Opinie o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega-Net Inowrocław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega-Net Inowrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

To teraz tak dla jasności tylko, tutaj i tak nie będę mieć co robić w biurze? było napisane teraz niedawno, że reklamacje nie są uznawane, a administracja jakaś? ilu pracowników byłoby do obsługi? jak duża to firma?

Roman Nowy wpis

Jakość - wykonania najtańsze rozwiązania okna , internet , domofony i.t.p. arogancja Prezesa - nie uwzględnia żadnych reklamacji

Ogarniacie może czy były jakieś nabory w lipcu? Pojawiło się zapytanie o rozmowę kwalifikacyjną. Nie widziałem przy tym szczegółów odnośnie firmy w sieci. Czy możliwe, żę doszło do jakiejś zmiany nazwy? Kiedyś serwisanta szukali przez UP ale to było dość dawno, praca w ogóle jest możliwa?

Hania Nowy wpis

Najgorszy internet z jakim miałam do czynienia. Cały czas albo bardzo słaby albo w ogóle go nie ma. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony firmy, nawet dodzwonić się nie można. Ogólnie nie polecam. Gorzej być nie może

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mega-Net Inowrocław.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Chujni

trudniej się dodzwonić niż do prezydenta

Klient

Ta firma to jest jakieś nieporozumienie!!! Ciągle są braki internetu, jak nie jest słaby to w ogóle go nie ma. Do nich się dodzwonić graniczy z cudem. Na setki próśb przyjechali, popatrzyli na antenę (internet radiowy 2 km od Inowrocławia) i stwierdzili że sygnał zagłusza kilkumetrowa młoda lipa! Małe drzewko, które jest odległe od anteny jakieś 20 m zagłusza w sygnał anteny która jest na szczycie się dachu! Jak mieli siedzibę na ul. Dworcowej było jeszcze w miarę okej, ale gdy przenieśli się do tej rudery na Rabinie to ciągle problemy!

Mateusz

Nie polecam, najgorsza firma nie trzeba nic uzasadniać i tłumaczyć

Łukasz

Witam kiedyś miałem internet z mega net ciągle problemy brak internetu nie polecam .

psz

Najgorszy Internet i kablówka, jaki miałam!!!

Porażka ze wszystkim najgorszy wybor telewizji .Ze wszystkim straszny problem poprostu brak słów!!!!!!!!

Twój ziomek
@1235

Tak tak na Orange i Netię też pewnie piszesz to samo, bo jak masz zły dzień to wybierasz losowo na kogo by tu dziś się pożalić... Żenada ludzie chyba nie potraficie czytać do czego służy ten portal.

@Janosik

Ma ktoś numer telefonu do tych ofiar losu, bo na żaden w sieci nie można się dodzownić!

Aleks
@@Janosik

Ja również nie mogę się do dzwonić a internetu jak nie było tak nie ma już od 2 tygodni, jakby zniknęli

xxxxxx

Nie polecam, chyba ze ktoś chce się bawić i topić noge w gównie Ten internet to żenada

Klient tego czegoś...

Rachunki opłacane na czas, a internetu od dwóch tygodni jak nie było tak nie ma.. pomijam już fakt, że ich strona wygasła, a jak dzwonię na infolinię to nie ma takiego numeru...

maleństwo

Pierwszego maja została mi wyłączona telewizja, bo podobno zalegam z płatnością za ostatnią fakturę (opłacona 9 kwietnia, z mojego banku przelew poszedł, dlaczego u nich nie zaksięgowany, nie wiem). wyłączyli bez żadnego monitu, czy choćby sms o nieopłaceniu faktury, czy zaległości. Jak tak można traktować stałego klienta.

yerry

witam ja mam ciągle z nimi problemy, (usunięte przez administratora) pamietajcie jedną rzecz, każdy prawnik wam to powie, róbcie zdjęcia braku internetu, za każdym razem piszcie o problemach i nie trzeba vzekać do końca umowy , niech sobie do Śądu idą. Jęzeli problem z z siegiem jest udekumentowany informacyjnie to mogą was pocałować.

Najgorszy internet w życiu nie polecam nikomu zacina sie biuro maja zamknięte bardzo slabo można sie z nimi skontaktować składam rezygnację nigdy więcej mega net

Rozczarowany

Ja za to, zgłaszam już x - razy i nikt nie potrafi naprawić mój problem. W umowie 24/2 a mam max 10. Zawsze było świetnie. Nie wiem, co tam się stało. Zawsze polecałem. Dzwonię na infolinię, to nie potrafią pomóc, bo są z firmy zewnętrznej. E-mail napisałem, tak samo zero kontaktu. Mieli do mnie przyjechać i cisza. Akurat podkreślałem, miałem jedyny dzień wolny w pracy. Już zgłaszam od 7 kwietnia. Czuję się, jakbym coś wymagał i to sprawiało im przykrość. Jestem bezradny i też się zastanawiam nad rezygnacją, a tak była firma super. Nie wiem co się tam stało. Dodam, że jakość sygnału mam super, bo zawsze było to w umowie. Mam Internet Radiowy.

Anonimka.

Straszni są. Nie polecam. Czekam do końca umowy i rezygnuje. Net wariuje niby jest ale jednak brak. A jak coś się stanie i z przyczyn niezależnych od użytkownika to panowie z wielką łaską przyjeżdżają i zadają oplaty za coś co powinno być objęte gwarancją i jeszcze tekst, że za dojazd nie policzyli a maja daleko. To po co zawierają umowe skoro daleko im do klienta. Dbanie o klienta zerowe. Nie bedzie zasiegu to nie bedzie działać i nie bedziecie korzystać z naszych usług. Montowanie elementów nie pytajac o zgode czy w danym miejscu coś można wywiercić... Oczywiście jak netu brak z ich winy to i tak człowieku płać. Na samym początku jak ktoś inny to obsługiwał było super teraz (usunięte przez administratora) to za mało.

Anonim :)

Nie mam słów, po prośbie o przeniesienie internetu i telewizji nic, cisza.. zostałam bez internetu i telewizji z winy Dostawcy, w momencie zadzwonienia i powiedzeniu o zerwaniu umowy zostałam zastraszona sądem. Prośba o przeniesienie była składana, fachowcy mieli wykonać usługę lecz tego nie zrobili. Przez ich winę nie mam internetu i telewizji. Czy w takim momencie mogę rozwiązać umowę, z orzeczeniem o winie Dostawcy?

Klaudia003

Nie polecam ciągłe przerwy w dostawie Internetu.. Poprosty masakra ile człowiek się nadenerwuje Place i nie wiem za co Mam nadzieje że szybko zleci i kończę współpracę z ta platforma ..

Mikey

Pracowałem i nie narzekam. Do opuszczenia zakładu zmusił mnie wyjazd do innego miasta. Jestem zadowolony z samej pracy jak i zarobków, które otrzymywałem

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Net Inowrocław - Inowrocław

• Jak się pracuje w Mega-Net Inowrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Mega-Net Inowrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega-Net Inowrocław?

Mega-Net Inowrocław