Opinie o Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Bardzo nie polecam, warunki, kasa , traktowanie ludzi żenada

@Maro

Cześć, a skąd wiesz, że rotacja nie jest duża? To ten formularz, poprzez który można aplikować na stronie jest po prostu oferta otwarta? Wcale nie potrzebują teraz nikogo do biura?

jakubek Nowy wpis

(usunięte przez administratora)uwaga tam iest tyle nie prawidłowości utajanych jak samochody nie sprawne czy lewe faktury i fuchy robione przez kierownictwo brak BHP pierwsza kontrola i leca

@jakubek

Witam, zastanawiam się co konkretnie dzieje się z tymi autami, że coś w nich może być utajnione. Proszę o szczegóły, gdyż mój partner chciał już wcześniej aplikować. zagadnienia faktur już całkowicie nie znam ale jaka odpowiedzialność wtedy ponosi sam nowy pracownik?

Bardzo nie polecam, warunki, kasa , traktowanie ludzi żenada

Maro Nowy wpis

Możesz uzasadnić? Jakoś rotacja nie jest duża co świadczy o tym, że nie jest źle.

@Maro

W imieniu których stanowisk można najbardziej odradzać tu prace? pytam w oparciu o te ostatnia opinie, ktoś jak widać tego nie doprecyzował. Na stronie natomiast jest lista stanowisk na które najczęściej występuje zapotrzebowanie. czyli ładowacz ma największa rotacje? A co się dzieje w tym tajemniczym back office?

Mira

O obsługę klienta pytanie widziałam, ale czy jest to ktoś kto zatrudniał się może jako dyspozytor? Mam przed sobą dość dawne oferty, które w zasadzie mnie interesują a raczej warunki które do dziś mogą już występować. czy mi je opiszecie? Kiedyś pisali już cos o premiach, na dyspo jak się one układają względem wyników?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Ładowacz? Podziel się swoimi wrażeniami!
Andżelllla

Praca w Biurze Obsługi Klienta. Jakie zarobki? Najniższa krajowa, czy coś ponad!

Szukam pracy w mieście Wyszogród na stanowisku Konserwator. Najlepiej na Konserwator. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Jarosław

Zastanawiam się o co chodzi gościowi niżej z tymi dużymi wymaganiami? Liczą czas ze stoperem, czy co??? Proszę kogoś ogarniętego, czy faktycznie jest tak tragicznie jak gość to opisał? Czy jest problem, by dostać rękawiczki, czy cokolwiek co jest w pracy potrzebne? Były też narzekania na kierownictwo. Jak to tam jest pod tym względem? Podobno pracownicy spoko i zarobki nienajgorsze?

@Jarosław

@Jarosław masz 8h pracy ale jak nie zdązysz zrobic rejonu to potem traktują ciebie jako osobę która jest mało wydajna a mało rejonu niektórzy nie mają , szczególnie ci na systemie workowym gdzie jak słonce to jest w miare ok ale jak pada deszcz to codziennie jesteś mokry od głowy po same pięty. Rękawiczki hmm jeżeli z rana przed pracą się weźmie to jest ok ale czasami ich nie ma . Tak samo jest z wodą podczas lata . Kierownictwo jest takie ze tylko zeby ci rejonu dołozyc jak zobaczą ze juz swoj skonczyłeś i to w miarę szybko to dokladają ci wiecej i czasami wychodzi z tego nadgodziny . Nadgodziny lepiej miec gdzieś bo i tak na kwitku z wypłaty potem wychodzi ze ci ucinają godziny . Jeżeli dla ciebie 2900 zł brutto to zarobki nie najgorsze to nie wiem gdzie ty zyjesz. Z pracownikami lepiej uważac bo stare wyjadacze to podpierdalacze ostrzy są więc jak coś źle zrobisz albo im nie podpasuje to od razu rozmowe masz na 2 dzien z kierownikiem (usunięte przez administratora) który jak prezydent Duda własnego zdania nie ma. Jak ktoś powie ze jesteś (usunięte przez administratora) to nie wysłucha ciebie tylko od razu do ciebie z mordą. Taki jest kierownik. A jak chcesz porozmawiać z prezesem który tym całym (usunięte przez administratora) dowodzi to ciebie zbywają ze ma spotanie albo ze go nie ma . (usunięte przez administratora) ta firma w ciebie ma i tyle . Nigdy nie bede miał o tej firmie dobrego zdania

@były pracownik

Powiem więcej jeżeli są 2 ekipy które zbierają to samo i tak samo się męczą bo czasami szkło w workach czy bio jest tak napierdzielone że nawet z ziemi nie podniesiesz a worek porwany i wszystko z ziemi sprzątać musisz i 1 ekipa dostaje 28 czy 30% premii a w drugiej ekipie ludzie robiący to samo mają po 13% lub w ogóre nie maja czy są zwalniani za prawdę o "górze" tego (usunięte przez administratora) to chyba coś idzie nie w tym kierunku. Jeżeli czyta to ktoś z Urzędu skarbowego, PIP-u NIK-u , kontroli BHP czy Kontroli stanu technicznego aut to prosiłbym aby najlepiej wszyscy z tych instytucji niezapowiedzianie skontrolowali tą firmę bo lewe faktury czy badanie alkomatem który nie wpisano do regulaminu (bądź wpisanie ale nie poinformowanie pracowników o aktualizowaniu regulaminu) firmy bez okazania atestu na niego, bądź też zakupienie ZUTIK-u i aut jeżdżących pod szyldem tej firmy woła o pomste do nieba. Prosze ludzie skontrolujcie tą firmę niezapowiedzianie a mogę zagwarantować że będzie to cel trafiony zatopiony , bo moim marzeniem byłoby ludzi na czele tej firmy zamknąć za nieprawidłowości jakie tam się toczą.

Małgorzata

Obecnie jakie mają tu warunki na obsłudze klienta? Widziałam prośby na forum, np., o uzupełnienie liczby worków. Jakie najczęstsze zgłoszenia się tu zdarzają i ile płacą na tym stanowisku? Jak oceniacie aktualne warunki w biurze, jaka atmosfera?

Romuald Drohomirecki + 4

Czy dotały do WAS MOJE PROŚBY o worki na odpady zielone? Mam 90 lati potrzeba zrobic porządek Romuald Drohomirecki Fiołkowa 3 11-041 Olszty

Leszek

(usunięte przez administratora) tą firmę robią sobie co chcą o rękawiczki trzeba prosić, kierownik kawał dziada, PS Leszek.. Wymagania są duże w ciągu 8h. A puzniej jak się nie wyrabiasz to pretensje czemu tyle nadgodzin. Ie polecam tej firmy kompletne zero

Miszka
@Leszek

Jakoś większość nie narzeka, a jakie niby to duże wymagania? Chyba tylko to, że trzeba pracować a nie leżeć. Nikt nad nikim z batem nie stoi, jak ktoś pracuje uczciwie to nikt do nikogo nie ma pretensji.

@Leszek

Popieram przedmówcę wyżej. Zarobki jak napracujesz że masz w ciul nadgodzin to ładwoacz przekracza 3tys netto a kierowca 4tys netto. Kierownik prawda kawał dziada. Jak kolega domagał się o podwyżkę bo rejonu mu dołożono to tamten raczył powiedzieć zeby sie cieszył z takiej wypłaty bo inni dostali mniej. Natomiast innemu koledze powiedział ,ze po 2 latach jeżdżenia na smieciarce w stałej obsadzie, nie chce mu się robic i teraz jest rzucany gdzie popadnie. Żeby było najśmieszniej jednego kierowce skierowali na badania doszkalające, więc nie powinno go być w pracy w tym czasie bo do jest niedopuszczalne. Pomimo tego przyjechał pewnego dnia bo czegoś potrzebował z pracy a ci od razu go wykorzystali do sprowadzenia jednego auta wypożyczonego z Mrągowa z warsztatu. Pech jednak chciał iż kierowca prawdopodobnie nie znał tego auta i jego gabarytów i postanowił przejechać pod wiaduktem na ul. Lubelskiej. Niestety kabina przeszła lecz reszta samochodu nie i jakoś nie wiadomo jak, podbiło auto i cała kabina od strony dachu zmasakrowana. Tak dbają o pracę w firmie. Proszę uważać na tą firmę i proszę o skierowanie wniosku do inspekcji pracy, urzędu skarbowego bo domyślam się iż w papierach może za kolorowo nie być jak takie cyrki się dzieją w tej firmie. Jeden kierowca w tym roku wgl zapomniał zatankować smieciarkę i pół firmy ją musiało pchać do firmowego dystrybutora.

@Miszka

@Miszka większość nie narzeka to fakt ale to są osoby albo z takim rejonem ze o 8 koniec i sie opierdzialają potem albo osoby z stażowym ponad 20 - 30 lat którzy siedzą w tej firmie przez zasiedzenie i wg nich sa dobre zarobki bo jak ktoś tyle czasu pracuje w tej firmie to juz kazdego zna i z kazdym jest po imieniu, więc zaden prezes nie jset straszny a dla swieżaków kierownik czy prezes jest szefem i traktują ich z szacunkiem aby ich tylko nie (usunięte przez administratora) z pracy Tyle w temacie. Jak nie pracowałeś to się nie wypowiadaj na takie tematy

Małgorzata
@były pracownik

Wow aż tak ludzie się tu razem trzymają, że prezesa nie respektują? On ma tego świadomość?

Jogi

Dobra atmosfera pracy, socjal, docenienie pracowników poprzez system premiowy, imprezy integracyjne, dobre podejście do pracowników. Rotacja jak w każdej firmie, jedni odchodzą inny przychodzą, generalnie firma się rozwija i rekrutuje kolejnych pracowników.

Ładowacz

Patologia w tej firmie jest niemilosierna,zero szacunku do pracownika,wielki pan kierownik chory umysłowo tylko patrzy jak komuś wbić noz w plecy,nie pracownicy tej firmy lecz kierownictwo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) !.

Praca jak każda inna, duży plus atmosfera pracy, zarobki też nie są najgorsze, po za tym dochodzą premie, socjal, płatne nadgodziny i praca 8 h, w soboty jak ktoś chce.

Johny

Cos sie dzieje w firmie skoro co jakis czas szukaja ludzi ;-)

Barbara Tomaszewska-Szkliniarz

Ponieważ 33Asię do Państwa(numery z pierwszej strony harmonogramu)pozwalam sobie na złożenie skargi na służby wywożące śmieci Od stycznia br.śmieci były zabrane tylko cztery razy i to po mojej interwencji u miłej pracownicy..Teraz w czasie upałów śmieci od dwuch miesięcy gniją ,fetor i robactwo roznoszą się na pół wsi..Pod koniec czerwca przyjechał samochód stanął w poprzek bramy i po 20-tu minutach odjechał.Pojemnik pozostał pełen śmieci.Pojemnik znajduje się w widocznym miejscu poza posesją w Giedajtach 33A.Jestem samotną osiemdziesięcio letnią prawie nie chodzącą osobą i bardzo proszę o pomoc.mój telefon to 501-132-568 Barbara Tomaszewska-Szkliniarz na dożywociu-właścicielką domu Jest Aleksandra Kuleta(Wyza).

Edyta

Witam, czy w Remondis Olsztyn do pracy przyjmowani są także studenci? Jeśli tak to czy tylko zaoczni, którzy są bardziej dyspozycyjni czy dzienni także mają na to szansę i mogą dostosować trochę grafik pracy do obowiązków na uczelni? Proszę o informacje.

kierowca

A czy auta dla kierowców mają odpowiednie atesty, serwisy?

Bobek
@kierowca

Tak Wszystko jest robione na czas Mało jest samochodów zastępczych a śmieciara musi „chodzić”

Marcel

Odradzam tam robić lipa nie robota zero szacunku dla pracownika. Kierowca robi wszystko. Dajcie sobie spokoj z robota kasa slaba mimo tego jest zapierdziel

Gosc

Zatrudniaja kierowcow na 3 m-ce a potem umow nie przedluzaja bo cos tam cos. Kpina nie firma odradzam

Alan

Slabe zarobki 2600 kierowca. Niby praca jako kierowcy - ladowacz ale robisz praktycznie wszystko placowy, pomocnik. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Partyzantów 3
    10-522 Olsztyn

Remondis Olsztyn Sp. z o.o. sp.k.