Wolimex

Limanowa

Opinie o Wolimex

Joanna

Wolimex to firma, która fincjonuje na polskim rynku blisko 30 lat. Czy w szeregach pracowników firmy są też tacy, którzy pracują tu od wielu lat (a może od początku istnienia firmy)? Co prawda obecnie istnieje silny trend na zmianę pracy po kilku latach stażu w jednej firmie, ale nadal istnieje szereg osób, którym zależy na stałej pracy.

Joanna

@lilia 34a jak teraz wygląda praca w Wolimex? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Czy w firmie zaszły zmiany i obecnie jest więcej możliwości rozwoju?

tomek

Ale skąd macie informacje, ze akurat na szkolenia nie bardzo można tu liczyć? Co prawda najcenniejsze, co t się zdobywa to faktycznie doświadczenie :)

lilia 34

kolego z tego co słyszałem to sa 3 oddzielne firmy Wolimex Wolimex Plus i Pawlimex a co do szkoleń to zapomnij.

ciekawy

Witam, jak tam zarobki wyglądają na poszczególnych działach, stanowiskach. Może trochę merytorycznie podyskutujmy a nie lanie wody?

roberrrrt

o to wielka niespodzianka dla mnie że niby firma jest niewypłacalna. z tego co rynek obserwuję to nikt nic o tym nie wspominał do tej pory. taki upadek tak nagle to szok. ja chcę dalej się tam zatrudnić mimo wszystko natomiast bardzo się właśnie boję ze te ploteczki o opóźnionych pensjach których się nie wypłaca nagle okażą się jakimś cudem prawdą

franke

w sumie miesiac już minął od ostaniej wypowiedzi tu, więc może ktoś coś więcej wie o wypłacalności? niby profil firmy mi się podoba i praca w Wolimexie może być interesująca to mimo wszystko chciałbym pracować i realnie dostawać pieniądze, najlepiej jeszcze bez zwłok w czasie. Czy ktoś może powie czy sytuacja w tej firmie się polepszyła może?

jojo23

taka doskonała firma a na wypłaty nie ma totalne dno i tyle!najgorsza firma z wypłatami

oni

witam ,hihi dobre paliwo podobno w wolimexie .......

DIDIE

Witam ,,Wolimex todobra firma .........pracownicy robią co chcą ,jeżdzą do domów kiedy chcą i to jeszcze firmowymi samochodami. A mało tego jeżdza gdzie chcą tymi też samochodami...Dobra firma ,,da mi ktoś instruktaż jak tam się dostać do pracy? Też bym chcia tak pracować . Pozdrawiam !!

życzliwy_

wolimex to totalna klapa i dno. Robią z ludzi starających się o pracę idiotów..dwa razy tam byłem, i mimo dużo wcześniej obiecanego stanowiska zostałem odstawiony z kwitkiem. jeżeli ktoś ma godność, to radzę dać sobie spokój.

Anonim

Podań to nikt nie ogląda. Jak cię nikt nie wskaże palcem i nie poleci to podanie możesz sobie składać i składać do usranej śmierci

stabilna firma o długoletnim doświadczeniu warto złożyć podanie

Kowal

Też z czymś takim się spotkałem.

U (usunięte przez administratora) nigdy nie ma przyjęć do pracy. Ile razy przyjdziesz na drzwiach wisi kartka "BRAK MIEJSC PRACY" już od końca lutego ! Przyjdziesz w zimie powiedzą, że przyjdź Pan na wiosnę ! Jak zignorujesz kartkę na drzwiach i wejdziesz do kadr/sekretariatu to spotkasz tam dwie Panie. Gdy zapytasz o pracę to popatrzą na Ciebie z ironicznym uśmiechem, spojrzą po sobie pojednawczo i skwitują, że nie ma pracy, albo powiedzą pytać Pana (usunięte przez administratora)..... Dwa dni później spotykam znajomego, który mówi, że podjął pracę w Wolimexie, co okazało się prawdą. Jak nie masz znajomości to roboty tam nie dostaniesz. Tak jest w Limanowej.

w

najlepiej podaj numer konta aby przelewać ci kase bez wychodzenia z domu

x

jak się nie chce robić to tak piszesz

noder

zupełne dno

Zostaw opinię o Wolimex - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolimex