie albo byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Daj znać.

@Danuta

Witam nie byłem na rozmowie i nie dzwoniłem. A są moze przyjęcia???

Ktoś tam
@Pakiao

Zadzwoń Do prezesa on Ci wszystko powie czyżby to takie trudne było??? Nr tel jest na ich Stronie. powodzenia

Artur
@Pakiao

Tak są! Porozmawiaj z Szanownym Prezesem bez tołku a napewno się nie dogadasz Gość jest ciężki do współpracy Obcina godziny i nie wypłaca wszystkiego za urlopy Nie polecam tej pseudo firmy

Zrób i to i tamto

Jak ktoś jest krotkodystansowcem to na pewno nigdzie nie zabłyśnie. Jeżeli ktoś coś umie i potrafi coś zrobić to na pewno nie zostanie niezauważony .Tak że w swoich oczekiwaniach i nadziejach najlepiej zachować cierpliwość i milczenie /bo wiadomo że mowa jest srebrem ,a milczenie złotem/. Dla tych co chcą pracować i w miarę coś wychodzi a z czasem wiadomo człowiek nabiera doświadczenia to polecam. Nie zabardzo toleruje takich co tylko liczą godziny do wypłaty bo to jest definitywna klapa. Pozdrawiam cześć .

Nikt
@Zrób i to i tamto

O żeczywiście w bogbudzie same gwiazdy pracują i umieją zabłysnąć,Ci co z pod stału nagrywają kolegów z wielką szczególności Są Gwiazdami.pozdrawiam

Daro operator

Zostawcie tego Bogdana on i tak sam się wykończy Pracowałem kiedyś u niego i to jest ciężki gość do współpracy Zapytałem go kiedyś o podwyżkę to mówił że nie ma pieniędzy A prawda taka że nie miał roboty na sprzęnt i jeszcze na koniec chciał mi mówić że mu paliwo kradne Teraz pracuje u konkurencij i mam pracę cały rok i dobre pieniążki Piekarski jako Szef jest straszny ale życzę mu jak najlepiej i niech dalej handluje brunami i beczkami z Niemiec to mu najlepiej wychodzi

@Daro operator

Witam jak się nazywa twoja firma jeśli można wiedzieć szukam pracy

Pracowałem

Bogdan jest Bardzo dobrym szefem! Pani Ewa ma złote serce,nigdy nie pracowałem w lepszej firmie!! i zawsze ją chwaliłem i chwale! Wesołych Świąt :)

Helo Co do firmy Bog -bud to= wszystko pieknie ładnie jest zawsze na poczatku, dobra atmisfera jak wszędzie! Już tak po niedługim czasie zaczynaja sie pretensje czemu tak mało metrow sie kopie ,straszeniem zwolnieniem! Ogólnie atmosfera robi się jak w obozie każdy na każdego patrzy z byka i opiniowanie! Dla Bossa zawsze mało, A maszyny się kupuje... premi zero same godziny!!.

Także Pracownik

Poprawnosc wypowiedzi zaskakuje???? A co do tematów zastraszania zwolnieniem, to nie słyszałem jeszcze ,żeby ktoś został zwolniony za swoją normalnie wykonywaną pracę. Oczywiście trafiają się tacy co chcą zarobić a się nie narobić, więc są rozwiązywane umowy. Jak masz taką firmę, gdzie płacą za nic pisz śmiało. Zacznij wykazywać się zaangażowaniem to na wypłacie odczujesz premie.

Ramzes
@Także Pracownik

Premie? A jest coś takiego w tej firmie ?

Tony
@Ramzes

Premie są Tylko dla tych którzy na to zasługują A nie kończysz prace o 16:15 lub 16:30 a piszesz na karcie do 17 godz a o 7:10 pije jeszcze kawę

Ramzes
@Tony

Tony zgodzę się że zakończenie pracy o godz 16.15 to nie jest Dobre ale O 16.30 trzeba załadować graty, bo już 17:1 juz za to nie jest płacone! A picie kawy to chyba Zaleta firmy powinna być i podejście do pracownika....skoro Ci przeszkadza sam jej nie pij:) przerwa też może być jedna!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski - Ełk

• Jak się pracuje w Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bogbud Prace Ziemne-Wynajem Maszyn Bogdan Piekarski
4.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Brzechwy 3 lok. 34
    19-300 Ełk