Opinie o Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło w Kurowo-kolonia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło w Kurowo-kolonia

Jacek

Ta firma to jakiś żart. Tak słabego zarządzania nie widziałem nigdzie. Jeżeli chcesz poczuć się jak pies, to warto tam "spróbować pracować". Wszystko w zależności od humorku szefa. Codziennie usłyszysz jaki jesteś niepotrzebny i mogą cie zwolnić. I dostajesz wypowiedzenie z dnia na dzień. Totalna porażka.

Aleksander
@Mauryc

Aż tak źle? Serio zwalniają z dnia na dzień bez okresu wypowiedzenia? Jak ludzie tak krótko pracują to musi być spora rotacja. Ty ile wytrzymałeś?

Jak oceniacie pracę na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło?

Kierowca C+E za sobotę jak ma płacone? W ogłoszeniu napisali, że soboty też pracujące, to pytam. Średnio mi to ogółem pasuje, ale jak patrzę to prawie wszędzie teraz tak to wygląda. To dajcie znać, czy się w ogóle opłaca. Dzięki jak coś.

Eagle Nowy wpis

Nie da się pracować, hałas pył i dużo niebezpiecznych sytuacji. Standardowo tak jak ludzie piszą, problemy z wypłatą. Kierownik dzwoni po nocy i próbuje ściągnąć pracownika do pracy. Najgorszą osobą na którą można trafić jest kierownik spawalni. Osobą niekompetentna, ignorancka, opryskliwa.

Widziałem, że aktualnie szukają operatora frezarek CNC. W ogłoszeniu zaznaczyli, że szukają osoby z doświadczeniem. Ile tego doświadczenia trzeba posiadać? Ja mam tylko kilka miesięcy, bo po prostu w innej firmie nie spodobała mi się atmosfera. Czy te kilka miesięcy będzie wystarczające, żeby ubiegać się tutaj o robotę?

anastazja Nowy wpis

pracowalam miesiac po czym chlopaki z eagle mnie dojechali i poszlam na macierzynski

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator wózka widłowego. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Mauryc
@Jacek

Kierownictwo to banda (usunięte przez administratora). Jak wytrzymasz tam dłużej niż pół roku, to znaczy że coś już z tobą nie tak. (usunięte przez administratora)

Aleksander
@Mauryc

Magazynier

Na pierwszy rzut oka, bardzo duża nowoczesna hala. Po wejściu do środka niestety czar pryska. (Szkoda ze nie można dodać zdjęć z miejsca pracy) regały na których stoją arkusze blachy (usunięte przez administratora)o conajmniej połowę, przęsła powyginane. Kompletnie niczym nieprzytwierdzone do podłoża. Wózki widłowe (usunięte przez administratora)na 5 wózkow jeden dziala jak powinien choć nie do końca bo przesuw boczny (usunięte przez administratora)tak że wyrzucał plyn hydrauliczny. Na prośbę usunięcia usterki stwierdzili ze inni sobie jakoś radzą. Stawka omawiana indywidualnie nowi dostają obietnice słowną że bedzie 22/h na umowie po ponad miesiącu widnieje stawka 20zl/h. Kierownik typowy (usunięte przez administratora) który szuka problemu na siłę by przypodobać się kolegom nie mądrzejszym od niego. Opryskliwie odnosi się do pracowników, jeżeli odezwiesz się by Się jakoś obronić to pyta się Ciebie "Czy masz jakiś problem" i nastawia się jak do bójki... Na kolejny dzień słyszysz od swojego przełożonego że mu grozileś... pył i brud. Z góry jest narzucone że masz przychodzić w weekendy bo jak nie to "nara" pracownicy przychodzą na 2 w nocy i siedzą po 13h. Szkoda nerwów. Omijać bardzo szerokim łukiem.

Beata
@Magazynier

A jaka jest forma zatrudnienia? Może chociaż była umowa o pracę i można było liczyć na stabilność?

Wózkowy
@Magazynier

Prawdziwe informacje

Magazynier
@Beata

Umowa o pracę, co do stabilnosci nie mam pojęcia.

Jacek

Praca w tej firmie to dramat. Pod maską poczciwego misia kryje się prawdziwy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Traktuje ludzi w tej firmie jak rzeczy. Nie polecam.

Jaja

Oczywiście jeżeli jest sie tam przydupasem lub konfidentem to mozna niezle zarobic albo tyrać przez cały miesiac bez przerwy

@Jaja

Skąd tak negatywna ocena? Jaki wpływ na wynagrodzenie ma sytuacja, którą opisałeś? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Siara
@Jaja

Racja 100 %. Lubimy konfidentów. Ogólnie to nie szanuje ludzi. Tylko kasa!

Aleksandra

Jak długo pracowałeś w Zakładzie Neva? Czy przez sytuację, którą opisałeś zauważyłeś większą rotację wśród pracowników? A może poza negatywami mógłbyś opisać pozytywne cechy firmy?

Johny

Witam jak się pracuje w firmie Neva Zakład Techniczny? Czy na chwilę obecną firma płaci na czas ?

@Johny

Cześć, czy dowiedziałeś się czegoś więcej na temat pracy w Zakład Techniczny Neva? Tutaj nikt Ci na tę chwilę nie odpowiedział i zastanawiam się czy wiesz coś z innego źródła. Daj koniecznie znać jak uzyskasz jakieś informacje.

Olga

A duża tu rotacja?

@Olga

Codziennie ktoś przychodzi i ktoś odchodzi.

Weronika

@ja a umowa o prace Czy zlecenie ? Są jakieś premie ?

@Weronika

Umowa o pracę. Premię też są w zależności ile razy sprzedasz kogoś.

Jesli chcesz być zbesztany z równością powierzchni ziemi i lubisz usłyszeć jakim jesteś (usunięte przez administratora) narkomanem itp itd....... dużo opisywać to firma jestes idealnym kandydatem do tej pracy. Żadne finanse nie dadza ci tej satysfakcji aby tam wytrzymać kilka dni twojej pracy. Szef ( który masz na jajach) jest lekarstwem na twe wszystkie żale i ci udowodni ze niiii chuu masz racje Ale ci nie powi prosto w oczy tylko za plecami ze nic sie nie znasz na niczym. Ludzi których nie trawi oczernia, ale ich trzyma bo są (usunięte przez administratora)!!!! Pozdrawiam

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło?

Zdecydowanie większość ma zanizone umowy reszta jest do rączki (choć ciężko to do rączki odebrać)

Semir

(usunięte przez administratora) po wypłate trzeba sie upominac, najlepsi są dyrektorzy ktorzy odsyla jeden do drugiego i tak w kółko. Pracowałem tam krótko, bez najmniejszego sensu

Sarutobi.

Najlepszy zakład ever. Spoko szef, daje się rozwijać ludziom bez wykształcenia itd aby były chęci i robota. Oczywiście Czasami nie dostaniesz wypłaty na czas ale to sporadycznie np raz na miesiąc więc nie ma się czego obawiać. Można podganiać sobotami i niedzielami bo 100% płatne. Urlop kiedy chcesz aby nie mieszać z L4 bo będzie exit. Kierownicy też spoko, szczególnie najważniejszy "Dżeki" ma chłopak talent i wysokie ambicje. A jak uda się Ci już zostać jakimś kierownikiem, bo i są na to predyspozycje to masz gwarantowanie 14.50 netto więc nie jest tak źle jak na Białystok i okolice.

MiłyIZrównoważony

Dla kontrastu ja napisze ze polecam. Super atmosfera, konkretne pieniadze i zrównoważony szef.

Baryła

Powiem krótko; Kto pracował w Nevie, ten sie w cyrku nie smieje.. Nie polecam

mmx

Nie polecam tej firmy nikomu. Jak ktoś chce mieć pensje z 2 miesięcznym opóźnieniem i codziennie zbierać joby to prosze bardzo...

Jozik
@mmx

Szczera prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło - Kurowo-kolonia

• Jak się pracuje w Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Zakład Techniczny Neva Białystok Grzegorz Wojciech Nienajadło
  • 11D