Opinie o Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka w Koszalin

Czy urlop w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka jest płatny 100%?

. Nowy wpis

Jak tam pracowałam to nie było w ogóle czegoś takiego jak urlop, każdy dzień wolny był bezpłatny łącznie z czasem w którym szkoła nie pracowała np święta, ferie i wakacje

K Nowy wpis

Niestety tez rekrutowałam sie do tej szkoły, bardzo profesjonalny Instagram i w ogóle otoczka szkoły mnie zachęciła ale niestety stawki maja mocno zaniżone - 40zl brutto za 55min ???? uważam ze za takie pieniądze my językowcy nie powinniśmy pracować …

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka?

Odpowiedź Nowy wpis

Najchętniej przyjmują na kontrakt B2B. W innym wypadku pozostaje umowa zlecenie.

Dorota

Polecacie pracę w Chili? Jak wiecie coś na temat rekrutacji, to dajcie proszę znać. Robią jakieś testy na znajomość języka?

Jak ze studentami w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka? Chętnie zatrudniają?

Wiadomo

Biorą jak leci, chętnych za wiele nie ma, ale poczytaj opinie poniżej i zastanów się najpierw czy chcesz tam pracować.

Czy Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka ma ściśle ustalone godziny pracy?

Oficjalnie pracuje się pomiędzy 8 a 20 od poniedziałku do piątku. Czasami w soboty się odrabia zajęcia jak ktoś nie przyjdzie na umówione lekcje. (usunięte przez administratora)Praca jest od połowy września do połowy czerwca. (usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy. (usunięte przez administratora) brak szkoleń, nadmiar obowiązków (wszystko poza prowadzeniem lekcji robi się w wolnym czasie),(usunięte przez administratora) Jak za dobrze pracujesz i rodzice Cię chwalą to też nie za dobrze. Te grupy są Ci zabieranie. Aż nie chciało się wstawać, żeby iść do pracy. Kasa bez szału, około 2000 na rękę - ale też nie tragiczna (mam tu na myśli tych, którzy zaczynają swoją karierę zawodową). Możliwości rozwoju zerowe.(usunięte przez administratora)

Wszystko zależy od grafiku i tego czy ktoś traktuje to jako pracę na pełen etat czy tylko dodatkowy zarobek . Zaczyna się o różnych godzinach, przeważnie kończy o 20:00. Bywały jakieś godziny z rana, potem przerwa i reszta zajęć do 20. Nie bardzo jest możliwość negocjowania godzin pracy.

Nauczyciel B2B

Pozytywne wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej. Kontrakt B2B. Szkolenie wstępne przeprowadzone przez właścicielkę i managerów - jest ich 3. Narzędzia pracy - nowoczesne. Fakt, dużo się dzieje. Marketingowo, promocyjnie, zwracana jest duża uwaga na estetykę i jakość nauczania. Ale to chyba dobrze, prawda?

@Nauczyciel B2B

Nie może być tak, że połowa zajęć to ustawianie dzieci do zdjęć. Tak to wygląda w chili. Dodatkowo: Nauczyciel powinien być na umowie o pracę, a nie na zlecenie lub b2b. Jeżeli wykonujesz regularna pracę np 30h tygodniowo, pod zwierzchnictwem, to należy się urlop i regularna wypłata, a nie loteria. Ale co będę dyskutować, jak sobie sama właścicielka i jej 3 menadżerki opinie sobie wystawiają pozytywną. Bo chyba pozostałe 80 opinii wcale nie są pochlebne.

@Nauczyciel B2B

Nie dobrze, kiedy estetyka jest dużo ważniejsza od 'jakości nauczania'. Narzędzia pracy, owszem, nowoczesne. Jak lektor sam usiądzie w domu i na własną rękę je znajdzie i się z nich przeszkoli.

!
@Nigdy więcej

Wystawiają pozytywną, bo tylko im się dobrze tam pracuje.

Ela
@.

Marketing i nowoczesne narzędzia super. Ale nie przy zarobkach 25 zł za godzinę ucząc grupe 6 pieciolatkow.

Dr Dean

Nie polecę nikomu. Niesmak pozostał. Moje sugestie dla Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka: Zastanowić się nad atmosferą. Negatywne opinie nie biorą się z niczego.

Fakt
@Dr Dean

Słyszałam dużo negatywnych opinii o tej szkole. Oczywiście myślałam, że to tylko plotki i ktoś zawistny chce się zemścić czy oczernić te placówkę. Strasznie żałuję, że nie nauczyłam się na doświadczeniach innych. (usunięte przez administratora)

Nikoniecznie

Nie polecę tej szkoły nikomu. Zła atmosfera, niskie zarobki, całkiem inne niz ustalone na początku, brak jakiegokolwiek wsparcia, za to wymagania, że hej. Właścicielka sama robi błędy gramatyczne, ale chętnie czepia się do innych. Trzymajcie się z daleka dziewczyny!

Nigdy więcej

Uczniowie świetni, atmosfera oficjalnie dobra. Tak naprawdę to poza stawka godzinową brak jakichkolwiek dodatków. Za to dodatkowej pracy od groma. Nie polecam.

Dorota
@Nigdy więcej

Jak to wygląda z tą dodatkową pracą? Nadgodziny powinny być płatne, czy w tej szkole to wygląda inaczej? Jeżeli uczniowie i atmosfera to duży plus tego miejsca, to może jednak warto spróbować...

@Dorota

Atmosfera jest tragiczna, bo managerowie i szefowa tak naprawdę nie słuchają żadnych sugestii, oczekują pracy po godzinach, szykowania kreatywnych materiałów, żeby zdjątka były fajne, ale nie interesuje ich, że mamy swoje życie. Pracujemy w godzinach dostępnosci, więc nie można oczekiwać, że jak mamy 2h nieplatne, bo ktoś odwołał zajecia, to będziemy siedziały i dmuchaly baloniki,bo szefowa wymyśliła kolejna scenerię do zdjęć. Cały czas szuka się tam oszczędności kosztem lektorów, więc to, że uczniowie są fajni nie nadrobi tego, że nawet nie mamy jak zjeść, bo przecież nie mamy tam przerw. Jak zajęcia zaczynają się o 8 i kończą o 9, następne od 9 do 10 itd. Słabe to.

Online teacher

Fajne miejsce pracy. Ja jestem bardzo zadowolona. Mam dostęp do bazy świetnych materiałów do pracy online. Jest nowocześnie i najzwyczajniej miło. Polecam!

Former employee

The boss is full of bs. Never, I say, never apply there. She doesn't know how to manage people effectively. Also the way she runs the school is just way under any possible standards. If you desperately need a job, do yourself a favour and go somewhere else as everyone having any respect for themselves already left that doomed place.

ZP

Bardzo nieuczciwy pracodawca. Potrafi zabić pasję do nauczania nawet w najbardziej zaangażowanych nauczycielach.

Grzegorz
@ZP

Dość mocne słowa o pracodawcy. Czy mógłbyś bardziej szczegółowo napisać co chciałbyś zmienić lub poprawić w zatrudnieniu? Liczę na odpowiedź.

Oreo

Tragedia. Totalny brak profesjonalizmu. Szefowa zajmuje się szkoleniami, a sama powinna trochę się pouczyć jak zarządzać personelem. Nie polecam nikomu. Nawet licealistkom, które z jakiegoś powodu tam pracują.

Astrid

Nie polecam. Chaos to mało powiedziane. Lektor ma stawkę godzinową za przepracowane lekcje, a nie za przyjmowanie płatności, przyprowadzanie i odprowadzanie dzieci z zajęć, lub zamykanie i otwieranie szkoły również przed i po swoich godzinach pracy. Obowiązki menadżera na tym stanowisku nie powinny mieć miejsca. Pamiętajmy też o tym, że Chili działa głównie od 15 do 20 od połowy września do połowy czerwca. Więc tak naprawdę piszemy się ponad 3 miesiące bez pracy jak dodamy przerwę zimową i święta. Moje sugestie dla Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka: Dbać o pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudniać wykwalifikowanych ludzi, rozmawiać z pracownikami, nie manipulować

Dr Dean
@Astrid

Idealne podsumowanie.

Simplythebest

Pomijajac fakt, ze niewiele pozytywnych rzeczy mozna powiedziec o tym pracodawcy, to najbardziej uderza fakt, ze SZCZERE opinie sa tu modyfikowane, zapewne ze wzgledu na to, ze prawda boli i lepiej sie jej wyprzec. To chyba najdobitniej swiadczy, ze ODRADZAM

Ticzerka

Parodia pracy nauczyciela. Niby jest plan lekcji, ale zdarzało się, że przychodziłam na 6 godzin, a miałam zapłacone za godzinę lub dwie, bo ktoś nie poinformował o nieobecności, lub szefowa zapomniała mi o takiej sytuacji dac znać, co w teorii, skoro byłam w szkole z przygotowanymi materiałami, powinno być płatne. Dodatkowo, podpisywanie papierów w ciemno, brak przerw (siku robilo się wychodząc w trakcie lekcji) oraz brak wsparcia metodycznego sprawiły, że odeszłam.

@Ticzerka

Hmm no ja zawsze miałam płacone za zajęcia o czasie. Jeśli uczeń odwołał co najmniej dzień przed to wtedy miałam taka informacje od szefowej i takie zajęcia były nieoplacane, ale mogłam je odrobić z uczniem lub przesuwać zajęcia żeby szybciej skończyć a nie siedzieć w pracy „za darmo”. Co innego jak uczeń nie przyszedł i nie odwołał wcześniej, za takie „niespodzianki” zawsze miałam wypłacana kasę. Przerw w pracy rzeczywiście nie było, ale dla mnie to specjalnego problemu nie stanowiło, w końcu dawałam szefowej swoją dyspozycyjność wcześniej, a ona układała grafik.

Astrid
@Ticzer

Chyba nie o to chodziło... Można dać dyspozycyjność od 8 do 20, co nie oznacza, że nauczyciel nie musi nic jeść czy chodzić do toalety lub robić to przed/po pracy.

Ola

Moje odczucia? Pozytywne zaskoczenie. Bałam się na początku. Nie miałam doświadczenia, ciężko mi było się ośmielić do pracy z dorosłymi i młodzieżą. Manager szkoły i pani właścicielka otoczyły mnie wsparciem, nie tylko metodycznym. Cudowna inspiracja od całego zespołu. Minusy - późne godziny pracy, dużo czasu poświęcałam na przygotowanie lekcji kreatywnych. Moje sugestie dla Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka: Nie mam. Działać tak samo i cały czas się rozwijać. Lubię atmosferę w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka za: Panująca atmosfera - czasami rodzice wymagali więcej i to mnie stresowało. Atmosfera panująca w zespole - bardzo dobra.

Ticzer

Współpraca z SJO Chili udana. Najbardziej podobała mi się swoboda w pracy z uczniem. Sama mogłam dobrać podręczniki, materiały do pracy, nigdy nie musiałam pisać sprawozdań z lekcji, prowadzić dziennika itp papierologii, której pełno było w mojej poprzedniej pracy. Stawki i umowa omówione z właścicielką przed podjęciem pracy, z wypłatą nigdy nie było problemu, była wypłacana terminowo. Do zajęć trzeba się sporo przygotować w domu - ale myślę że w pracy nauczyciela to norma. Ogółem polecam, dużo się tam nauczyłam i poznałam fajne osoby. Moje sugestie dla Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka: Tak trzymać! Lubię atmosferę w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka za: Swoboda, przyjemna wspierająca atmosfera.

Ticzerka
@Ticzer

Jeżeli na 20 osób jedna jest zadowolona, to chyba coś musi być tam nie tak. Chyba że jest tam taki przemiał osób z czystego pecha szefowej.

@Ticzerka

Pracowałam tam kilka lat, fakt kadra często się zmienia, podejrzewam że niektórzy nie chcą na stałe pracowac w godzinach popołudniowych do godz. 20:00, szczególnie jak maja rodzine, dzieci itp

KAROLINA

Posiadam kilkuletnie doświadczenie we współpracy ze Szkołą Języków Obcych Chili Magdalena Buszka. Osobiście, uważam to miejsce za inspirujące. Dużo pomocy i wsparcia. Super zespół. Managerowie zawsze pomocni. Świetni uczniowie i fajne wynagrodzenie. Duży plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka - Koszalin

• Jak się pracuje w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka?

Kandydaci do pracy w Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka

Szkoła Języków Obcych Chili Magdalena Buszka