Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Sebek

Widzę,że nic się nie zmienia .... Pracowałem tam w 2014 roku i mam takie same wspomnienia "Tempo kolega" "Szybciej kolega", najgorsza robota w życiu, (usunięte przez administratora). Omijać z daleka (usunięte przez administratora) W Holandii jest dużo pracy, za normalną stawkę i w normalnej atmosferze . Polecam szukać przez holenderskie angencje, takie jak Timing, gdzie też są polscy koordynatorzy

Do zobaczenia za rok …

Życzę wszystkim na tej firmie realizacji wyznaczonych celów ,aby praca wasza była lekka , łatwa i przyjemna.Nagradzana 4 z przodu a przynajmniej 3 ,byście pracowali w dobrej atmosferze przy dobrej muzyce i do pracy chodzili z uśmiechem na twarzy szczerym nie szyderczym.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Scherpenhuizen Packaging?

Ppppppppiiiii

Żadnych biorą jak leci

mnietek

uwaga na (usunięte przez administratora)z jupitera. Na bungalach sama (usunięte przez administratora)była już koordynatorka (usunięte przez administratora)ludzi i dalej tam jest.(usunięte przez administratora) 50 % ludzi po kryminale albo ukrywający się. Banda (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) niech ktoś się weźmie za tą agencje. Liniowy gruby to leser. Dwie lewe ręce i się podlizuje starym baba na wyższych stanowiskach.

@mnietek

racja ten gruby z kombajnu leser totalny, tylko zagaduje do bab na hali, ręce w kieszeni i łazi po linii ale nie swojej...

Trynii
@mnietek

Hej czy jest praca czy sezon się zaczął okturej zaczynacie pracę bo nie wiem czy warto przyjeżdżać

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca dla szlifierza
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.
Sara

Hm...Praca ok lecz ludzie pożal się Boże. ..Liniowe myślą że są dyrektorami conajmniej A czerwone że Bogami...Nie wszystkie oczywiście ale jednak...2 liniowe szczególnie....Siostry grubsze....Plotkary i najmadrzejsze...Wstyd dla zakładu że rządzą wszystkimi nawet TL....Do przemyślenia...

Bono

Siostry J....

Ola
@Sara

No i masz racje z tymi nogami i dyrektorami. Ty nigdy nie zasluzysz na takie stanowisko... szkoda. Nigdy się nie poczujesz jak bóg :(

incognito
@Sara

Jak określiłaś "siostry grubsze" są bardzo w porządku, trzeba jedynie słuchać co do Ciebie mówią i żadnego problemu. Szczerze, to chyba z nikim lepiej nie pracuje mi się na tym zakładzie jak z Nimi. Pozdrawiam teamJ!

Ella
@incognito

A Ty kim jesteś, jedną z sióstr?

incognito
@Ella

no trzecią z nich, szkoda że są dwie.

@incognito

jedna się już zmyła a druga umyła

Łukasz
@Jurek

Wiesz co się dzieje w Scherpenhuizen Packaging, może powiesz mi ile można tu zarobić i jak wygląda kwestia premii? Zależy mi na tych informacjach, liczę że powiesz jak to tu wygląda z Twojej perspektywy.

@Sara

No te siostry to pożal się Boże, widać że chyba są niedopieszczone...

@incognito

I też taka niedopieszczona jak one? Trochę sportu wam się przyda, jogging, rower...

Czy można liczyć w Scherpenhuizen Packaging na prywatną opiekę medyczną?

Gonzo alanzo

Możesz liczyć na garba przez tą firmę i po paru latach bendziesz jak wrak nie warto za te pieniądze szarpać nerwów pozdrawiam ludzi którzy zostali w tym obozie i te s zm aty czerwone

Krystyna z Dullken

Mam pytanie czy firma dokłada albo daje posiłki ? Bo bufet czy palarnia to norma W Polsce zakłady zapewniają posiłki nie pisze o pracy w delegacji Wiem tylko ze kawa czy tea jest free Tylko ze kawę i herbatę mam w domu

Iluzja
@Krystyna z Dullken

Nie ma dofinansowań do posiłków. A takze brak: paczek świątecznych kart multisport podwyżek co pół roku (nie dotyczy waloryzacji) premii uznianiowych wyróżnień np pracownik miesiąca dodatku stażowego itp.

Gawron
@Krystyna z Dullken

Droga Krystyno to nie w tej firmie czasami dla bezdomnych dają w venlo jedzenie jak chcesz to mozesz skorzystać jak ci żal (usunięte przez administratora) z ciska wydać te 2 3 ero

Bettii

Śmieszne jest to jak siostry otyłe przysiadły w kraju musiały mieć pod górkę bo tu myślą że są ważne :))))Wszyscy widzą i wiemy jaka jest rzeczywistość nie znam w swoim otoczeniu takich osób dziwnych jak one Żal mi ich mimo wszystko Bettii z Velno

@Bettii

Które to panie?

Saviola
@Bettii

Które to panie bo tam 40%jest otyłych

Damian

Nigdy więcej, panie które w pl były nikim, słoma z butów wystaje to tam karierę robią, zero życia ale ważne że kasa jest... wróciłem do Polski i troszkę mniej zarobię ale wiem o której kończę pracę, o wolne nie muszę się prosić miesiąc, i świetna atmosfera????

Witam praca jak praca jak rozumiesz co do ciebie mówią to będziesz pracować i nie będą się czepiać Ciebie lecz pisze do ludzi którzy zamierzają tutaj przyjechać przez firmę z Polski APN to musicie wiedzieć że od razu przechodzicie do Direct People i będziecie jeździć rowerami od 6 do 10 km koordynator jest miły pierwszego dnia później ma cię głęboko w 4 literach jego kierowca śmieszny grubas jest (usunięte przez administratora) jakiego mało wozi cię przez pierwsze trzy dni później da ci rower i się śmieje z Ciebie a jeśli coś potrzebujesz od nich to zapomnij że dostaniesz omijajcie Direct nie opłaca się u nich pracować lepiej przez inną agencje przyjechać a praca tutaj dla mnie jest w porządku

Negatywny

Bo pączek dobrze robi ahimowi to ma układy. Ahim ma wszystkich gdzieś aby tylko sztuka była w robocie a czy ty masz jak dojechać czy też masz swoje sprawy do załatwienia to ma to gdzieś. Biuro krzak.

Jurek

Racja, też tak miałem... Koordynator śmiech na sali, wiexej w Polsce niż w nl

Krzysiek

Racja... koordynator to jest?! Śmiech na sali

lucek s. z hotelu w Best.

czesc jestem snajper.pracowalem tam i powiem wam tak ,ze to pomylka jakich malo. obawiam sie , ze te komentarze nic nie zmienia ale uwazajcie na bambusa z ochrony bo on krzywdzi innych-czesto niewinnych ludzi oskarzajac ich o branie narkotykow, bo ma wysokie premie za cos takiego, jesli macie pracowac przez direct people to uwaga na grubego kierowce ze slaska alfreda czy cos , widzialem u niego zdjecia malych dziewczynek rozebranych i go oplulem...wam tez radze

były pracownik Gopacku

Pomoc L - 2013-09-05 13:00:41 Moim zdaniem to porazka jacy tam ludzie przyjezdzaja.niektorzy to sobie mysla ze wyjada do Nl i beda kokosy bic za nierobstwo.ten kto sie stara i chce to da rade. a ten ktory ma wszystko w pompce to ciagle narzeka.hallo ludzie wy przyjezdzacie do pracy czy na jakies wakacje???jak ja widze od nie ktorych flegmatyczne ruchy to az mi sie chce .... zero motywacji ! a jak zwazysz uwage to jeszcze ci odpyskna i cwaniacza.lepiej sie zastanowcie nad swoim zachowaniem a pozniej komentujcie!wy nie zwracacie uwagi tylko się wydzieracie po ludziach-same ,,ASY",chciałbym widzieć jak wyśćie tam zaczynali pracować. Życzę wam ,,czerwoni' i liniowi żebyśćie kiedyś stracili tą pracę,i żebyśćie trafili do podobnego zakładu jako nowi,i też powinna być tak ,,zajebista" atmosfera jak na Gopacku. Ja pracuję w Holandii od 9 lat,ale z tym jak tam ludzi się traktuje,to spotkałem się pierwszy,i myślę że ostatni raz w życiu. Najczęśćiej co tam usłyszycie to Tempo-Tempo i JEDZIEMY!!! Każdy przyjeżdża do pracy żeby pracować,ale nie żeby dać się poniżać byle komu.Najgorsze jak Polakowi za granicą dają trochę władzy,to wtedy lepiej taki zakład omijać z daleka!!!

prawda
@były pracownik Gopacku

zagadzam się z tym co piszecie same Asy, krzyki , polscy królowie zasrani złapali trochę władzy i sie w głowach poprzewracało żal tylko że Polak Polakowi utrudnia życie co za społeczeństwo to ja nie wiem i też nie radzę tam podejmować pracy :-(

lucek s. z hotelu w Best
@były pracownik Gopacku

oczywiscie ze masz racje czlowieku i zgadzam sie z toba. a kto sie nie zgadza niech idzie sie podotyka z grubasem zakompleksionym kierowca alfkiem z direct people

Witam. Mam pytanie jak teraz jest z pracą? jest mało godzin? ponieważ chcę się wybrać do pracy.

Praca
@Tomek

Teraz jest mało pracy... Najlepiej przyjechać w marcu.

Były Pracownik

Kiedyś były egzaminy na operatorów... A nie tak jak teraz z łapanki biorą bo już nie ma kogo.i wychodzi na to że nie mają pojęcia o tym co robią. Dramat. Pozdrawiam byłych liniowych Tak 3/4 lata wstecz.

miki

firma jupiter robi nazłosc ze ploty roznosi ktoś donosi do firmy nie prawdę ze się pozbyć i najgorsze mówią o człowieku ze dowiaduje się po czasie o najgorszych żeczach .ze ja cos robie na szerpenhuizen zwalaja wine na innego a firmam scherpenhuizen b.v nic niewie tylko ktos sobie jaja robi ploty roznosi ze pozbyc sie

Witam czytam wpisy Pamela myślę że ten proceder podlega karze zresztą mają przyzwolenie wielka Unia w NL szukają naiwnych dyrekcja czy prezesi tego typu zskładów szukają młodych naiwnych ludzi Czemu agencje pracy itd a nie zakład zatrudnia prote po ci im płacić urlopy itd świadczenia Szukają taniej siły roboczej Mam co do Holendrów swoje zdanie dziwni są Moją rada nie dajcie się wykorzystać Może niech jeden z drygim właściciel swoje dzieci tak traktuje i tam ich zatrudni Kwestia czasu nikt normalny nie da się tak traktować Każdy człowiek jest równy Pozdrawiam są lepsze zakłady i szanują ludzi

Pamela

Trzymajcie się od tego zakładu z daleka. Wiadomo robić trzeba, ale atmosfera w robocie nie do zniesienia! Wyżywają się na młodych ludziach, którzy przejechali szmat drogi aby zarobić na swoje potrzeby. Ciągłe wyzwiska, których nie mogę nawet tutaj wpisać. Roboty nie ma od początku sezonu, cały czas mają jakieś wymówki a to papryka nie dojrzewa bo jest zimno, a jak jest ciepło to nie zbierają papryki bo jest duchota w Szklarniach. Prawda jest taka że Szerpenik nie przeszedł 4 razy audytu i potracił swoich klientów. a jak jest Robota to tylko przy zgnitych, śmierdzących paprykach i ogórkach które przez miesiąc trzymają w chłodniach, a potem chcą by młodzi w tym grzebali. Ja przez swój pobyt trafiłam może na dwóch fajnych liniowych, z którymi praca to była sama przyjemność, zero presji i robota szła jak po maśle. Reszta to same (usunięte przez administratora) i plotkary przy których ręce się z nerwów trzęsą i nic nie wychodzi. ODRADZAM ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Łukasz
@Pamela

Pracowałem tam w 2017 roku. Praca jak każda inna, ale czy wyżywają się... jeśli się ktoś daje to później tak jest, co nie zmienia faktu, że trzeba było się czasem postawić a jeżeli ktoś się boi tego kroku to niestety będzie czuł się jak "gów*o" w cudzysłowie). Ja ogółem nie narzekałem, wręcz z uśmiechem na twarzy zawsze podchodziłem do pracy w tej firmie.

@Pamela

Wiem coś o tym, wymagają za dużo od obcokrajowców... kto widział żeby jeden człowiek latał na 3 tasmy z papryką...

Maria
@Anonim

Sam Holender powinien (usunięte przez administratora)llla z papryka Polacy to szlachta (usunięte przez administratora) biorą apartamenty itd ludzie w klikać mieszkają i na to wszystko robią Niech Merkel i ta reszta się weźmie za robotę a nie szukają Jeleni za darmo Czemu w NL czy DE zarobki mają 2800€ a wam płacą grosze Niech swoich tak rodaków robią w jajo albo dzieci swoje cwaniacy

Andre

Simieszne są te liniowe siostry i czerwone czeki myślą że są ważne a każdy z nich ma bękę Nic w życiu nie osiągnęły to tylko potrafią się wydzierać zero kultury osobistej o to niby kobiety Porażka totalna wstyd mi ze to Polki By się tylko podlizać potrafią w ludzi jechać przez cały czas Holender i tak je z czasem zwolni Każdy ogarnięty i myślący człowiek dojdzie do wniosku ze są inne zakłady pracy gdzie można bez krzyku stresu pracować A nie tak jak tu ze (usunięte przez administratora) mają cały czas szalki ważą pomidory cherry a inni na flloo packu papryka czy ogory non stop tempo tempo i taśma na full Jak o tym myślę to jakaś farsa cyrk nigdy wcześniej tak nie pracowałem w takich warunkach to jest chore Nie warto szkoda zdrowia Pozdrawiam normalnych rodaków Andrej z Eidhoven A siostry grube i czerwonych żegnam oziemble bo to trolle pomyłki życiowe karierowicze patologic

Asia

Dziwne ze firma zatrudnia nieletnich i bez konsekwencji tak zostało ? To agencja powinna karę ponieść

Sypacz

W tej firmie jest dużo agresji,czerwone czepki w większości to wredne baby,rużni tu pracują bez oka bez nogi,najarani dzointami,strach pracować żeby cię nie rozjechali wuzkami,agresja jak na konferencjach MMA.Zarobki to średnio 330 e netto tygodniowo w sezonie,a prezes jeżdżą najnowszym Aston Martinem

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging