Opinie o Piec Maria Sklep Mięsny w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piec Maria Sklep Mięsny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piec Maria Sklep Mięsny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piec Maria Sklep Mięsny w Świętochłowice

Chciałabym dowiedzieć się więcej o stanowisku sprzedawcy w dziale mięsnym. W sieci gdzieś była oferta, ale nie ma tam detali. Jak ja bym chciała pracować na pół etatu, to jest tu taka możliwość, czy wolą jedynie pełnoetatowe osoby? A jak można właśnie na 20 h tygodniowo, to dostaje się takie same premie jak inne osoby, np. premie na święta?

Agnieszka

Cześć, jaka jest atmosfera w ich sklepie w Świętochłowicach? Kierownictwo jest w porządku, nie ma żadnych dram? W razie co pomagają w wyrobieniu książeczki sanepidowskiej? Hm, w ogłoszeniu w necie nie widzę podanej stawki, może ktoś wie ile można zarobić (i czy są premie)? Chodzi mi oczywiście o stanowisko sprzedawcy.

Hania Nowy wpis
@Agnieszka

Pani Maria Piec jest starszą kobietą która budzi zaufanie i tu pies pogrzebany Możesz zapomnieć o umowie pomimo zapewnień że umowa będzie. Gdy poraz kolejny raz zapytałam o umowę starsza pani stwierdziła że jej nie stać. Więc pytam co z moim wynagrodzeniem? Odpowiedź będzie niech się pani nie martwi. Pod koniec dniówki kolejny raz poprosiłam o wynagrodzenie starsza pani na to ale ja mam tylko 40 zł w kasie i co teraz? Więc wynagrodzenie otrzymałam w towarze. Na moje szczęście straciłam tylko parę dni także nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Piec Maria Sklep Mięsny - Świętochłowice

Firma Piec Maria Sklep Mięsny prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPRZEDAWCA W DZIALE MIĘSNYM, Świętochłowice - Listopad 2022
  • SPRZEDAWCA, Świętochłowice - Sierpień 2022

Czy pracujesz w firmie Piec Maria Sklep Mięsny lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Piec Maria Sklep Mięsny
  • Karpacka 2