Opinie o Compan-It Sp.K. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Compan-It Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Compan-It Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compan-It Sp.K. w Jelenia Góra

Albert

Polecam, dobra firma i dobrzy ludzie.

@Albert

Ja niestety nie polecam

Eka

Od dłuższego czasu wysyłam swoje aplikacje do tej firmy na ponownie pojawiające się ogłoszenia dotyczące ciągle tego samego stanowiska . Zero odpowiedzi . Ale już te opinie tutejsze wiele mi wyjaśniły.

@Eka

Mnie zaprosili za rozmowę, na której wszystko było super. Nawet jeśli nie podobała im się kwota jaką podałem (mieściła się w widelkach jakie podali) jest coś takiego jak negocjacja... ale nie... bo po co. Nie polecam.

Personą
@Eka

Ogłoszeniodawcy (firmy) nie mają obowiązku odpowiadać na każde przysłane do nich CV. Może im po prostu nieodpowiadałeś/aś ?

Konrad

Kierownicy kompetentni i profesjonalni, da się dogadać. Wypłata dobra i ludzie fajni. Polecam.

Mega pozytywni ludzie, wypłata mi się podoba. Generalnie nie mam żadnych przeciwwskazań. Polecam serdecznie

@Michał

A podałbyś widełki? Zobaczymy czy nam też się spodoba. ;p

Xyz

Około 3500

Aplikowałeś do firmy Compan-It Sp.K.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Bartek

Naprawdę zgrany zespół w którym idzie cały czas się rozwijać. Bardzo dobre wynagrodzenie oraz atmosfera. Nie żałuje decyzji, że wybrałem tą firmę.

It
@Bartek

Zespół zespołem ale kadra kierownicza zostawia wiele do życzenia.

Marcel

Godne warunki pracy, na wynagrodzenie również nie narzekam. Ludzie bardzo mili. Myślę, że zostanę tu na dłużej.

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tym miejscu. Dobre wynagrodzenie oraz warunki pracy. Z przełożonymi idzie się dogadać. Polecam serdecznie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Compan-It Sp.K.?

Inf

I to jest właśnie śmieszne. W sumie to tylko opowiedzenie o swoim cv oraz dostępność na wyjazdy służbowe...

@Inf

Co Ty i normalnie z marszu by kogoś tak brali? To w ogóle rozmowa byłaby konieczna?

@Marzena

Miałem zostać zaproszony na taki dzień próbny, na którym ja zobaczę jak praca wygląda i ewentualnie oni czy coś wiem w temacie. W każdym razie na rozmowie żadnych technicznych pytań nie miałem.

@Inf

Ciekawe, widocznie na próbnym dniu ostatecznie wszystko sobie weryfikują. Pisałeś, że nie zgodzili się podobno na kwotę, którą podałeś, zdradzisz ile wynosiła?

@Marzena

Ja rozumiem jakby na dniu próbnym coś poszło nie tak i by mi podziękowali. Ale do dnia próbnego nie doszło, dyrektor zapewniał, że umowie się z tym .... marcinkiem czy jak on tam miał na dzień próbny. Spoko. Ale nie dość, że Marcin pomylił moje CV z cv innego gościa to nawet do dnia próbnego nie doszło... co do kwoty to na okres próbny 4500 docelowo około 5k więc kwota nie z kosmosu...

@Inf

Może dla nich jednak tak? Chociaż i tak powinni dać info odnośnie tego całego dnia próbnego, myślisz, że wzięli tę osobę, z którą Twoje cv pomylili?

Dude

Nie polecam !! Wykorzystują ludzi..

Darek

Duży minus dla firmy za 1. Podejście 2. Podawanie pewnej stawki w ogłoszeniu, która ma się nijak to rzeczywistości.

Jakub

Nie polecam.. nie traktują poważnie ludzi.

Xxx

Zgadzam się

Ktos

Praca na czas i akord czy raczej nie ? Stoi nad głową kierownik i goni ? Jak w przerwami ?

@Ktos

Widzę, że dopytujesz, a tu więcej tych pytań, niż odpowiedzi :/ Myślisz, że wysyłka sprzętu może się odbywać na akord? To chyba delikatny towar, trzeba go dobrze zabezpieczać na drogę..

Ktoś
@Marta

Pytam bo oczekuje, że ktoś mi odpowie... czego nie rozumiesz ? Cała firma zajmuje się zabezpieczeniem towaru do wysyłki? Chyba nie... więc nie wypowiadaj się za wszystkim...

@Ktoś

Nie przejmuj się nią, może miała gorszy poranek. ;) Dziwię się, że nikt do teraz nie odpowiedział. Może podbijesz jakoś to pytanie?

Ktoś
@Marzena

Nie ważne już. Nie mam zamiaru pracować w tej firmie, ponieważ nie podoba mi się ich podejście do kandydatów... skoro Marcin ma teraz takie podejście to jakie będzie później.... szkoda słów.. 0 profesjonalizmu

ktoś

Jak wrażenia z pracy? (usunięte przez administratora) gdzie trzeba wyrabiać się w jakiś limitach czasowych? Jak z przerwami? Jeśli chodzi o delegacje to są dodatkowo płatne?

Cześć, Chcę zapytać o wasze doświadczenia na temat charakteru współpracy w firmie Compan-It Sp.K.. Czy rekrutacja odbywa się stacjonarnie? Podziękowania za pomoc.

ktoś

Ja byłem stacjonarnie.

Agrikol

6/10, są lepsze firmy w których można się znaleźć

Zostaw merytoryczną opinię o Compan-It Sp.K. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Compan-It Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Compan-It Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compan-It Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compan-It Sp.K.
3.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Wolności 150
    58-500 Jelenia Góra