Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Kris

Czy placa za nadgodziny coś ekstra ? No i czy warto jechać do pracy na ten zakład ?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Scherpenhuizen Packaging?

Meme

Nie ma czegoś takiego

Liniowe sistersss

Czytamy wasze posty bierzemy się za was liniowe maszyny na max i tempo tempo

Ada

Kasia to co piszesz jest szokiem ze tak może być to jakaś farsa To tylko protekcja układy i ewentualnie (usunięte przez administratora) mają lepiej Tragedia Nie wiem w takim razie jak wy możecie normalnie funkcjonować pracować jeśli jest tak jak piszesz Porażka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca dla szlifierza
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E
Jobs Recruitments 4You
Ewa z Gdyni

Jestem ciekawa czy liniowe mają robione jakieś testy na IQ czy są szkolne i jaka drogę trzeba przejść by awansować na takie stanowisko pracownika linii? Bo chciała bym pokazac ze można być miła kulturalna osoba dla ludzi i zrobić nawet więcej jak norma bez krzyku pozdrawiam Ewa

@Ewa z Gdyni

Testy na IQ?Proszę Cię...(usunięte przez administratora)Tego brak tu większości osob-nie tylko liniowym.A odnośnie pytania jaka drogę trzeba przejść aby nim zostać odpowiem-żadna...I to jest irytujące.Sa osoby które mając biały czapek i pracując 2 tygodnie za protekcja rodziny nagle uczą się na liniowych....A są i tacy którzy nie wiedzą ile jest 2 + 2 Serio....Ważne że lubią plotki i żyją biedni tylko dla tej pracy.Zero życia osobistego....Tragedia.

Jan Brzechwa

Praca ani firma same w sobie nie są złe. Niestety "liniowe" przez swoją arogancję, nieokrzesanie i kompleksy, przywiezione ze sobą jeszcze z Polski, zrobiły z tego miejsca polski (usunięte przez administratora) Przykre, że najgorszą rzeczą w tym holenderskim zakładzie jest właśnie konieczność obcowania z rodakami. Nie polecam nikomu.

Ada

Mam pytanie generalnie relacje pracownicy a liniowe są teraz lepsze czy wcześniej tak było Czytałam opinie innych mam mieszane odczucia Ktoś kompetentny może napisac jak to jest obiektywnie i realnie ?Pozdrawiam i dziękuję za odp na pytanie Ada

Kinga

Duzo osób myśli tak jak ja ze jak ja bym była liniowa czy znajomi To nikt by tak nie cisnął w pracowników Prace można zrobić normalnie bez krzyków i stresu Ale są takie osoby co lubia taki sposób bycia udawać jaka to ja jestem ważna śmieszne Wrócą do kraju i będzie jak wczęściej szaraczkiem i ktoś ją może będzie tak traktował jedna czy druga wielkie liniowe Kulturę osobista i więcej dobrych manier by się przydało Albo kurs dla liniowych Ciekawe czy w domu takie są dla rodziny :(( Pozdrawiam dobre ludki i tak swoje mamy zdanie o nich I te ironiczne uśmiechy Strasznie są pompatyczne trochę żal mi ich Kwestia czasu jak inne osoby je zmienia nie są wieczne na to liczymy (usunięte przez administratora) i dużo więcej z Velno i okolice

Nina

Mam pytanie bo mam propozycję pracy przez agencję by na tym zakładzie pracować Czy jest możliwość by pracować bezpośrednio? Dzięki za odpowiedź na moje pytanie Może ktoś wie i kompetentny w tym temacie Pozdrawiam Nina z Iławy

Slawek

Pozdrawiam wszystkich moich znajomych z Scherpenhuizen Fajnie sie z wami pracowało Trzymajcie się w tych trudnych czasach Pozdrawiam i tęsnię za wami Wasz były Mechanik

Jooanaaaa

Pracuje tyle ludzi na zakładzie myślę że ktoś powinien zadba o bezpieczeństwo innych i swoje By sprawdzać przed wejściem czy ktoś nie ma temperatury np ? Wiele osób jest takich co nie myślą racjonalnie tylko jak automat praca zakupy dom i tak cały Mc Życie mamy tylko jedne i jest bezcenne powtórki nie będzie Trzeba pracować ale nie kosztem zdrowia czy (usunięte przez administratora) ludzkiej by potem inni cierpieli Człowiek i życie jest najważniejsze zakład i kasa potem Bez ludzi firma nie ma prawa prosperować itd Logiczne Pozdrawiam Joanna z Dulken

Izuniaaaa

@@@@@Przyjaciel nie irytuje się tak bo wysypki dostaniesz na 4 litrach i będzie problem Zajmnij się praca albo czymś pożytecznym Bo patrzymy od pewnego czasu jak sciemniasz ze robisz a tylko by godz zleciły Kwestia czasu jak będzie aut i kierunek PL wiec odzczedaj energię na prace wpisy zostaw nam osobom kompetentnym ogarniętym Mamy generalnie w pracy z ciebie skromnie ujme bekeeee eeeeeeeeeee i to jest śmieszne nawet nie ukrywamy Taka moja nasza rada daj spokój nie pisz więcej tu Będzie dla wszystkich lepiej bo nic twoje opinie nie wnoszę tylko chore txty niecenzuralne Ogarnij się Święta idą Czasem mam ochotę pogratulować tych żałosny opisów wpisów typu barbie Dobrze ze głupota nie boli i nie potrafi latać Piszą czesto kobiety dużo pustych słów co nie mają sensu By się lepiej zajęły czymś poźytecznym tyle papryki czeka itd może np wynieść śmieci ? Nie szukają wrażeń a co się zdąży itd żenada Szkoda ze tak mało jest normalnych myślących głową a nie 4jak flagi na wietrze i palec w 4 literami :( Pchać a potem kanapki jeść :((((((((( @@@@Przyjaciel daj sobie na wstrzymanie My swoje wiemy i tak jak i kiedy

Ola

Myślę że Eliza i te dwie siostry grube powinny pracować zupełnie gdzie indziej Ona nawet nie mają podejścia do ludzi nie potrafią rozmawiać Tylko krzyki arogancja brak kultury osobistej Jeśli zakład ma zarabiać to pracownik powinien iść tam do pracy z chęcią a nie by mu wszystko leciało z rąk Stres i tylko dacie japy Trzeba nowym wytłumaczyć a nie tylko wyzywać Ciekawa jestem czy teliniowe by takie były dla swojej rodziny znajomych ??? Każdy ma uczucia i nie jest gorszy od nich Karma wróci kiedyś ktoś je tak potraktuje za to jakie są Rozumiem przykazań od góry ma być zrobione tempo itd ale trzeba być człowiekiem Prace zrobić jak trzeba i być normalnym dla ludzi bo to my na to wszystko robimy całość to zespół Same linoliowe by nic nie zrobily zakład by stanął Jak to było wcześniej wszyscy wyszli na kantyne Pozdrawiam i warto zacząć myśleć ludzie to nie bydo

Iza

Więcej ludzi zajmuje się plotkami jak praca tylko szepty słychać na pause Dziwne jest to ze większość na tym zakładzie to Polacy zamiast się wspierać pomagać to sobie doły kopią Teraz znowu jet kilka osób do zwolnienia ale to nie miejsce by o tym pisać Iza pozdrawiam Tomka Siostry liniowe i jeszcze A.S i resztę paczki

Nowy pracownik

Witam jeżeli mielibyscie opcje wyboru co jest lepsze w Scherpenhuizen: logistyka czy produkcja?

Gonzo
@Nowy pracownik

Tylko produkcja !!!!!!!

Dana

W związku z pandemia koronawirusa chce zapytac-kiedy będzie mierzona temperatura wszystkim pracownikom?Przecież to szok co dzieje się....Nikt nie przestrzega żadnych zasad.Szefostwo wprowadza zakazy i restrykcje a ludzie swoje....Zrozumcie że to dla naszego wspólnego dobra.Zacznijcie myć ręce po wyjściu z toalety-to nie boli....Nie siedzcie na kantynie w kupie aby kogoś znów obgadać....Na palarni też nie musicie szeptac do ucha kolegi A do której to dziś będziemy pracować.Ludzie....Te plotki Was i nas zabija dosłownie....(usunięte przez administratora)

Kasztan
@Dana

Ciekawe kim jesteś cwaniaczku przedstaw się skoro siedzisz na palarni to na jakiego h uja siedzisz przy osobach gdzie 1,5 m zachowanej odległości

Dana
@Kasztan

Ech...Nie wiem i nie wnikam kim jesteś W tej chwili nie jest to ważne...Jeśli masz choć odrobinę człowieczeństwa i gram rozumu- Tylko tyle i aż tyle to przestrzegaj zasad.Nie życzę nikomu źle ale statystyki mówią swoje....Człowieku opamietaj sie8....

Maks
@Kasztan

Dana ma rację....Człowieku -jeśli żyjesz i chcesz żyć to zrób sobie rachunek sumienia. Skoro plotki są dla Ciebie nr 1 to znaczy jesteś zerem....Każdy z nas jest inny i co to kogo obchodzi jak kto żyje,z kim śpi i co robi w czasie wolnym....No tak-ale w tej firmie to istotne....Grunt to być pierwszym w przekazywaniu newsów...Ciota-plota to ķsywa niektórych wscibskich....Żal mi Was....

Skin
@Maks

Oooo racja....A co najśmieszniejsze a raczej żenujące to plotkarzy w tym zakładzie stanowią pseudo mężczyźni....Inaczej nie można ich nazwać....Nie generalizuje wcale....Ale większość to cieniasy...Prawdziwy facet nie trudni się plotkami...Ma swój honor i ma priorytety....Gdzie Ci mężczyźni....

Kaska
@Dana

Najlepsze jest to że liniowi i stali pracownicy mają ustawione powiadomienia z tej strony. Gdy tylko jest nowy kom odrazu odpisujea :) 4 konwersacje w ciągu pół godziny. Żałosne. Jakby nie anonimowość to 90% komentarzy by nie było. Jedna osoba drugiej zazdrości albo nie lubi i tu ma szansę się wykazać. Pracowałam tam ponad rok wiem jak jest. Pozdro

Arti

Praca jak praca gorzej zarobki za 41 godzin 298 euro szału niema praca przez Direct People

Loko

Prawda boli. Ta dziewczyne już raz wyrzucili ale podobno na kolanach wróciła z powrotem... Hahaha. Jak można błagać o ponowne zatrudnienie. To przecież żenada.

XD
@Loko

Tak samo jak pewną Ukrainkę z polskim paszportem, wywalili na ryj za znęcanie się nad pracownikami, bo była liniowa i po bodaj dwóch latach wielki powrót xD

Wp
@XD

Tak się składa że ta pewna Ukrainka wyjechała bo zachorowała,a to że krzykla czasem na linii bo jakieś niemądre wręcz tępe i głuche ludzie nie rozumieli co się do nich gada ,sam byś się wkurzył jak byś do dorosłej osoby gadał trzy razy jedno i to samo co ma zrobić.No ale ,takie czasy milenialsi i gimbaza to banda nierobów którym nic nie możesz powiedzieć Ani zwrócić uwagi bo przecież "Panie i Panowie"przyszli do pracy pachnieć a nie pracować.Niewiem co można taką postawą osiągnąć,chyba szczyt lenistwa tylko.

Disney xd
@Loko

Radzę uważać z wypowiedziami o tej Pani bo lubi gryźć:)

Danuta
@Disney xd

Nie piszmy może o konkretnych pracownikach Scherpenhuizen. Co możesz powiedzieć o samej pracy w firmie, warto? Praca jest ciężka fizycznie?

Chudy

Do wszystkich zainteresowanch, życiem innych, wtrącaniem się, rozgrzebywaniem gówna o którym nie macie pojęcia. Przykro mi, że wasze życie jest tak zesrane, ale pamietajcie tacy się rodzicie. Nile wasza wina, że zamiast w (usunięte przez administratora) to was w głowę klepli. Jeżeli macie jakiś problem odnośnie Elizy, jej zachowania lub czegoś innego to zapraszam na pogawędkę. Każdy z was ma (usunięte przez administratora) w głowie i nikt was nie obsmarowuje na jakiś portalach. Przemyślcie to!!!!!

Wp
@Chudy

Co za ludzie-pracuja miesiąc może tydzień i przecież wiedzą wszytko najlepiej nawet kto komu i co zrobił z & lat temu i obgadują i dopowiadają bo ktoś tam był wyrzucony a teraz z powrotem przychodzi.ja pidrole co trza mieć we łbie,jakie siano - albo już i to za dużo tylko nitkę między uszami żeby nieodstawaly od reszty tępego łba,ludzie popatrzcie na siebie weźcie się do pracy i uważajcie żeby waszego g.....a nikt nie rozgrzebał

Zosia

Witam, Pracowałam tam kilka lat temu,miło wspominam ten czas. Pozdrawiam Renatę może mnie jeszcze pamięta,super mi się z nią pracowało oraz Antoniego,Zuzię,Asie nie wiem, czy jeszcze tam pracują jeśli tak Pozdrawiam Serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging