Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Hggg

Przez jaka firmę najlepiej zaczac tu pracę? Czy ktoś pracujący przez jupiterach mógłby się wypowiedzieć?

B.V.B

Jest ok, ale czasem się narobisz. Takie same pieniądze jak i w innych zakładach. Czas pracy około 8h, przerwy systematycznie co 2h, musisz uważać co i do kogo mówisz.

Nati

Hejka, ja pracuje juz trochę i zgadzam się ze całkiem fajny zakład. Praca nie jest bardzo ciężka fizycznie ani psychicznie. Atmosfera tez okej. Do tej pory nie spotkałam się z żadnymi nieprzyjemnościami.

Ja pracuje juz pinas rok i jest okej jak robisz swoje i trochę angielskiego oczywiście bo śmiech ze ludzie za granice wyjeżdżają i ani słowa nie umieją... firma normalna, stawka normalna, godziny tez. Tylko musi się człowiekowi chcieć bo nie jeden to by chciał kokosy dostawać i nic nie robić.

Jakiś tam Neek
@Anonim

Ile pracujesz ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca dla szlifierza
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E
Jobs Recruitments 4You
bezpośrednik

Hej, pracowałem na tym zakladzie rok czasu. Praca jak praca, trzeba pracowac jak wszędzie nie raz lżej nie raz zapiernicz. Przestrzegam wszystkie pary aby uważały na swoje luby, ponieważ to firma w której (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym i można się nieźle zdziwić i obudzić 'z ręką w nocniku'. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Run away beatch run ???? dla tych co chcą przyjechać

Pawel

podoba mi się ! Chciałbym na stałe zostać jak się uda

Śmiech
@Pawel

Jak się stoi na liniach 31,32i 34 to pewnie że się podoba .

Bardzo mi sie podoba, zostane na dłużej jeśli się uda. Praca nie jest wymagająca (pomidory, ogórki i papryka). Całkiem fajna atmosfera, pracownicy są w porządku i liniowi/ szefowie tez. Trzeba pakować warzywa do skrzynek albo kartonów, przyklepać naklejki, oglądać warzywa czy nie są zgniłe albo drugiej klasy. Wszystko mi powiedzieli jak i co, jak masz pytania to ci wytłumaczą jeszcze raz bez żadnych problemów. Każdy ma swoją jednodniowa szafkę na rzeczy prywatne działająca na czipa, musisz się odbić tym czipem na wejście i wyjście, ale to pokazują wszystko gdzie itd, musisz tez tym czipem się odbijać jak wchodzisz na hale produkcyjna i umyć ręce za każdym razem, są tez sprawdzane czady pauzy zbitego czipa (czy nie siedzisz zbyt długo na pauzie). Na dworze wolno palić śle nie wolno jesc ani pic nic (ponoć regulamin ale nie czytałem), jesc i pic wolno tylko na kantynie. Przed praca dostajesz czepek i fartuch jednorazowy a po jakimś czasie poproszą cię żebyś przyszedł do „okienka” po normalny fartuch. Na kantynie możesz kupić ciepłe jedzenie i są automaty z pierdolami jak batoniki i czipsy, kawa i herbata są darmowe, apropo dobre jedzenie na kantynie. Na prawdę aż miło się pracuje, prawie wszyscy uśmiechnięci, żartują między sobą, nie tak jak na innych firmach widziałem. Czasem to nawet słowem nie możesz się na zakładach odezwać bo będą chcieli cię zwolnić, jeśli o coś zapytasz to wszyscy są zbulwersowani ze jeszcze tego nie wiesz, tutaj tak nie jest. To jest pierwsza firma w której widzę taka dobra organizacje (a pracowałem już w 4). Czasem trzeba zostać do 17, ale zostaniesz poinformowany o tym przez szefa. Godzin na razie nie ma zbyt wiele, ale mówią ze sezon się zaczyna już i będzie więcej. Polecam ten zakład :)

Stały pracownik

Witam Chciałbym się podzielić z Wami opinią Na temat pracy nie jest ciężka myślenia zawiele Nie wymaga ale przyjeżdżają takie Dziadki że ja (usunięte przez administratora) nic nie myślą 50 razy możesz powtarzać do nich A co do liniowych te wielkie (usunięte przez administratora) nic więcej nie będę tutaj wymieniał imionami ale nie ma przyjaciół na liniach tutaj niby z tobą gadają a później za plecami obgadują a najlepsze w tym wszystkim jest że razem siedzą na kantynie a na hali obgadują się nawzajem pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)Właśnie dalej w (usunięte przez administratora) bo w Polsce sobie nie radzicie

Zwykly pracownik produkcji
@Stały pracownik

Sluchaj czlowieku , jak Ci sie nie podoba to nie pracuj . Co Ciebie obchodzi czy sie obgaduja czy nie ?! Kazdy czlowiek jest inny , kazdy widzi inaczej i pod innym kątem . Ten portal stworzony zostal aby inni ludzie wiedzieli cos o pracy , czy jest ciezka czy nie itp . Noe rozumiem was ludzie wcale , tutaj jest patola na tym portalu . Bo jedna lebioda z druga opisuja liniowe imionami , nazwiskami czy to jest normalne ? Powiem wiecej , ja wiem dlaczego sie tak dzieje , bo przyjdzie taki ktos nie rozumny do pracy , i powiedzmy ktos mu tlumaczy i ten ktos wiedzac jak ma pracowac itd robi wszystko na odwrot albo nie robi wcale , nie stara sie i nie pokazuje ze mu zalezy na pracy , a jak sie zwroci uwage temu komus to nic do liniowej nie powie , nie , ie . Nie zacznie sie starac , tylko wchodzi tutaj i pisze na jedna czy druga liniowa bzdury . Dajcie sobie juz dupi.. siana . Serio . Moim zdaniem to tutaj jest najwieksze gadanie na inne osoby tylko tutaj kazdy kozak bo anonimowo . Ale.... nie zawsze jest tak jak ktos sobie mysli , wszystko sie da sprawdzic , uwierzcie mi ;) Ale do rzeczy : praca bardzo fajna . Jak ktos jest ogarniety to wogole jest extra , bo kazdy robi to co trzeba i kest z dyni . :) ja niestety lubie ta prace , i fajnie mi sie pracuje . Pozdrawiam wszystkich fałszywych z tego portalu i apeluje o rozum do glowy

17.17
@Zwykly pracownik produkcji

Haha liniowa czy szefowa? Pisząc imionami ostrzega się przed tymi ludźmi. WARTO o nich napisać. Każdy o tym wie jakie są.

LoL

Ha
@mordka

Twoja mama

Nowe

To jest najlepezy komentarz tego roku hahahahah

P.

Witajcie!! Ja jestem nowa, a gdy jesteś nowy masz biały czepek, po tygodniu dostajesz niebieski, żeby można było ludzi odróżnić ;) pracuje przy pomidorkach, jest całkiem luźno jak dla mnie (pracowałam tez wcześniej gdzie indziej). Wiadomo człowiek się stresował w pierwszych dniach ale nie ma czym. Bardzo sympatyczni ludzie pracują tutaj i wszystko wytłumaczą początkującemu ;) nikt nie krzyczy, przerwy są o stałych porach, każdy pomaga jeśli o coś zapytam. Mi się jak na razie podoba.

Ik ben ziek :D

Hahaha :D

Zbulwersowany

Prawda zawsze kłuje....Niestety.....Dlatego w tak błyskawicznym tempie zniknęły komentarze o 2 sławnych małżeństwach w tym zakładzie...Cóż na układy nie ma rady.....Tylko zastanawia mnie jedno-dlaczego nikt nie pomyśli czemu o nim piszą żle....Tacy wspaniali są????Przede wszystkim niech spojrzą prawdzie w oczy a potem lecą do promonientów ze skargą....

Donataa
@Zbulwersowany

Najbardziej fałszywa osoba. Cały czas obgaduja ludzi. I wchodza w ... J@dwig@ Smyl@ i jej mąż. Nieroby cały czas stoja i gadaja o maszynę się opierają i obgaduja. Również żałosna "szefowa" Izķ@ śmiał... za karierę własną rodzinę by pod pier...

zbulwersowany
@Donataa

Cóż człowiek ze :)wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy....I tu jest najlepszy przykład...

@Donataa

Jak ktoś jest tu taki mądry to niech się zastanowi co robi.... za oszczerstwa z podawaniem nazwisk grożą paragrafy. Także powodzenia życzę.

gorol
@zbulwersowany

Hahahah sama prawda....:)Jak się godo a nie mówi to tak jest:)

Żałosna firma. Teraz widać cały czas te same osoby daja kom (To zapewne liniowi) w chwili gdy pojawi się komentarz o danej osobie to od razu jest odzew. Sami siebie bronią! :/ żal.pl Każdy kto tam był wie jak jest.

Jedna klika podpierd@laczy i przydup@sow pozdro dla normalnych

Komentator

Weźcie, piszecie pierdoly z zazdrości bo sami nigdzie nie doszliście. Przestańcie ingerować w czyjeś życie. Każdy ma prawo robić co chce i z kim chce, brać co chce i po pracy bawić się jak tylko ma ochotę a to nie jest wasz interes. Własne życie zbyt nudne?? To znajdźcie sobie jakieś zajęcie a nie co dziennie tutaj wchodzicie o innych pisać jakieś bzdury. Ja obie osoby o których mowa i nic z tego nie jest prawda. Wiem ze to was podnieca takie pociskanie komuś, dowartościowuje was, ale to się już jest przesada. Po prostu brak kultury. Nikt nie ma prawa takich bzdur o innych pisać. A jak już ktoś na coś do powiedzenia to zrozumiałe było by podejść do danej osoby i jej powiedzieć wprost co się myśli, a nie takie dziecinne zagrania. To jest już żenujące, ze jeden drugiego obsmarowywuje. Idźcie pograć w piłkę czy coś a zostawcie to forum niewychowani ludzie już w spokoju... tego nie da się czytać.

gonzo
@Komentator

to nie czytaj

Imię i nazwisko poproszę??

Radek

Sikora albo Sikorska ona była xd ku***sko jakich mało. Myśle ze drzewo nawet by wyr***ala wiec na weekend bym pocisnął w nią :)

Radek

(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) Pamietam powalona istota 5 lat temu była tam taka. Co tydzień z innym facetem autem do domy wracała Hahah może bym się zabawił weekend :)

Znajomy

Jedna z liniowych (usunięte przez administratora)jest bardzo miłą sympatyczną i zawsze uśmiechnięta osobą ????

LUDZIE PRZESTAŃCIE !!!!!.WEŹCIE SIĘ ZA SWOJE ŻYCIE !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging