VAN LOON

Best

Opinie o VAN LOON

2009-02-21 15:50
Praca w Van Loon nie jest łatwa, jest tempo a godziny pracy nie są stałe ale mi się podobało :)
Wojciech Tkacz 2010-07-22 15:32
Witam. firma i praca bardzo powazna i wporzadku.Nikt nie powinien narzekac. a tylko jezeli nie pracuje sie przez je bany POLLUX
Agatka 2014-03-13 10:37
jak zatrudnić się w firmie VAN LOON bardzo proszę o pomoc
lukasz 2014-05-12 23:59
sluchajcie moji drodzy jestem na ta chwile w van loon brygadzista no coz co bede wam duzo mowil niestety bede zwalnial osoby ktore zatrudniaja sie na codzien przez biuro bez znajomosci jezyka holenderskiego.pozdrawiam serdecznie
on 2014-10-29 15:44
Witam mam propozycje pracy w Van Loon na krojenie miesa włowiny dla Lidla,może ktos napisze jak tam jest.widze ze wypowiada sie tu brygadzista moze Pan cos napisze.dziekuje i pozdrawiam
kasia 2015-08-25 23:31
ja pracowałam prawie rok przez polluxa na van loonie i nie zwalniał żaden kierownik osob bez znajomosci holenderskiego
ik heb God 2016-02-08 03:37
(usunięte przez administratora) ludzie czego oczekujecie od innych,jak nie znasz jezyka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez firme pollux i beda cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kazdym kroku,jezeli znasz to firme polecam .A co do lukasza to ma racje jak ktos robi np 3 miesiace i nie nauczyl sie nic jezyka to do zwolnienia .
pracownica 2016-05-24 21:25
bez przesady, pracuje tam, nie znam języka i ogarniam i tak bardzo dużo polaków tam jest i idzie sobie poradzić, a fakt faktem tempo jest
Marzena 2016-06-18 14:48
jaki brygadzista haha i pisaowni nie zna??? ja tam pracowalam z samymi holendlami a moj jezyk angielski to kali jesc kali pic i to wystarczy. Jest super praca super ludzie i super kasa jak na taka prace ktora wykonywalam, Zyc nie umierac zostalabym na zawsze ale pol mego zerca pozostalo w Polsce a dla mnie milosc jest wazniejsza niz pieniadze. POZDRAWIAM
kwiat 2016-06-23 08:37
czy w Best w van loon zatrydniaja 17-latków?
mkut 2016-07-10 22:29
Jako analityk finansowy z certyfikatem doradcy nc można liczyć na na prawdę wysokie wynagrodzenie, bo przecież nawet premie sie trafiają. Ale czy jest szansa na odpowiednie benefity socjalne do tego? To urozmaica zatrudnienie. Z góry dzięki za odpowiedź.
tako17 2017-01-01 13:22
A przez jaką agencję pracujesz? Proszę podaj namiary
Aneta 2017-03-31 10:49
Pracujesz w VAN LOON? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie są warunki zatrudnienia i jakie benefity zapewnia firma.
kaszub 2017-07-19 12:52
jak zalatwic mieszkanie w holandii bo chce wyjecha?
Aneta 2017-08-07 06:42
Czy firma wymaga bezwzględnie od każdego pracownika znajomości języków obcych? Czasami są stanowiska, na których w praktyce w ogóle się go nie wykorzystuje. Jak to działa w tym przypadku?
Pracująca w tej firmie ;) 2017-08-15 13:06
Praca ok, pracuje przez pośrednika Polskiego i nie polecam żadnego, ponieważ przerzucają do różnych firm, na początku tam pracujesz a potem przerzucają na inne zakłady gdzie stawka jest mniejsza a to masz zapisane w umowie. Jeśli masz kontrakt, o co w chwili obecnej bardzo trudno w tej firmie, ponieważ nie ma pracy (nawet dla tych którzy mają kontrakty) już ponad miesiąc, jeśli chcesz być kimś więcej niż tylko pracownikiem produkcji to musisz znać j. angielski ;-)
Aneta 2017-08-18 15:34
Czyli z tego co piszesz @pracującawtejfirmie, przyjmą Cię również bez znajomości języka? Nie ma żadnych testów, które sprawdzają tę umiejętności? Jednak przy wyjeździe za granicę i to w celach zarobkowych to powinien być priorytet.
Ona 2017-08-25 12:54
Nie ma testów, potrzebują tylko rąk do pracy. Ale na chwile obecną nie ma tam zapotrzebowania, kontraktowcy maja pracę bez problemu ale osoby z biur pracy niestety nie i mamy wolne nawet po 3 dni w tygodniu
Aneta 2017-08-28 19:34
Dziękuję za odpowiedź @Ona, w takim razie dla wielu osób, którzy chcą wyjechać, a nie znają języka to szansa. Pozostaje w takim razie czekać na rekrutację, wiesz kiedy można się takiej spodziewać?
Zostaw swoją opinię o VAN LOON - Best
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VAN LOON