Opinie o Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. w Wałbrzych

A co się przez ten rok działo w zakresie zatrudnienia? w zeszłym już poruszony był taki wątek o zatrudnianiu w większości osób z Ukrainy a ktoś teraz to podbił. Nie doszło jeszcze do porozumienia w kwestii pracy? chyba, że Polacy na innym dziale się teraz zatrudniają i jest spokój?

Misula Nowy wpis

Siema czy agencja zapewnia też transport do pracy?

Administrator Nowy wpis

Firma Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

A od strony HR jak praca wygląda? :D mam doświadczenie i widziałam w necie dawniejsze oferty skierowane bezpośrednio do zespołu. Na forum jak widać klienci raczej się wypowiadali. Czy dowiem się tym samym ile teraz się zarabia bezpośrednio? Widziałam w ofercie wzmiankę o systemie prowizyjnym, opiszecie go? Warto się interesować?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji Świdnica? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kamil

Super agencja. Mieszkania bardzo ładne i do tego wszystkiego Pan Paweł (koordynator). Świetny człowiek, bardzo życiowy, zawsze pod telefonem, wszystko załatwiał szybko i bez najmniejszych problemów. Takich ludzi ze świecą szukać. Mam nadzieję, że jak wybije mi kolejny rok z agencją to będę mógł dalej napisać to samo :) pozdrawiam

kam200
@Kamil

Hejka, mogłbyś zdradzić gdzie pojechałeś do pracy ?

Sylwia

Swego czasu agencja szukała rekrutera freelancera z jęz. ukraińskim. Wiecie może, czy kogoś na takie stanowisko mogą znowu potrzebować? I pytanie o zarobki oraz formę pracy. Freelancer może być na umowie o dzieło, a nie b2b (nie chcę mieć firmy)??

Grażyna

Może ktoś z was brał udział w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac w firmie i opowie o warunkach zatrudnienia, jakie mu przedstawiono? Wszystko zgadzało się z kwestiami w ogłoszeniu? :)

Kk
@Grażyna

Brałam udział w tej rekrutacji w tamtym roku i tylko pytają o twoje oczekiwania finansowe, na co możesz liczyć nie powiedzą na 1 etapie, plus było że wszystko pięknie a i tak nikt nie oddzwonił ani nie napisal SMS, że dziękuję ale jednak nie ;)

Praca w monachium taka sobie tylko najgorzej jak jest za duzo ludzi i nie ma co znimi zrobic .Zwalniaja wszystkich Polakow i zostawiaja pracownikow z ukrainskiej agencji.Dojazd busem ok 15 minut ,mieszkanie w hotelu w pokojach dwoosobowych .Zarobki 1500 euro wyplacane jeszcze przed koncem miesiaca .Ludzie tacy sobie ,ogolnie taka sobie praca.

Krzysztof

Witam, dojazd busem firmowym gwarantuję agencja ? I jak wypłata przed końcem miesiąca to znaczy że nie ma tam do 10 jak wszędzie ?

Byly
@Krzysztof

Pensje dostajesz ok 25 albo pare dni pozniej a nie tak jak w wiekszosci do 15 czy 20 go nastepnego miesiaca.Ale pracy ogolnie nie polecam,bo nie ma tam jednej normalnej osoby.Cos tym.ludziom tam brakuje....

Xd
@Krzysztof

W Niemckim prawie jest tak że wypłata jest zawsze 15dnia roboczego

Szymon
@Xd

To prawda ze zwalniają Polaków żeby przyjąć Ukraińców, bo ktoś wcześniej zostawił taki komentarz. Czemu mieliby to robić? Chodzi o stawkę że pracownicy z Ukrainy są tańsi czy problem leży gdzie indziej? A może to tylko plotki, co?

zadwolona

Praca łatwa, zakwaterowanie normalne. Cieszę się, że nie posłuchałam opinii hejterów, którym zawsze wszystko źle - tylko własnej intuicji.

Misia
@zadwolona

Potwierdzam- wszystko w porządku . Warunki mieszkaniowe dobre, nie ma z niczym problemu. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, zawsze odbiera od nas telefon .

PP
@zadwolona

Ja pracuję w Monachium od 3 miesięcy.Praca spoko,zarobki takie jak obiecali.Zakwaterowanie darmowe jest normalne bez szału ale też bez nie jest jakieś zle.Pracowalem w różnych miejscach a tutaj jest naprawdę ok.Koordynator też spoko,pomaga jak trzeba

Mixa
@zadwolona

A mi się tam podobało.Bylam z chłopakiem,tylko musieliśmy wrócić do Polski.Pozalatwuamy sprawy i jak się da chcemy tam jeszcze wrócić.Praca nie jest trudna,na pokoj trafiliśmy dobry.Na nic nie mogłabym się poskarzyc.Jak ktoś chce pracować ten pracuje,a jak ktoś nie chce to narzeka na wszystko.Taka prawda.

Lila

Wszystko ok.Wyplata sie zgadza

Antoni
@Lila

To ile realnie może wpaść w ciągu miesiąca? Pytam o kwotę na rękę.

Oli
@zadwolona

Spoko praca, mieszkania tez,agencja ok

Tony

Nie dostałem dokumentu z końcowym rozliczeniem zarobków. Uniemożliwia mi to wystąpienie o zwrot podatku z Niemiec. Nie wiem do kogo napisać. Do firmy już pisałem. Bezskutecznie. Do jakiego niemieckiego urzędu mogę zwrócić się w tej sprawie? Proszę o pomoc

XYZ

Witam, pracyje ktos w Manachium na magazynie z artukułami spożywczymi? Jak wygląda praca? Czy jest wyzysk?

Miałem poważne problemy z uzyskaniem ekwiwalentu za niewykorzystany urlop po zakończeniu pracy w magazynie koło Monachium. Koordynatorzy Workprofi odmówili pomocy w tej kwesti. Podobnie Pani K. Dopiero, gdy zapowiedziałem skierowanie sprawy do niemieckiej inspekcji pracy wypłacono mi ten ekwiwalent. Upominajcie się o pieniądze jeśli nie wykorzystaliście urlopu. Za każdy przepracowany miesiąc przysługuje prawo do ponad 2 dni urlopu. Niewykorzystany urlop po rozwiązaniu umowy trzeba rozliczyć. Wiem, że był problem z otrzymaniem nawet kilku dni wolnego. W razie pytań proszę o info. Znam kontakt do czeskiego szefostwa tego magazynu.

anon

nie polecam koordynator który zajmował się mną i innymi w bischofsheim (taki sam zajmuje sie również knusprem w monachium) bardzo nie ogarnięty jak przyjechałam do zakwaterowania nie było go nawet na miejscu po 2 tygodniach pracy zostałam ja jak i wszyscy ludzie który przyjechali na ten sam termin zwolnieni z powodu braku pracy i zamówień na magazynie kwatera w której byłam była w opłakanym stanie luksusów nikt się nie spodziewał po darmowym zakwaterowaniu jednak to już przeszło oczekiwania(innym akurat trafiło się lepiej) po zakończeniu współpracy zapomniano o wypłacenie pieniędzy za okres wypowiedzenia i przez ponad 2 tygodnie pan koordynator panie w biurze jak i sam hr knuspra nic nie potrafili zrobić i było nam powiedziane ze pieniądze zostaną wypłacone dopiero przed świetami ponoć zatrudniali bo miało być dużo rzeczy do roboty przed świetami wiadomo umowę się podpisuje bezpośrednio z firma w niemczech jednak pomoc ze strony workprofi była tak naprawdę żadna zwolnienie wręczyła nam firma zatrudniająca knuspr jednak kpina jest mówienie iż umowa będzie na rok z 6 miesięcznym okresem próbnym a dostanie zwolnienia po 2 tygodniach „bo nie ma pracy” gdzie nic złego nie było po naszej stronie a nowi ludzie przychodzili codziennie na szkolenia a grupa która przyjechała później zwolniona nie została zobaczyłam ze oferta jest znowu dostępna wiec postanowiłam coś napisać żeby inny ludzie się nie nadziali bo szkoda nerwów

Katastrofa!

Jeżeli chcecie coś zarobić to nogami i rękami trzymajcie się z daleka od tej agencji pracy! Każda inna będzie lepsza! Tną wypłaty ile mogą, nadgodziny? Nawet się nie pakujcie bo się nie opłaca. Porażka totalna!

Ilona
@Katastrofa!

tym cięciem mnie zaciekawiłeś, bo piszesz, że podobno tam gdzie się ta tzn? zastanawiam się po prostu na jakiej zasadzie to robią i jaki jest efekt ostateczny

Dzień dobry, jedzie ktoś może 13.12 ? Mam pytanie jeszcze do osób które już były jak ogarnialiscie transport ?

@Nowy

Trzeba to samemu ogarniać, nie wypracowano żadnego systemu organizacji dojazdu? A co z organizacją samej pracy, dużo obowiązków i dużo kasy?

Magazyn Frankfurt

Nigdy więcej współpracy, wyrzucili 3 z 6 z nas, mimo że mieliśmy świetne średnie i nie było żadnych zastrzeżeń do naszej pracy. Koordynator nie jest w stanie załatwić. Agencja zatrudniła nadmiar ludzi i nie dała sobie z tym rady. Unikajcie jak ognia.

Ilona
@Magazyn Frankfurt

Jak to zatrudniła nadmiar i nie dała sobie z tym rady - chodzi o finanse czy bardziej kwestie organizacyjne? Proponowali tym zwolnionym osobom jakąś inną pracę w takiej sytuacji?

Sebuss

wszystko spoko panie z biura pomocne trochę kontakt utrudniony bo dużo roboty maja hehe ale oddzwaniaja i odpisuja szybko na mejle o wszystko się można dopytac. pojechalismy razem z kumplem trafiliśmy do pokoju z innym typkiem i się okazal swoj ziomeczek. Teraz dojeZdzamy razem do roboty. Magazyn ok i nie jest ciezko wgl. Koordynatorzy na miejscu fajni mozna się z nimi dogadac :-)

Sucharek
@Sebuss

Chodzi o pracę w Grober Kern GmbH?

@Sucharek

Dzień dobry, czy ktoś wybiera się może do Monachium 18.09?

Kuba
@Karolina

Hej. Ja się wybieram do Monachium

Antoni
@Kuba

Na co konkretnie? Dojazd własny czy jedziesz z firmy?

@Antoni

To da się przez firmę?

@Karolina

Dziki

Pracowałem z dziewczyną w Monachium od miesiąca czekamy na pieniądze żaden z koordynatorów jak nie może pomóc. Praca i zakwaterowanie ogólnie ok

Czesław
@Dziki

Witam, Czy mogę Pana prosić o nr tel. lub maila do koordynatora?

@Dziki

proszę przeczytać umowę o pracę Pan pracował na umowie Niemieckiej bezpośrednio z pracodawcą Niemieckim

To nie dziwne po prostu zmieniły się standardy koordynator Paweł

nikt nie chce się wybielić nastąpiła zmiana koordynatorów Koordynator Projektu/ Projektkoordinator T: +48 534 52 02 03 E: pawel.sliwinski@workprofi.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Władysława Broniewskiego 1B
    58-309 Wałbrzych

Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.