Opinie o Wolimex w Limanowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wolimex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wolimex o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolimex w Limanowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Wiecie, czy Wolimex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Loreta Nowy wpis

Polecam pracę w PPUH Wolimex .

Łucja Nowy wpis
@Loreta

Właśnie czegoś o pracy szukałam, a Ty na jakim stanowisku pracujesz? Ewentualnie sam dział, jak nie chcesz mówić. Jeśli są jakieś oferty teraz dla osób z minimalnym doświadczeniem, to będę Ci ogromnie wdzięczna, jak dasz znać.

Loreta Nowy wpis
@Łucja

Tylko na jakie ty stanowisko chcesz startować? Normalnie idź do siedziby przedsiębiorstwa a wszystko ci wytłumaczą i pod powiedzą tam nikt nie gryzie wież mi na słowo.

Zofia

Nadgodziny podobno były tu płatne. To już jakaś informacja. Pytanie tylko ile? Ktoś jeszcze lata temu pisał o stawce 2900 za 168 h pracy. Ile aktualnie się tu zarabia? Raczej podskoczyło?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Wolimex? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lulu

Płatne

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wolimex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Robol

Za 168 godz. Pracy we wrześniu 2900 netto

donald

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Warto aplikować , ja słyszałem dobre opinie.

Kiepura

Bardzo dobry pracodawca, fajnie sie pracuje ale wiadomo, żeby było dobrze wszyscy muszą się starać.

Rudy

Polecam .

Joanna

Wolimex to firma, która fincjonuje na polskim rynku blisko 30 lat. Czy w szeregach pracowników firmy są też tacy, którzy pracują tu od wielu lat (a może od początku istnienia firmy)? Co prawda obecnie istnieje silny trend na zmianę pracy po kilku latach stażu w jednej firmie, ale nadal istnieje szereg osób, którym zależy na stałej pracy.

Joanna

@lilia 34a jak teraz wygląda praca w Wolimex? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Czy w firmie zaszły zmiany i obecnie jest więcej możliwości rozwoju?

tomek

Ale skąd macie informacje, ze akurat na szkolenia nie bardzo można tu liczyć? Co prawda najcenniejsze, co t się zdobywa to faktycznie doświadczenie :)

lilia 34

kolego z tego co słyszałem to sa 3 oddzielne firmy Wolimex Wolimex Plus i Pawlimex a co do szkoleń to zapomnij.

ciekawy

Witam, jak tam zarobki wyglądają na poszczególnych działach, stanowiskach. Może trochę merytorycznie podyskutujmy a nie lanie wody?

roberrrrt

o to wielka niespodzianka dla mnie że niby firma jest niewypłacalna. z tego co rynek obserwuję to nikt nic o tym nie wspominał do tej pory. taki upadek tak nagle to szok. ja chcę dalej się tam zatrudnić mimo wszystko natomiast bardzo się właśnie boję ze te ploteczki o opóźnionych pensjach których się nie wypłaca nagle okażą się jakimś cudem prawdą

franke

w sumie miesiac już minął od ostaniej wypowiedzi tu, więc może ktoś coś więcej wie o wypłacalności? niby profil firmy mi się podoba i praca w Wolimexie może być interesująca to mimo wszystko chciałbym pracować i realnie dostawać pieniądze, najlepiej jeszcze bez zwłok w czasie. Czy ktoś może powie czy sytuacja w tej firmie się polepszyła może?

jojo23

taka doskonała firma a na wypłaty nie ma totalne dno i tyle!najgorsza firma z wypłatami

oni

witam ,hihi dobre paliwo podobno w wolimexie .......

DIDIE

Witam ,,Wolimex todobra firma .........pracownicy robią co chcą ,jeżdzą do domów kiedy chcą i to jeszcze firmowymi samochodami. A mało tego jeżdza gdzie chcą tymi też samochodami...Dobra firma ,,da mi ktoś instruktaż jak tam się dostać do pracy? Też bym chcia tak pracować . Pozdrawiam !!

życzliwy_

wolimex to totalna klapa i dno. Robią z ludzi starających się o pracę idiotów..dwa razy tam byłem, i mimo dużo wcześniej obiecanego stanowiska zostałem odstawiony z kwitkiem. jeżeli ktoś ma godność, to radzę dać sobie spokój.

Podań to nikt nie ogląda. Jak cię nikt nie wskaże palcem i nie poleci to podanie możesz sobie składać i składać do usranej śmierci

Zostaw merytoryczną opinię o Wolimex - Limanowa

• Jak się pracuje w Wolimex?

Zobacz opinie na temat firmy Wolimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wolimex
3.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Tarnowska 33
    34-600 Limanowa