Opinie o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega-Net Inowrocław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega-Net Inowrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Tomala

Nowych ofert nie ma są tylko stare i odnawiane cały czas :) nikt tam nie chce pracować .....

Nikol

Tak miałam i stanowczo odradzam. Ta sieć jest chyba jakoś naznaczona na serwerach z grami. Ban za banem a jak podłącze się przez komórkę łączy się zawsze. Telewizji też cięzko sobie pooglądać bo co chwile buforowanie. Odradzam stanowczo.

Nikol

Weź sobie lepiej Neostrade !!!

Linku

Tak masz rację :) Zawsze na czas przychodzi informacja o fakturze. Jak się spóźnisz z terminem to ci internet odetną! No i ci serwisanci co kasują za to, że kabel się popsuł. Mało tego jak dzwonisz to ostatnio odbiera koleś co się wysłowić nie potrafi.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mega-Net Inowrocław.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.

ja też korzystam z ich usług na Strzałowej w Toruniu i wszystko jest ok, nic sie nie dzieje kontaktu z serwisem w ogóle nie mam bo też nie ma takiej potrzeby. Pozdro

Krzysztof Z.

Ja również nie mogę o nich nic złego powiedzieć, przed podpisaniem umowy mogłem skorzystać z darmowego tygodniowego testu żeby sobie sprawdzić wszystko co i jak, wszystko mi odpowiadało łącznie z cenami. Polecam

Lola

Omijać szerokim łukiem !!!

ola

cytając te Wasze durne opinie można się bać dosłownie wszystkiego! Zdecydowałam się na Mega-Net już jakieś pół roku temu i nie mogę złego słowa o tej firmie powiedzieć, jestem zadowolona mając internet i od niedawna telewizję. Ludzie przestańcie wypisywać bzdury!

Uzi

Nie polecam tej firmy. To jedna wielka porażka. Tu nie szanuje się ludzi. Pracowałam tam kiedyś i zdecydowanie odradzam. Wyzyskiwacze i pajace ...

lasek

Nie doczytałem umowy.. 10 dni ROBOCZYCH. Czyli 1 maja dostane rachunek na 250zł mimo, że takiej kwoty nie mam w umowie. W poniedziałek idę do rzecznika praw konsumenta, bo takie zapisy umowy są niezgodne z prawem (orzeczenie XVII AmC 992/12). Cóż czeka mnie pewnie długa walka w sądzie ale nie jestem frajerem, nie będę płacił za coś, za co nie wyraziłem zgody. Tak to jest ja się nie czyta umów zawartych z oszustami. Widocznie firmie mega-net bardziej zależy na dochodzie uzyskanym z nielegalnych klauzul niż na pozytywnych opiniach i zadowolonych klientach. Nie odpuszcze wam!

robert
@lasek

jesli wam coś nie pasuje, nie możecie rozwiązać problemu nie piszcie tutaj, tylko od razu skierujcie się do Powiatowego Rzecznika Praw Kosnumenta!! Można nawet sprawę załatwić bez wychodzenia z domu! Pani Rzecznik sympatyczna napewno WAM pomorze(usunięte przez administratora)

lasek

Nie polecam firmy mega-net ! Umowa przedłuża się sama, jeśli nie wyrazimy innej "woli" conajmniej na 10 dni przed zakonczeniem umowy. Następnie cena za usługe bez "ulgi" - 250zł!!! Oszuści i (usunięte przez administratora) Dobrze, że przeczytałem umowe i w poniedziałek jest ostatni dzień, kiedy mogę wypowiedzieć umowe. Poza tym internet bardzo słaby! Nie da się ściągnąć 100mb pliku z sieci ciągle przerywa! Zgłoszenie wisi już od trzech miesięcy i nic z tym nie robią. Raz przyszedł technik, wpiął się na krótko, wykonał 5-cio sekundowy test speedtestem, stwiedził, że usługa działa nienagannie i poszedł w ch...j. Nie polecam!

Karol

U mnie też bardzo słabo działa internet, a tv (korboxy) żeby działała trzeba restartować 2-3 razy w ciągu dnia co trwa ok.. 10 min., ciągle wyświetla błąd kanału. Pracownicy Meganetu każą wyciągnąć kable i na nowo załączyć, tak jest codziennie. Ogólnie mają Klientów gdzieś, ważne aby kasę dostali na czas. Nie polecam tej firmy, czekam tylko, aż mi się umowa skończy i powiem im do widzenia.

klientka

A ja jestem zadowolona i tę firmę będę polecała, ceny konkurencyjne najlepsza oferta jaka dostaliśmy po "świetle", mieszkam na Strzałowej w Toruniu i nie mogę nic złego na nich powiedzieć. Pozdrawiam

Lola do Meganet

A propo nicku "nowy abonent" to akurat nie ja ,tylko ktoś inny, kto najwyraźniej też ma już Was dosyć. Pozdrawiam

Lola do Meganet

Pan R.-sprzedawca, który nagle zachorował i już nie wróci, po tym jak zrobiłam awanturę, bo mnie oszukał, a mianowicie podczas podpisywania umowy na telefon zapytałam czy założenie lub przeniesienie numeru są dodatkowo płatne lub są jakieś ukryte koszty - to powiedział, że nie ma żadnych i na tej podstawie podpisałam umowę. Natomiast w dniu instalacji ten Pan do mnie zadzwonił, że zapomniał mi powiedzieć, iż usługa jest płatna 150 zł za bramkę. Ponadto podpisałam z Wami umowę, tylko dlatego że powiedzieliście mi, iż nie będzie żadnego ciągnięcia kabli, tylko wpinacie się w gniazdko RTV, natomiast jak przyszedł monażysta to stwierdził, że muszą ciągnąć kable lub muszę zakupić transmiterki, kable, switche itp. co w sumie wyniosło mnie ok. 400 zł razem z instalacją, która była w umowie tj. 36,90 zł. Natomiast co do f-ry to miałam płacić 125 zł razem z telefonem i mam to na piśmie od Pana R. (w poniedziałek przedstawie Rzecznikowi Praw Konsumenta).Telefonu nie mam a płace tyle samo. Panie A-"od spraw technicznych". Sam Pan mi powiedział przez telefon, że niektóre piloty są wadliwe i nie można ich zaprogramować - tak jest u mnie-więc proszę wymienić wadliwy sprzęt, który na dodatek sam się włącza. Co do internetu to na głównym Korboxie prędkość dochodzi max do 6 Mbs, i proszę mi nie mówić o przerwach w dostawie prądu - chyba jedynie wasze urządzenie się rozłącza - a skoro tak jest tzn. że jest wadliwe i należy je wymienić. Jeszcze się nie zdążyło by internet miał dobrą prędkość. Tak więc podsumowując uprzedzam wszystkich przed tą firmą, bo oprócz brania kasy nie robią nic!!! P.S. Skoro nie możliwości porozumienia się z Wami telefonicznie, bo mnie tylko zbywacie, to musimy porozumiewać się na forum!!!

Mega-Net

To może teraz coś od nas napiszemy bo jak czytamy te opinie to aż nie możemy uwierzyć jak każdy interpretuje regulaminy i cenniki po swojemu. Więc pani S. "nick Lola i nowy abonent", dla tych co nie wiedzą to pragnę was poinformować że to ta sama osoba która jest niezadowolona z naszych usług i wypisuje te negatywne informacje. Dla Pani informacji to najniższy abonament na telefon stacjonarny wynosi 6zł i w tej opłacie jest 60min rozmów na numery stacjonarne a kwota 150zł bierze się z konieczności posiadania bramki VoIP dzięki której jest dostępny telefon stacjonarny. Taką bramkę VoIP klient zakupuje na własność a bramka nie musi być zakupiona w naszej firmie. Co do samej kwoty instalacji to jeśli nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowego okablowania kwota wynosi 1,23zł lub 36,90zł z VAT. Proszę też przejrzeć pozycje na fakturze bo twierdzenie, że płaci Pani za telefon którego nie ma jest kłamstwem! Przechodząc dalej do kwoty instalacji Internetu to nigdy nie zapłaciła Pani 400zł za instalację nigdy też nie wystawiliśmy takiej opłaty żadnemu klientowi! Prędkość Internetu ? Z tego co wiem to korzysta Pani z połączenia WIFI i niestety specyfika tych połączeń jest taka że prędkość może falować, ponadto jeśli są podłączone kolejne komputery albo komputer z którego Pani korzysta ma słabe połączenie to test nigdy nie będzie idealny. Piloty i telewizja, osobiście korzystam w domu z naszej telewizji i bardzo chwalę sobie pilot RC-TWIG, dzięki niemu włączam TV i dekoder jednym pilotem a nie jak to było do tej pory dwoma. Telewizja IPTV - jakość a abonament za oferowane kanały jest naprawdę atrakcyjny. Dekodery z (usunięte przez administratora) przeglądarką www, nagrywaniem, pocztą, kontem google, wikipedią i innymi opcjami - jak dla mnie bomba. Podsumowując proszę sprawdzić co się podpisuj i za co się płaci zanim napisze się negatywną opinię. Ps. jak w każdej firmie i u nas zdarzają się problemy techniczne ale nie lekceważymy ich i staramy się jak możemy aby klienci byli zadowoleni. Pozdrawiam zespół Mega-Net

nowy abonent

Jestem BARDZO rozczarowany tą firmą i nie polecam nikomu. Jeszcze nie zainstalują ci usługi a już przysyłają fakturę, nie respektują żadnych zgłoszeń i reklamacji. Internet działa bardzo powoli, wręcz się muli, za założenie telefonu (w pakiecie) żądają kolosalnych kwot-150 zł. i nawet jeśli ci nie założą, bo zrezygnujesz, to i tak będziesz płacić abonament.Te ich piloty telewizyjne działają pożal się boże, całkowita porażka. Proszę, zastanówcie się przed podpisaniem umowy.

Lola do Kierona

Wysłałam im maila z opisem i zdjęciami prędkości (speedtest), ponadto mam nagranie video (a oni twierdzą że będę za wizytę technika musiała zapłacić)i mimo wielu telefonów do nich, reklamacji z 7.01.2016 nadal nie rozpatrzyli a internet nadal wolno chodzi i się rozłącza. Ich pracownik ostatnio stwierdził, że muszę mieć zaniki prądu-ciekawe tylko że w całym domu mam w tym czasie prąd-facet nie ma wogóle pojęcia o czym mówi-jak sam przyznał jest nowy. Na dodatek ich dekodery od tygodnia same zaczęły się włączać i wyłączać. Natomiast połowa przycisków na ich pilocie nie działa. Już im zapowiedziałam, że jeśli nic z tym nie zrobią to oddaję sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta i niech im się tłumaczą!!!

Do Migotka

I pewnie pracujesz w tej firmie!

Frajer

Zakwaterowania ... ? W Ciechocinku, Toruniu czy Gniewkowie ? Ludzie Litości. Zakwaterowanie 50 km od miejsca zamieszkania. Kpina !!!! Firma Mega-Net nie ma klientów poza miastami Toruń, Inowrocław, Ciechocinek, Strzelno ... generalnie kilka powiatów w kujawsko pomorskim. Prawda jest taka, że dobre opinie o tych naciągaczach piszą sobie oni sami a złe ci od których sobie zasłużyli :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Net Inowrocław - Inowrocław

• Jak się pracuje w Mega-Net Inowrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Mega-Net Inowrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega-Net Inowrocław?

Mega-Net Inowrocław