Opinie o Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk w Gliwice

Były klient Nowy wpis

Opinia dotyczy wykończenia nowowybudowanego domu, więc dużego zakresu prac i związanych z tym dużych kosztów. Najważniejsze przy współpracy z panem Markiem to zawierać umowy na piśmie - bez tego można zapomnieć o jakichkolwiek poprawkach, dokończeniu prac itp. Ja zostałem z niewykończoną łazienką, źle wstawionymi drzwiami ( 7 sztuk większość montaż niedokończony bądź kiepski, bądź brak regulacji), odchodzącymi listwami podłogowymi po 3 miesiącach (sąsiad ma te same i się trzymają), pękającymi ścianami. Pan Marek się obraził ( a obraża się co chwilę jak małe dziecko, jeżeli inwestor ma inne zdanie lub nie daj Boże chce dostać to, za co zapłacił) po zwróceniu mu uwagi na źle dobrane materiały ( klej do listew, tynki ) i tyle go widziano i jego gwarancję. Pracownicy często z łapanki - niestety "małpki" walały się po domu, a przestoje w pracach trwały po kilka dni. W czasie prac pan Marek zdążył wykończyć swój domek na ogródku - dowodów, nie mam ale podejrzewam , że część materiałów z mojej inwestycji trafiła tamże właśnie. O jakimkolwiek porozumieniu nie ma mowy - pan Marek nie raczy odpowiadać na smsy czy telefony. Chyba nie tylko ja miałem podobne problemy, bo w czasie prac żalił się ( pan Marek potrafi dużo mówić, wydaje się sympatyczny na początku, potrafi zdobyć zaufanie - koniec bywa kiepski ) , że ktoś mu nie zapłacił i nawet pozwał do sądu. Widocznie nie bez powodu. Ogólnie - nie polecam bez umowy i należy dobrze pilnować i wymagać. Ja popełniłem błąd ufając na słowo i pozwalając na zbyt wiele.

Zbędny by pisać

Praca w zabrzu listopad Natalia oraz Michał Nazwiska nie pamiętam. Ulica 3 maja 2 piętro w kamienicy obok cukierni w pobliżu komisariatu. Posiadam zdjęcia wykonanej pracy listopad 2020r Brak jakiejkowiek zapłaty za wykonanie łazienki. Koło 4 tysięcy. Praca w Orzeszu. Ulica dobra. Tomasz B. Brak finalizującej wypłaty. Przyszowice, praca u nie jakiego Pana Kazia na terenie Pana Damiana przy ogrodach zimowych (brak jakichkolwiek informacji) Działka zjadująca się w maciejowie przy ulicy Rybnickiej. Wykonanie utwardzenia podłoża pod wylanie fundamentu (3 dni pracy) Prace stolarskie przy wykończeniach drewnianego domku. Ponad tydzień roboczy. Trynek, przekształcenie strychu w budynku w którym znajduje się lokal mieszkalny Marka Serwaciuka. Piętro niżej mieszka jego syn wraz z rodziną. Ponad Tydzień pracy. Praca u Pani Kasi oraz Sebastiana, która pracuje w urzędzie skarbowym. Zwolnienie mojej osoby bym nie mógł otrzymać wynagrodzenia za dokończenie łazienek, podwieszanych sufitów, gładzie. Posiadam zdjęcia, filmiki podczas wykonywania prac. Na dzień dzisiejszy Marek serwaciuk jest winien mi od 10 do 15 tysięcy złotych. On zarzeka się że jestem mu winien pieniądze za rzekome opóźnianie prac co jest absolutnym kłamstwem. Od samego początku ten człowiek mnie (usunięte przez administratora) czy to z umową która miałem otrzymać w jego rzekomej firmie czy też o braku wpłat przez inwestora. Człowiek który nie ma pieniędzy nie jest w stanie wybudować domku którego wartość jest bliska 50 tysięcy złotych. Mowa tutaj o materiale. Firma w internecie Marek Serwaciuk- Serwaciuk Marek nadal widnieje w internecie. On zarzeka się że ma firmę tylko w niemczech.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk - Gliwice

• Jak się pracuje w Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk?

Zobacz opinie na temat firmy Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk

Serwaciuk Marek Marek Serwaciuk