impuls

Limanowa

Opinie o impuls

janek
użytkownik zarejestrowany

Super, że firma ma potencjał i chcą się cały czas rozwijać @władek. To znak na to, że osiągają coraz większy sukces a takie stany się ceni, bo wtedy zaczynają doceniać jeszcze swoich pracowników dając im wyższe wynagrodzenie niż przedtem. A wypłata jaka?

Tomek 46

Widzę, że czas leci, a Impuls nic ku lepszemu nie robi. Właśnie złożyłem wypowiedzenie umowy. Moja sytuacja wygląda następująco. W poprzedniej firmie która miała pieczę nad moją lokalizacją, od trzech lat święta grudniowe spędzałem w pracy. Z ekipą byłem ugadany, że po nowym roku to jeden, to drugi mi rekompensował w podzięce za to, że dobrowolnie godziłem się na umieszczenie mnie w grafiku w tamtych dniach. W tym roku placówkę przejął Impuls, stara ekipa mi się posypała (część poszła za poprzednim pracodawcą), doszedłem do wniosku, iż w końcu i ja zasługuję na święta z rodziną. Żadne tłumaczenia przełożonemu nic nie dały, bo "mnie to nie interesuje". Więc jak mówię, rezygnuję. Skoro na dzień dobry od takiej strony mi się Impuls pokazał, to może być tylko gorzej, a ja po sobie jak po łysej kobyle jeździć nie pozwolę. I to jeszcze za takie marne pieniądze.

toś

-niestety zgadzam się w 100%, trzeba było tam być w zimie:-), ludzie tam w środku w czapkach i rękawiczkach pracowali..., a farelkę to dosłownie na kolanach trzymali... zwierzęta trzyma się w lepszych warunkach...

firma [usunięte przez admina]. nie mam pojęcia jak oddział w limanowej ale punkt wrocławski to jakaś kpina. towar nie najlepszej jakości, w firmie odbywają się różnego typu przekręty, a kierowniczka [usunięte przez admina] ludzie w tej firmie są traktowani jak tania siła robocza. nie wspomnę też o tym że trzeba być wiecznie dyspozycyjnym. mysle ze ktos powinien zajac sie ta firma bo dzieja sie tam ciekawe rzeczy.

bożenka

to banda [usunięte przez admina], którym się epoki pomyliły, czasy [usunięte przez admina] i bezkarnego obrażania ludzi zdaje się zakończyły...

Zostaw opinię o impuls - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impuls