Opinie o Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska w Drezdenko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska w Drezdenko

Joanna Nowy wpis

Cóż można powiedzieć o tej Pani. Jedyne słowa jakie nasuwają mi się do głowy to:niesamowicie wykształcona kobieta, doświadczona i bardzo profesjonalna. Uczyła mnie na kursie , tłumaczy niezwykle lekko, od razu wszyscy wiedzą o co chodzi. Przede wszystkim u niej jest wiedza, wiedza, wiedza i pasja do przekazywania wiedzy. Polecam wszystkim. Aha wiecie , ze teraz jej firma występuje pd nową nazwą Akademia Biznesu i Samorozowju Diamond. Ona się niesamowicie rozwija.

Iwona Nowy wpis

Jak się pracuje w firmie? Miałam zamiar aplikować ale zmiana planów i teraz interesuje mnie co straciłam.

Ola Nowy wpis

Moje dziecko tam chodziło d zerówki do matury i zdało ustny 100%. Pisemny 95% Czego więcej chcieć.

Sandra Nowy wpis

W tej szkole moje dziecko było super przygotowane do egzaminu ósmoklasisty.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lektor języka angielskiego
Sandra

Pani rewelacyjnie przygotowała moje dziecko do egzaminu ósmoklasisty. Polecam wszystkim.

ELa

Moja córka zdawała egzamin gimnazjalny , gdyż chciała dostać się do szkoly w Poznaniu. Miala 100% wynik. Do Poznania się dostała. Biorąc pod uwagę poziom w naszej szkole podstawowej nigdy nie osiągnęła by tego wyniku.

Iza

Moje dziecko zapisałam do szkoły Pani Kasi bo miał słabe oceny w szkole, był zagrożony. Po kilku miesiącach Pani w szkole powiedziała, ze go nie poznaje i zastanawia się wstawić mu trójkę na koniec roku. Oczywiście to nie 5 , ale jak go zapisywałam miał 5 gołych jedynek.

MAMA ZOSI

Najlepsza szkoła w mieście. Moje dziecko zawsze powtarza, że nie wyobraża sobie angielskiego bez Pani Kasi. Nie chce nawet słyszeć o innej nauczycielce. POLECAM

Mama Briana

Absolutnie super! Właścicielka nie tylko bardzo wykształcona, ale cały czas jeździ na szkolenia po całej Polsce. Mój syn uwielbia tą Panią i zawsze powtarza, ze nikt tak nie tłumaczy gramatyki jak ona.

Mama Zosi.

Jestem absolutnie zachwycona Pania Kasia. Tak kreatywnej osoby nie spotkałam od lat. Zajecia ciekawe, pomoc fachowa i zawsze można liczyc na Panią.

mama Oli

W tej szkole są najlepsze zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na poziomie SP. Tak kreatywnie prowadzonych zajęć nie widziałam nigdzie do okola, a zanim trafiłam do Pani Kasi moja Ola uczyła się u dwóch innych pań. Poza tym atmosfera bardzo domowa ,a Pani bardzo komunikatywna. Zobaczcie stron e internetową i facebooka jak wyglądają tam zajęcia. Po prostu bomba.

mama Kingi

Super szkoła! Pani Kasia tak bardzo pomogła mojej córce. Gdy do niej zaczęła uczęszczać w wieku 12 lat nic nie umiała, a teraz proszę ukończyła klasę ósmą z szóstką z angielskiego! Czekamy na wyniki egzaminu ósmoklasisty, dam znać jak je poznamy.

mama Tomka

Mój syn uwielbia tam chodzić, świetnie radzi sobie w szkole na angielskim, oceny nu się poprawiły bardzo szybko.Poanadto zajęcia w przystępnej cenie, jak na wymagania innych korepetytorów.

Anita

Jakieś podpowiedzi o ewentualnej pracy? Szkoda, że nie ma zupełnie opinii pracowników placówki.

Aga
@Anita

Pracowałam tam 6 lat i było super!

Ola

Najlepsza szkoła w mieście. Polecam wszystkim. Moje dziecko mialo tam 100% na maturze ustnej! Polecam wszystkim

Xxxtentaction

Najgorsza szkoła jaka mogła powstać. Najgorszemu wrogowi nie polecę. Dramat... (usunięte przez administratora)

Daniel
@Xxxtentaction

Racja, ta szkoła to jakaś porażka

ZOFIA
@Xxxtentaction

A czemu tak piszesz?

ZOFIA

Moje dzieci chodzą tam od 6 lat i nigdy nie powiedzialy złego słowa na tę szkołę

Kuba

Dlaczego tak uważacie? Czy są ku temu powody? Najłatwiej jest skrytykować i popsuć opinię ale dużo gorzej naprawić ją.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska - Drezdenko

Centrum Języków Obcych Hello Katarzyna Romanowska
  • Szkolna 14c lok. 1