Opinie o Trans Sped Jan Jabłoński w Przytoczna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trans Sped Jan Jabłoński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trans Sped Jan Jabłoński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans Sped Jan Jabłoński w Przytoczna

Prosiłbym o omówienie aktualnej sytuacji kierowców. W tych tutaj komentarzach niektórzy wspominali o jakiejś niesłowności a ja widziałem ofertę z podobnego okresu dla kierowcy, gdzie podano zarobki do 10,000 zł. Chciałem sprawdzić czy w tym roku byłoby jeszcze więcej

Nie ma tam 10000. Nie polecam tej firmy. Jest możliwość być (usunięte przez administratora) w zarobku

Nie zostało dodane przy tym uzasadnienie, czemu stwierdzasz, że nie ma tych 10 tys. nie ma, bo jest więcej czy mniej, a jeśli już to o ile? Chyba, że wy tu do systemów nawiązujecie jeszcze? wiem z oferty, że kiedyś były wolne weekendy i 2/1, 3/1, 4/1.

Czy pracodawca Trans Sped Jan Jabłoński motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ludwik 16 Nowy wpis

Mocne pasy na wszelkie awarie. Lubi (usunięte przez administratora) kierowców. Jest nie słowny. Nie ma nic żeby u niego pracować. Typowy (usunięte przez administratora) trans. Jeden z największych w okolicy. Polecam omijać szerokim łukiem.

Jakie są mocne strony pracodawcy Trans Sped Jan Jabłoński?

Ludwik 16

Powiem tak. Firma powinna nazywać się Dziad-trans. Pracę u nich polecam omijać szerokim łukiem. Nie dostaniesz od nich nic. Telefon służbowy hmmm zapomnij o tym . Jakieś zaliczki czy coś podobnego zapomnij. Buty robocze czy coś podobnego. Nie dostaniesz od nich nic kompletnie zero. Wypłata heee i tu jest myk niby 10 każdego miesiąca. Ale jak to dziada tłumaczenie że jemu też nie płacą. Złotem poobwieszany ale mu nie płacą. Najlepsze jest to jaki mają sprzęt. Wszystko sprawne itp. tylko słodzenie i wchodzenie w (usunięte przez administratora) bez wazeliny. I wtedy awaria daleko od domu. Załadowany z przezutem po Niemczech. Dzwonisz i mówisz co się stało i słyszysz. E tam proszę związać pasem jechać rozładować i można wracać przecież to nic takiego. Wie pan jakie to są koszty kto za to zapłaci. Jednym słowem tragedia kantuje na wypłatach nie wypłaca tyle ile się ugadasz. Jeden z największych (usunięte przez administratora) transów w okolicy. Jednym słowem (usunięte przez administratora) trans tak to powinno się nazywać. Nawet spedytorki nie mają nic do gadania. Można tu więcej napisać ale szkoda na to czasu . Jednym słowem.......!

Iwona
@Ludwik 16

To w jakim systemie jest praca? Ile można miesięcznie wyciągnąć? Poza tym piszesz że nie płaci w terminie - to jak duże są opóźnienia? Możesz dać znać?

Mario

W tej firmie najmocniejsza stroną jest kłamstwo i kombinowanie jak oszukać kierowcę w tym są naprawdę najlepsi

@Iwona

Największy (usunięte przez administratora) trans w okolicy. I największy w jakim pracowałem. Nie polecam

Ludwik 16

Największy atut to pasy jak jest awaria żebyś oś sobie pdwiązał. (usunięte przez administratora)i kombinują jak na konie oszukać kierowcę. Zresztą w kiepskiej firmie nigdy nie będzie kierowców. Nie stać go na naprawy a co dopiero resztę. Typowy (usunięte przez administratora) w promieniu 75km. Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

Ludwik 16

Nie jesteś wart tego by u ciebie pracować dziadu. Jesteś (usunięte przez administratora) matacz i (usunięte przez administratora) Na awarie masz tylko jedno wytłumaczenie pasami związać i można jechać bo kto za to zapłaci . Omijać szerokim łukiem dziada. Szkoda czas marnować na pracę u niego. Dziadu zmień nazwę

Mariusz

Akurat chłop ma rację nie dostałem od ciebie nic nawet kamizelki butów poprostu nic. Jesteście (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)nawet wypłaty nie ma 10! W tej firmie nigdy nie będzie kierowców! Zastanów się co piszesz! Bo pisze to albo szefowa albo jakiś inny wybitny (usunięte przez administratora) Nawet za telefon nie dokladasz a co dopiero pakiet start dla kierowców nic nie dajesz dla mnie jesteś zerem.

Ludwik 16

Pojęcie mam a napisz o tej naczepie i o tych łożyskach i o tym jak zrobić przezut po Niemczech z podwieszoną osią 800km z dojazdem do domu. Czemu (usunięte przez administratora) o tym nie napiszesz.

Ludwik 16

Największy (usunięte przez administratora) u jakiego pracowałem. Na start nie dostałem nic nawet kamizelki butów poprostu nic. Wypłaty też nie płaci 10. Na wszelkie awarie ma tylko jedną odpowiedź kto za to zapłaci. Wie pan ile to kosztuje. Telefon służbowy hmmm zapomnij. Za korzystanie z prywatnego nie dostaniesz nic. Miałem awarie za granicą to powiedział pasami oś podwiązać i można przezut zrobić to tylko 10 ton. I niech wraca do kraju. U gorszego dziada nie pracowałem. Firmę omijać szerokim łukiem. Opinie już dawno ma nie ciekawą. Ale w tej firmie nigdy nie będzie kierowców. Poprostu typ (usunięte przez administratora).

Ludwik 16

Mocne pasy to jest jego mocną stroną. Typowy (usunięte przez administratora) Największy w okolicy. Pracy u niego nie polecam. na początku nie dostaniesz u nich nic . Nawet kamizelki butów poprostu nic. Za użytkowanie telefonu prywatnego też nic nie dołoży. Sprzęt wola o pomstę do nieba. Awaria zatarte łożysko w trasie . Jakie jęczenie słychać. Kto za to zapłaci jakie to są koszta itp. a na koniec to patrzy jak Ciebie oszukać za co nie zapłacić. Firmę omijać szerokim łukiem dziada śmiech na sali nawet 10tego wypłaty nie dostaniesz. Ale złotem poobwieszany o Mercedesie nie wspomnę. Pracy u niego nie polecam poprostu tragedia jest.

@Ludwik 16

Dokładnie tak jak kolego piszesz też u nich pracowałem przez pół roku i o pół roku za długo kombinaci i cwaniaki na nic ich nie stać i najlepiej żeby kierowca jeszcze im tankował bo wiecznie na nic ich nie stać omijać i nie dać się oszukać niech sami jeżdżą

@Mario

Dokładnie tak jak mówisz kolego. Ściemniacze i (usunięte przez administratora) Kombinacje tylko w głowie. Awarie za granicą to lepiej nie dzwoń do nich bo kto będzie płacił za to. Masakra. Mi dali taka naczepę że wolą o pomstę do nieba. Łożysko koła zatarło się a tu jeszcze przerzut zrobić. I dopiero możesz wracać. Oś pasami związać i jechać. Na start nie dostałem od nich nic nawet kamizelki. A gdzie reszta za telefon prywatny kasy nie dołożą bo go nie stać. Takie koszta kto będzie płacił za to. A co dalej. (usunięte przez administratora) byle nie płacić. Typ dziada nic więcej.

Orko

(usunięte przez administratora)Wszystko musisz mieć swoje począwszy od odzieży ochronnej a skończywszy na pieniądzach na niespodziewane wydatki w trasie. Spedytorki nie mają nic do powiedzenia na wszystko muszą mieć zgodę "szefowej". A na koniec jak odchodzisz to szukanie czegoś za co by cię obciążyć finansowo(usunięte przez administratora)Omijać szerokim łukiem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trans Sped Jan Jabłoński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mario

(usunięte przez administratora)nie polecam się tutaj zatrudniać, firma nie daje nic .Tutaj nie dostaniesz telefonu służbowego (za uzywanie prywatnegk tez ci nikt nie odda )ani żadnych środków na nieoczekiwane wydatki w trasie jednym słowem wszystko musisz pokrywac z wlasnej kieszeni szkoda czasu i nerwów najzwyklejszy (usunięte przez administratora)

Arkadio

Polecam fajna firma :) kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Sped Jan Jabłoński - Przytoczna

• Jak się pracuje w Trans Sped Jan Jabłoński?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Sped Jan Jabłoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Sped Jan Jabłoński?

Trans Sped Jan Jabłoński
  • Polna 6