Opinie o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega-Net Inowrocław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega-Net Inowrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

bąbel

pracowałem tam trzy tygodnie.po tym czasie nagle nie ma zleceń. dziś dostałem 400 zł wypłaty.ja tak tego nie zostawie. wyzysk ludzi i nic więcej

Czy rozumiecie w ogóle sens tego portalu? To jest serwis pracy, w którym możecie uzyskać informację o np.: przyszłym pracodawcy, a nie wypisywanie żalu z podwodów technicznych jakie macie. Firma na pewno posiada serwis, gdzie tam możecie zgłaszać takie problemy.

klientka

niedawno zawarłam umowę z tą firmą i jak na razie nie ma żadnych problemów. firma spełnia moje oczekiwania co do szybkości internetu co jest dużym plusem. panowie wykonują swoje zadania prawidłowo. zobaczymy co będzie dalej, jak narazie na plus.

Klient

Mimo wielu negatywnych opinii, jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez firmę. Internet działa bez zarzutów. Nawet w razie jakiegokolwiek problemu czy też awarii problem zostaje szybko rozwiązany. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mega-Net Inowrocław.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
klient 1709

A ja przeciwnie jestem zadowolony z usługi. Internet działa bardzo dobrze, pingi w porządku. Raz miałem problem z prędkością ale panowie rozwiązali sprawę zdalnie i w dodatku błyskawicznie. Polecam

Mecenas9999

Witam zawarlem umowe z meganetem na 24 m kozystam 15 m czy wiecie ile by bylo kary imownej za 9 m

nr 2065

porażka mam umowę na 12 mb ( nr klienta 2065) a otrzymuję np. dzisiaj 1,2 mb i od czasu do czasu trochę więcej .Operator udaje ,że coś robi ale to tylko fingowanie.Nie zapomina o tym by 15 dni przed wpłatą za usługę wystawić fakturę 72,15zł. Jak tylko będę miał czas to wybiorę się do nich osobiście i daruję sobie dalszą współpracę , nie za te pieniądze ( notuje i wysyłam im maile ) NIE POLECAM , WIĘCEJ PRZESTRZEGAM ...,. ML

chuckborys

Ja tez mam z nimi problem godziny wieczorne to internet bardzo wolno działa muli strony długo wchodzą można tylko dodać totalne dno lipa cuda na kiju i nic więcej. Podejście do klienta zerowe. Kpiny sobie robia i tyle moge tylko dodać. podejscie takie jak tutaj Prosżę (usunięte przez administratora)

shorty

witam czy wam tez tak wolno działa internet z Mega netu? zastanawiam się co może być przyczyną . w ciągu dnia jest dobrze ale przychodzi magiczna godzina 18 i zamiast 2 mgb jest 1,5 mbg albo czasem i mniej??

shorty

To ich nic nie obchodzi nic Ci si zdadzą twoje tłumaczenia itd. będa mieli to w nosie nawet rozmowa z szefem nic nie da. 30zł bedziesz miał naliczone i tyle jak nie zapłacisz to odetną Ci internet i tyle. Ja zapłaciłem ale w przelewie podałem że płace za miesiac z góry tj. do przodu. U rzecznika byłem i pani Rzecznik powiedziała , że bezprawnie to robią bo jak miałem wczesniej internet w kablówce to panowie przyjechali zrobili i tyle nieodpłatnie. W mega necie powiedza Ci, że cennik jest na stronie internetowej - Ja nic takiego nie podpisywałem w internecie się może zmieniać dzis 30 a jutro może 100zl co najlepiej . Powiedziałem , że skoro mamy się trzymac to co jest napisane w Internecie to prosze za kwotę 46zł 6 mega bo tyle tam jest napisane a nie 2 mega za 46zł. Coż ja poszedłem do nich właczyłem dyktafon i mam wszystko nagrane na dyktafonie i cała rozmowę przez telefon tez w razie bezpieczenstwa pani rzecznik powiedziała , że jak ise nie dostosuja to do sadu sprawa pójdzie i tyle bo nikt nie bedzie robił z nas balona bo to jawna kradzież w biały dzień. Na tym nie spoczne wybieram isę tez z tym do gazety z cała sytuacją . 30zł nie jest dużo ale 2 , 3, 4, 5 klientów to mają pieniązki dla siebie mają

Klient
@shorty

licza sobie 30 zł za wizyte,jednak o rachunku to ani słowa.Majac internet w kablòwce wszystko szło gładko i za darmo! Firma powinna brac odpiwiedzialność za konserwacje kabla na dachu. Jednak oni twierdzą, że to nie ich kabel. Więc kogo? Jeśli mòj to w sumie powinni mi płacić,że go używają.

@shorty

Proszę o publikacje orzeczenia Pani rzecznik. To co Pan pisze to nazywając rzeczy po imieniu oszczerstwo. Reszta Klientów jest zadowolona. W odniesieniu do transferu nikt go Panu nie podmienił. Sam Pan go wybrał. Z poważaniem Mega-Net

shorty

a co sądzicie w firmie Inonet Inowrocław jak u nich działa internet bo ja mieszkam na starym mieście i kablówki niestety u mnie nie ma i z czego mozna wziąć internet

michał
@shorty

do shorty witam dzisiaj też przyjechali do mnie bo 7 dni nie miałem internetu i jak się okazało końcówka co idzie od dachu do tego zasilacza była od wody zaśniedziała i nie działało i też powiedzieli że do zapłaty mam 30 zł bo to nie ich wina .... a ja się im pytam a moja to wina ? aha i najlepsze że w kartonie zobaczyłem że że na dachu przy antenie nie włożyli w kabel takiej jakby zaślepki co w środek wchodzi kabel i to całe wchodzi w tę antenę ... I co shorty byłeś u rzecznika praw konsumenta ? jutro jadę i pokaże tę zaślepkę że sprzęt został nieumiejętnie złożony i dlatego woda się tam dostała i środkiem kabla spływała i uszkodziła końcówkę

shorty

Witam ja natomiast miałem problem taki , ze kabel się popsuł wogóle przestał działac internet panowie przyjechali wymienili kawałek kabla i firma mnie obciazyła kwota 30zł gdzie w umowie nic nie ma powiedziane o kwocie 30zł. w biurze mi powiedzieli że regulamin jest w internecie a ja nic nie podpisywałem takiego że coś tm jest w internecie. skoro mamy się trzymac internetu to za kwotę 46 zł jak mam teraz 2 mega niech dadzą 6 mega to się zgodzę że jakiś regulamin jest w necie. wymiana kabla była dwa razy w lutym 2014 r gdzie zapłaciłem 30zł i na pocżatku grudnia 2014r pół roku żeby dział internet żenada i kpina. Wybieram się z ta sprawą do rzecznima Praw Konsumenckich i do gazety . czy ktoś miał podobną sytuację z tym ich kablem??

@shorty

Uszkodził Pan kabel i się dziwi. Jest taki punkt w regulaminie, że w razie serwisu nie z naszej winy jest opłata 30 zł. Dlaczego reszcie Klientów wszystkie kable działają nawet od 10 lat? Powodzenia u rzecznika. Z poważaniem Mega- Net

KpinaNieInternet

To jest poprostu kpina, od 2miesięcy internet żyję swoim życiem jest kiedy chce, i to jeszcze na kilka godzin, nie polecam, niestety...

klient niezadowolony

Porażka od ponad dwóch tygodni borykamy się z wysyłaniem wiadomości, a oni nic z tym nie robią. Aby wysłać e-maila to musimy wykorzystywać blueconnect, gdyż e-maile są odrzucane. Podobny problem wystąpił w sierpniu i kazali wykupić numer IP i po kilku dniach było ok, a teraz jak problem wystąpił ponownie to umywają ręce. Poproszę o inf czy ktoś z was ma również problemy z wysyłaniem e-maili. Puste wiadomości potrafią wysyłać się przez 60 sekund, a jak e-mail ma 1MB to trzeba ponawiać próby wysłania. ponadto jak macie jakiekolwiek problemy z tą firmą to wyślijcie e-maila na adres pawlikowskajustyna@wp.pl gdyż mam zamiar rozwiązać umowę za pomocą prawnika z przyczyn zależnych od dostawcy,jak również, z uwagi na dobre kontakty z jedną z gazet chętnie nakreślę problem większej społeczności, więc poproszę wszystkich niezadowolonych i oszukanych o wskazanie problemów jakie wy macie z firmą mega net. Może w końcu zmieni podejście albo zwinie ten nieuczciwy interes. Złapać klienta na umowę 3 letnią to nie jest sztuka, a ja nie zamierzam być z nimi z przymusu i liczę na was, że wy również!!!!!!!

@klient niezadowolony

Problemy proszę rozwiązywać z nami, nie na forum. Jesteśmy elastyczni i ugodowi. Z pokojowo nastawionymi Klientami zawsze dochodzi my do porozumienia z korzyścią dla obu stron. Z poważaniem Mega- Net

martens

Olewaja wszystko. Biuro otwarte ponoc do 17.00 , ale po 16.00 nie mozna sie dodzwonic,a w biurze nikogo nie ma. Co to za sith?

klient123

(usunięte przez administratora) A NIE FIRMA NIE KUPUJCIE OD NICH NICZEGO BEDZIECIE TYLKO WKURWIENI BO NIE BEDZIE NETA :))) JEBAC MEGA NET

Doswiadczonyy

Zgadza się, tylko jak gość jest po politechnice to co potrafi? Czy ma jakiś fach, doświadczenie, czy coś realnie potrafi robić? Większość takich gostków to "magistry z koziej trąbki", którzy mają papierek (często nawet pracy magisterskiej nie napisali sami) i myślą, że to ich promuje. A tak nie jest.

pracownik78

@moda: Po politechnice do pracy w meganet? Trochę szacunku do siebie ! Tam potrzeba ludzi na posyłki dniami i nocami za minimalną.... zresztą sam widzisz jakie ta firma ma podejście i do pracownika i do klienta.

janusz

firma bazuje na naciąganiu nieświadomych klientów... i tak w razie problemów kłamie byle odwlec sprawę w czasie

klientmeganet

Mam podobne doświadczenia jak poprzednicy - absolutni amatorzy byle kasować abonament a nic ich nie interesuję - całkowity bałagan w firmie uniemożliwia wyjaśnienie jakiejkolwiek sprawy. Czekam do końca umowy i trzymam się od nich jak najdalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Net Inowrocław - Inowrocław

• Jak się pracuje w Mega-Net Inowrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Mega-Net Inowrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega-Net Inowrocław?

Mega-Net Inowrocław