Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Ada

Witam Pamela masz rację popieram twój wpis 100 procent Nie warto

Ola

Cześć mam pytanie nadal większość pracowników to Polacy i Rumuni na zakładzie ???

Kris

Jest taka atmosfera bo zbierania ludzi co sezon to ktoś inny ludzie z różnych agencji Wcześniej było średnio teraz jest jeszcze gorzej Jak by zakład zatrudniał bezpośrednio by było inaczej tak ludzi kosza agencje z kasy zakład ma tanią siłę roboczą Tempo tempo a jak ktoś odejdzie tel do agencji i nowego wysyłają tak to działa 360€ bierze agencja za pokój 6osob w pokoju i godz jazdy w jedna stronę Jak chciałem sam wynająć sobie mieszkanie to w agencji txty Ze szukaj sobie pracy u nich hotel i praca innej opcji nie ma Żenada solarisy czy ubezpieczenie to farsa kręcą na kasę każdego Nie warto

Joanna

Czytam co inni piszą i widzę negatywne opinie większości Dziwie się ze jeszcze są chętni ? Często bywa że desperaci jadą albo ludzie bez dobrego zawodu Na zarobki w UE DE czy NL zarobki 2600€na Mc jak się nie zarobi to strata czasu Nikt za mniej nie robi Od dawna jestesmy w Unii wiec nie można dawać się wykorzystać Wystarczy myśleć pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca dla szlifierza
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.
Emilka

Pracowałam 4 miesiące na scherpenie (w sezonie) i początki były naprawdę ciężkie nie powiem, atmosfera taka że można by było topory wieszać, fakt że dużo wymagają od samego początku ale z czasem praca była już przyjemna! Mnóstwo świetnych ludzi których nie zapomne nigdy! Naprawdę trzeba słuchać i wszystko jest w porządku, z czasem zaczyna się ogarniać wszystko, bez żadnego stresu. Przeszłam przez WIELU liniowych, może nie każdy jest tak bardzo do pogadania, ale kilka uśmiechów i jakiś człowiek odrazu lepszy.???? Sama praca bardzo w porządku, czas leciał, ani się nie odwróciłam i wracałam do Polski, z czasem nawet papryka to dobra kumpela była! Plecy bolały, czasami miałam dość ale kwestia przyzwyczejnia, jak się chce pracować to się pracuje. Co do czerwonych czepków, hmm. Nie ze wszystkimi był super kontakt, ale z większością, w porządku osoby! Szczególnie pozdrawiam Panią Beatkę, Marie, Zuzie, Patkę! Za samą dobrą pracę którą wykonują.???? Jeśli to chwila dla Ciebie i mogę dalej pozdrawiać to chciałabym pozdrowić Jadzię!!! kilka tygodni razem na linii i nigdy nie miałam dość, przecudowna osoba! Daria, dziękuje za wiele dobrych słów, wiele uśmiechów i radości! Życzę wszystkim z scherpena wszystkiego co najlepsze! Chciałabym wypisać wszystkich z którymi pracowało mi się naprawdę dobrze przez te miesiące ale nie wiem czy starczyłoby mi znaków! Zachowam Was w serduszku z nadzieją że w któryś dzień znów się spotkamy, dużo zdrowia od byłej pomocnicy operatora!????

Bobo

W tej firmie pracuję facet który jeździ wózkiem widłowym i nie ma oka... Czy to jest dopuszczalne?

Były Pracownik

Wracam. I co widzę zupełnie innych liniowych!!! Gdzie ci z przed 3/4 lat co tu się stało? I wogole dramat. Nie które nie wiedzą nic żal

Kinga

Mam pytanie czy Polacy a raczej liniowii pomagają rodakom na zakładzie wytłumaczà spokojnie co i jak trzeba ??? Mam zamiar jechać z koleżanką do pracy tylko mam mieszane uczucia Czytałam wpisy i mam obawy ze nie jest dobrze ? :((((( Czekam na rzetelną pomocna opinie w temacie dziękuję Kinga z Opola

Lola
@Kinga

Ciekawe przez jakie biuro jedziesz? Bo jak przez APN to do direct trafisz to na pewno licz się z tym że będziesz dojeżdżać 7 kilometrów do pracy roweremi będziesz mieszkać na ohydnym hotelu z patologią.Jak przez Jupitera to będziesz mieszkać na bungalach i dojeżdżać busem. Flexipool to jedziesz do pracy autobusem dwie godziny w jedną i w drugą stronę płacisz za to 75 € śmieszne ale prawdziwe. Na zakładzie jak umiesz słuchać i pracujesz szybko to dasz se radę. Liniowe na ogół nie lubią się powtarzać więc radzę słuchać.

MC
@Kinga

Nie tłumacza,wrzucają na głęboka wodę-po czym drą jape ze robisz coś zle

MC

Najgorsza firma w jakiej pracowałam-zero szacunku do ludzi. Czerwone czepki To typowe „karierowiczki” - które w imię przypodobania sie Holendrom zrobią wszystko( te ich miny ,gdy coś Nie idzie Po ich myśli są bezcenne, jakby firma trudniła się conajmniej wydobywaniem złota :D ). Praca pod ciągłym stresem dla wielu ludzi( krzyk i pretensje na porządku dziennym), niekulturalne liniowe (większość jest po prostu malo inteligentna) byle szybko było zrobione i żeby „czerwony” nie miał pretensji. Dobre jest tez sprzątanie- przychodzi „czerwony” z wizytacja i sprawdza czystość - jest to bardzo ważna czynność dla nich- łechta ich ego niemiłosiernie :D. Z całego serca nie polecam

Witam mam pytanie czy zakład ewentualnie agencja pracy płaci ubezpieczenie za pracownika czy sami pokrywamy koszta ??? No i jeszcze jedno pytanie jak wygląda transport do zakładu jeśli ktoś nie ma swojego auta Jakaś opłata na Mc ? Dzięki za odp na moje pytania pozdrawiam Adam z Gdyni

Czy Scherpenhuizen Packaging zapewnia kartę multisportu?

Mime

Tak zwłaszcza na liniach ogórków

Fakt na tą pracę zarobki są mizerne Jest wiele lepszych opcji No i atmosfera jest tragiczna Tylko płoty i by jeden drugiemu nogę podstawił Zresztą co roku jest gorzej Nie warto

Alan

Zarobki slabe a wymagania takie ze szok

Tola

Do wszystkich myślących zastanawiaładnie się ktoś czemu na hali pracują w większości Polacy Holendrzy fizycznie nie pracują na tej firmie ? Co roku jest gorzej a liniowe bez zmian zero kultury tak to widzę i nie tylko ja Pozdrawiam

Kinga

Witam fakt liniowe mysłą źe są lebsze od nas a nie mają za grosz kultury Brak słów przykro ze tak traktują rodaków bez przyczyny tylko by się darly bo im coś w życiu nie wyszło Totalna porażka trochę żal mi ich mimo wszystko mają smutne szare życie

Kraina urocza
@Kinga

Witam odnosząc się do komentarzu czy ludzie maja szacunek do liniowych i szefów ile razy można powtarzać i mówić ja byłam nie na jednej lini I jak ktoś wykonuje polecenia i nie robi kretyna z siebie to nikt się nie drze prawda jest taka ze ci ludzie to mieli i maja szare życie mama wszystko robiła za nich pozdrawiam a ty co to napisałeś as zastanów się nad swoim życiem

Krystyna

Dobre wieści mają być zmiany liniowych za dużo jest zgłoszeń skarg itd na nich Siostry L mogą się pakować :))))))))

razdwatrzy

jakie siostry L?

Fake
@Krystyna

Szczerze to wątpię, pewnie to jakies plotki. Na firmie brakuje liniowych, a te które umieją więcej niż papryke są na wagę złota. Ludzi na produkcji powinni wymienić bo jest coraz gorzej. (usunięte przez administratora)

Tola
@Krystyna

Do Dyrekcji Scherpenhuizen. Taki duży i dobrze presperujacy zakład pracy, jakich nie wiele w Holandii ale co do "dawania szansy awansu" niektórym ludziom na liniowych to powinniście przeprowadzać testy na inteligencję, pomijając juz poziom znajomości jezyka tylko angielskiego...daje wiele do myślenia. Ale tak jest, z braku laku to i kit dobry:)))) Niestety ale niektóre panie mają przejaw ambicji nad rozumem And... ka mała,Kam.... la,Żan..tka... i jeszcze parę by wymienił. Wróbel w małej główce ma go więcej niż niektóre liniowe. Uważają się za nie wiadomo kogo, a tak naprawdę są nikim, upatrują sobie jakąś ofiarę na linni żeby pastwic się całą zmianę, żeby miec satysfakcję swojej "wyższości" ale nie są świadome tego że to podlega pod mobbing w pracy. Także uważajcie mądre panie bo ludzie niektórzy mało mówią ale dużo widzą. Na palcach u rąk policzyłby normalnych ludzi na tym stanowisku.

Anormal
@Tola

A mnie to nie dziwi wcale. Im bardziej jesteś do tyłu z myśleniem tym lepiej.Mozna Tobą manipulować. Proste...Skoro kontrakt daje się tutaj przestępcom którzy siedzieli 15 lat w (usunięte przez administratora) w Polsce to masz odpowiedź....Wstyd....Tutaj to cudowny człowiek i może dostać kredyt zaufania .Do przemyślenia dla szefostwa.

Nowa 2

Mam pytanie czy po tygodniu powinnam dostać niebieski czepek ? Bo mam zamiar być za dwa Mc linowa taki mój cichy plan

@Nowa 2

Hahaha nie martw się, teraz nawet białe czepki biorą za liniowych. Śmiało, zgłaszaj się. Firma potrzebuje takich osób jak ty

incognito
@Nowa 2

biały czepek dostaje się po dwóch tygodniach. ;)

Kiniaaa

Masz racje Sara tak trzymaj jesteśmy z tobą całe Eidhoven i Velno Siostry są tylko do końca sezonu i bedzie zmiana na lepsze

Nowy jestem od kilku dni na zakladzie dziwi mnie jak ludzie na kantynie w trakcie pauzy szeptają albo obradują innych Dziwne tematy jak dla mnie czy tylko ja to widzę ? No i jeszcze jedna moja sugestia jedni liniowi mówią dzięki a inni można lepiej szybciej ? Pozdrawiam Tomek

Nowa

Witajcie mam takie pytanko może bardziej do stałych pracowników czy takie godziny pracy cały czas są jakie mamy na 1 zmianie słyszałam ze ma się zmienić to może ktoś na tyle pomocny bendzie i powie kiedy tej pracy bendzie wiencej na chwile obecna jestem 2 tydzień i naprawdę zastanawiam się nad powrotem a bym nie chciała bo mi się podoba pozdrawiam nowa

Ola
@Nowa

Juz niedlugo, do miesiaca tak mysle i bedzie duzo pracy :)

annabialasowa
@Nowa

Hej ja mam jechać do pakowania warzyw w Eindhoven czy rzeczywiście nie na godz pracy bo po przeliczeniu za ubezpieczenie i mieszkanie to odejdzie około 500 euro to jak nie ma godz to się muszę poważnie zastanowić a pracować trzeba wszędzie.

S
@annabialasowa

Godziny już są o to się nie martw. Pozdrawiam :)

Aśka
@Nowa

Nowa nie bój "BENDZIEJ WIENCEJ" . Ale tylko dla wykształconych.

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging