Opinie o Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. w Wałbrzych

Wika2091

Przyjechałam z koleżanką jakis czas temu. Na początku było różnie ale zmiana koordynatorów jest na plus. Panowie są okej i da rade wszystko załatwic. Warunki kwatery nie sa jakies super ale da rade przeżyć i tak planujemy znalezc coś swojego bo chcemy zostać na dłużej. :)

Kuba
@Wika2091

Hej. I jak macie już kwaterę prywatną?

Czesław
@Wika2091

Dzień dobry. Czy mogę Panią prosić o nr tel. do koordynatora?

@Czesław

Koordynator Projektu/ Projektkoordinator T: +48 534 52 02 03 E: pawel.sliwinski@workprofi.pl

Wiktoria

Witam naprawdę polecam praca bardzo przyjemna firma jak najbardziej na plus Koordynator pan Paweł bardzo miły człowiek pomoże ze wszystkim zawsze przy telefonie można załatwić z nim każda sprawę

@p

Bardzo polecam praca bardzo lekka przyjemna dobra atmosfera Opieka koordynatora pana Pawła.S jak najbardziej na plus zawsze przy telefonie rozwiąże każda sprawę bardzo miły i dobry człowiek ????

Smaf

Praca fajna, luźna oraz przyjemna otoczenie miłe i sympatyczne Chciałbym jeszcze dodać, gdyby ktoś już pracował i miał jakiekolwiek wątpliwości śmiało zagadać z koordynatorem Pawłem, pan Paweł stanie na głowie by zrobić tak jak ma być Polecam serdecznie !!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji Świdnica? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
P.

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.. Przed wyjazdem (jak każdy) czytałam opinie internetowe. Cieszę się jednak, że nimi się nie pokierowałam i postanowiłam przyjechać. Leci już 7-dmy miesiąc! Praca jest naprawdę lekka i przede wszystkim prosta :) Polscy koordynatorzy super! Bardzo uprzejmi, wiedzą co robią. Szczególną uwagę chciałabym zwrócić na Pana Pawła, który zawsze staje na wysokości zadania i choćby się waliło i paliło- pomoże zawsze. Chłop o złotym serduchu! Nigdy nie miałam tak dobrego koordynatora, a trochę tych wyjazdów już było :) Agencja również bardzo wporządku. Nigdy nie spotkałam się z odpowiedzią typu „musisz poradzić sobie sama”. Zawsze stają za pracownikiem. Wypłata nigdy nie była spóźniona. Wszystko na czas. Bardzo polecam!

Al
@P.

Serdecznie polecam tą prace jak i cała agencje Praca lekka, łatwa i czysta. Mieszkania pracownicze w bardzo dobrym stanie. Koordynator Pan Paweł zawsze służy pomocą i wzorowo wykonuje swoją prace, zawsze chętnie pomaga i staje na wysokości zadania. Polecam w 100%

Iks
@P.

Praca super Duży wpływ na sama atmosferę maja koordynatorzy i Pan Paweł robi robotę Człowiek o złotym sercu zawsze chętny do pomocy Rozwiązuje sprawy na bieżąco i zawsze przy telefonie Polecam

XYZ
@P.

Zgodzę się w 100%, koordynator Paweł robi robotę Cieszę się, ze na niego trafiłam Pozdrawiam

Kuba

Pracuje w okolicach Frankfurtu, praca lekka, przyjemna. Atmosfera na magazynie jest naprawdę super, podchodzą do człowieka z szacunkiem i zrozumieniem. Co do zakwaterowania nie mam żadnych uwag. Wystarczyło zadzwonić do Pana Pawła, że przyjeżdżają znajomi i w ciągu chwili ogarnął nowe zakwaterowanie dla nas wszystkich . Naprawdę równy facet, zawsze pomoże, a i można się z nim pośmiać i pogadać jak z dobrym znajomym pomimo, że to jednak Koordynator. Bardzo polecam i pracę i agencję, a przede wszystkim niezawdonego Pana Pawła. Według mnie negatywne opinie są wyssane z palca. Widzimy się w Frankfurcie ludziska ;)

K.

Praca spokojna, umowa niemiecka, agencja bardzo pomocna, nie wystawiają na lodzie. Pan Paweł najlepszy koordynator! Nigdy się na nim nie zawiodłam!

Zdezorientowana

A czy ktoś pracował czy pracuje skierowny przez te Agencję we Frankfurcie w Großer Kern GmbH, And. Steinlach 1-3, 65474 Bischofsheim,Niemcy. A może ktoś się wybiera bo ja mam termin na 4.04.2022. Po tych wpisach nie wiem co robić.

Sucharek
@Zdezorientowana

I jak wygląda praca tam?

niunia7

wszystko ok koordynator Klaudiusz bardzo przystojny i miły:))) zmeczenie troche daje w kość bo praca chodząca ale nie ma co narzekac bo sama praca jest ok. hotel moze byc. najwazniejsze ze kasa zawsze na czas i umowa niemiecka. polecam

Nie traktują ludzi poważnie. Obiecują, że oddzwonią nawet jeśli nie zdecydują się na danego kandydata lecz oczywiście 0 odzewu z ich strony.

Maria
@:)

kiedy byłeś na rozmowie? czy sama rozmowa była wg ciebie ok , jeden etap, napiszesz o niej coś więcej ?

;-)
@:)

Ale wiesz, że niemal wszystko już na terenie docelowego kraju zależy od koordynatora. Jak źle trafisz, to jest nie fajnie; jak dobrze trafisz, to jest wszystko OK.

Uratowany

O rany! Miałem tam zacząć pracę. W sumie najpierw we Frankfurcie, ale pani zadzwoniła, że jednak tam nie chcą i do Monachium jechać. Teraz czytam te opinie i masakra. Jednak w ogóle się tam nie wybiorę. Dobrze, że coś mnie tchnęło, aby przeczytać opinie tutaj

Wykop wykop

Oddajcie mi pieniądze (usunięte przez administratora) kłamcy krętacze czekam jeż drugi miesiąc

@Wykop wykop

Ostatnia wypłata?

@Ilona

Nie dostała pani wypłaty

@Ilona

Chodzi o wypłatę

@Wykop wykop

Tak. Będzie Pan tak cały czas po prostu czekał i miesiące liczył?

P. Kujawa

Hej. Pierwsze wrażenie cieniutko. Kiepski kontakt z strony firmy. Wczoraj 30.01.2022 dotarłem do Monachium. Po przybyciu na dworzec wynająłem taxi do miejsca docelowego. Żadnego pokazania kwatery, trudno znaleść miejsce z racji błędu na GPS. Źle pokazuję. Żadnego koordynatora na miejscu, nic. Gdy z Panem Koordynator rozmawiałem kazał mi poszukać do skutku. Tydzień wstecz zgłaszałem dzień przyjazdu. Po dotarciu na kwaterę wysłałem mu zapytanie odnośnie WiFi, czy istnieje itp. Bez odpowiedzi. Pod koniec dnia koordynator po moim numerze tel wyszukał moje konto (usunięte przez administratora) i wysłał wiadomość, o stawiennictwie w firmie następnego dnia w sprawie umowy. Ciężko złapać tu internet(własny). Odczytałem ważne info na (usunięte przez administratora) od faceta którego nigdy na oczy nie widziałem. Napisał mi jakbyśmy kolegami byli, serio?? W takich sprawach to się dzwoni, spotyka czy pokazuję lokalizację. Jutro zamierzam dzwonić do agencji z racji, że na umowie jest wyraźnie napisane, że transport z kwatery na zakład zapewnia pracodawca. Sprawdzałem dojazd i jest to 30 km i 5-6 przesiadkami, 1.5h transportem miejskim wyjeżdżając o 11 h. Praca ma być na 3 zmiany. Nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda w innych h. Jest 3 i zastanawiam się czy agencja zreflektuje prawdziwość swoich zapewnień w jutrzejszej rozmowie. Jeśli kłamali to wracam do PL i szukam nowej lub wracam do starej pracy. Obecnie jestem niezadowolony. Agencja ma w głębokim poważaniu kandydatów do przyszłej pracy. Nie jest to moja 1 praca przez agencję.

@P. Kujawa

Mamy dokładnie to samo,byliśmy tu tydzień i już jutro zamowionego mamy busa. Kontakt do pana T lub pan z agencji to kpina. Ta agencja to żart oferta nie zgadza się nawet w 30% z tym co się okazuje po przyjeździe. Ta agencja (usunięte przez administratora) człowieka

@P. Kujawa

I za bilet na pociągi miesięczny nie oddają 97.50 tylko 70 bo jest haczyk. Szczerze nie polecam bo my mieszkanie mieliśmy mieć darmowe a okazało się że 200 euro miesięcznie na głowę plus okradł nas hotel w którym byliśmy. Nie chcieli oddać nam kaucji 50 e za kartę do pokoju która oddaliśmy

@P. Kujawa

Polecam zamawiać busa bo my po dwóch tygodniach stąd uciekamy. Praca lekka ale to co agencja oferuje a co jest po przyjeździe to dwa różne światy

@Mary

Reasumując. W nocy z niedzieli na poniedziałek poprosiłem o kontakt do godziny 10:00. - Biuro otwarte od godziny 09:00. Do godziny 11 nikt nie zadzwonił, a gdy dzwoniłem do nich nikt nie odbierał telefonu. Po tym zdarzeniu stwierdziłem, że nie ma z nimi kontaktu, a oferta pracy jest swego typu żartem. Spakowałem się i zamówiłem busa. - Sindbad. Szczęśliwie, że kursował w poniedziałki do Polski. Wasze opinie przeczytałem dopiero po przyjeździe do Polski. Mianowicie byłem już w domu. Nie rozumiem, jakim trzeba być człowiekiem, by zachwalać i obiecywać cacanki tylko po to by człowiek przyjechał. Mam nadzieję, że nikt nie podejmie pracy w tej agencji. Nie wyobrażam sobie przejeżdżającego bez pieniędzy lub takiego, który ma na ich na styk. Z tego, co państwo napisali są ukryte płatności o których nie ma mowy w umowie. - 200E kaucji, której nie odzyskamy, 200E za łóżko, 2E za każde pranie, kary w umowie za rezygnację z pracy do 2 tys., nie ma takiego prawa, by zabronić komuś zmiany zatrudnienia (rząd powinien karać takie firmy), brak NET (standard),(usunięte przez administratora) dojazd na własny koszt (w umowie jest napisane, że są organizowane busy), melina na domku (1 nocy całą noc nawalała muzyka), drzwi na wejście z barka (możliwość utraty wszystkiego), zerowy kontakt ze strony „pana” T. J, zerowy kontakt ze strony firmy (gdy masz pytania nie odpowiadają lub nie odbierają telefonu), brak ubikacji na mieszkaniu, brak kuchni, jedna kuchnia na piętro bez wyposażenia (około 20-30 mieszkań na piętrze). Jeśli agencja uważa, że długo pociągną z takim podejściem do człowieka. Mam nadzieję, że nikt już nie podejmie pracy w tej kłamliwej organizacji (usunięte przez administratora)

Aneta
@P. Kujawa

Masz moze jakies zdjecia?

@Aneta

Mam. Mogę wysłać na e-mail.

@P. Kujawa

Właśnie zobaczyłam na emailu odpowiedź komentarza,najlepsze jest to z nasz kolega jak tam byliśmy próbował się dostać i dodzwonić,gdy już nas tam nie byli oddzwonili i gdy na koniec powiedziano mu że my tam nie pracujemy i powiedział że w takim razie rezygnuje pani z agencji powiedziała żeby uważal co mówimy mu na temat pracy bo "prawda leży gdzieś po środku". Po twojej odpowiedzi i innych nowych komentarzach jestem w stanie stwierdzić że raczej nie po środku, bo my nie mamy nic do ukrycia a oni nawet w ofercie dużo ????????

????
@Mary

Dzięki, to nie ma co się decydować na wyjazd

???
@Mary

Z tego wynika, że firma nieuczciwa i lepiej zrezygnować z ich oferty pracy, dzięki

Beznadzieja
@P. Kujawa

Po przeczytaniu opinii na tej stronie zapytaliśmy pani czy cos co jest tu napisane jest prawdą, na co ona zaprzeczyła. Niestety koordynator nie przyjechał i czekaliśmy 2h na klucz, po przyjeździe okazało się ze pokoje są 2osobowe ale to nie znaczy ze mieszkasz z osoba, z która przyjechałeś. W naszym wypadku jedna osoba wcale nie miala noclegu. Osoby z agencji jak i koordynator mają gdzieś co się z tobą stanie, nie obierają telefonów. Koordynator, który odebrał stwierdził ze jak nam sie coś nie podoba możemy ,, wypierdalać ". Nawet nie doszło do podpisania umowy, ponieważ osoby napotkane stwierdziły ze to nie pierwszy raz kiedy agencja tak działa. Więc postanowiliśmy zrezygnować. Nie polecam agencji jeżeli nie chcecie być na minusie. Nie jestem w stanie się wypowiedzieć na temat pracy.

Łucja
@Mary

No to lipa, że tak się stało.. Zgłaszałeś to gdzieś?

Julia
@Mary

Jak to, dlaczego uciekacie? A raczej : przed czym? :)

qwertysa
@P. Kujawa

też proszę o meila ze zdjęciami niachniach19@gmail.com piszę o pracy w monachium komis spożywczy.

Grażyna
@qwertysa

Dostaleś zdj na mail? Faktycznie jest tak jak pisza osoby wyżej i nie ma co "pchać" się do pracy z tą firmą? :/

Mary

Oceniam tu jednocześnie agencję (Work profi) jak i sam hotel. Szef to cham i (usunięte przez administratora) jakiś Oligarcha, gdy przyszedł z nami wyjaśnić pewne kwestię, nie mogliśmy się zrozumieć to na bluzgał na nas i kazał nam się wynosić w ten sam dzień. Pokoje nie zgodne z opisem, radzę sprawdzić co jest uszkodzone w środku, bo później mogą być nieprzyjemności. Lodówkę mieliśmy bez Drzwiczek od zamrażarki i zamarzało nam całe jedzenie( nie chcieli nam jej wymienić).Na piętrze (1)mieliśmy samych alkoholików obcokrajowców walą po pokojach do później nocy. Kuchnia okupowana cały dzień , menelnia wręcz. Miała być wyposażona nie była. Nie oddano też nam pieniędzy za kaucję, poza tym mieliśmy mieszkać tam za darmo ale dzień czy dwa przed wyjazdem poinformowano nas, że koszt to 200 euro od osoby od głowy. Trzeba również płacić za pranie (2€) i za suszarkę (1,5€) . Samemu na sznurku nie można sobie wysuszyć, ponieważ to zakazane. Podczas naszej nieobecności, wchodzili sobie do pokoju i przeszukiwali nasze rzeczy. Zostawiliśmy także naczynia by się wysuszyły w kuchni, lecz obcokrajowcy nam pokradli, gdy poszedłem do Pana co się zajmuję hotelem, sprawdzić kamery. Okazało się, że nie działają, szczerze odradzam i nie polecam. Na czysto mieslimy zarabiać 1500 euro po odjęciu mieszkania które miało być za darmo jest to 1300,"transport" który zapewnia pracodawca to pociągi,bilet miesięczny wynosiłby około 118 euro wmawiane nam było że oddadzą nam 97.50 ale jest to mało wspólnego z prawdą po zwracają 70. Kontakt z agencja to kpina a mieszkania to istne meliny,koledzy z pracy również mówili że nie idzie spać i żyć w tych zasyfialych hotelach. Szczerze jeśli chcecie zarobić a nie wyjechać na wczasy do najtanszego hotelu to odradzam ta agencje bo nic przez nią nie zarobicie.

Fullung
@Mary

Dobrze wiedzieć .... Jakoś mi się wydawało, że oferta zbyt piękna by była prawdziwa i musi gdzieś być jakiś haczyk.

ciekawa
@Mary

czy to był wyjazd organizowany z Wałbrzycha? Pytam bo chcę jechać... ale jak to czytam to się zastanawiam

ciekawa
@Fullung

pojechałeś? bo ja się zastanawiam

Marzena
@Mary

a to przeszukiwanie rzeczy kto to robił? I finalnie czy kasa za pracę chociaż była spoko, taka że jakoś złagodziła wrażenie?

Monachium/Frankfurt magazyn

Jest ktoś albo wybiera się może do pracy na magazynie w Monachium/Frankfurcie ? Jakie są warunki pracy oraz mieszkaniowe ?

Dominik

govst
@Eugeniusz-Jan

Siemka, My wyjezdzamy w 4 osoby

@govst

I zawsze tak grupowo jeździcie? Przydzielają was do jednej kwatery?

???

Czy ktoś pracował w Großer Kern GmbH, And. Steinlach 1-3, 65474 Bischofsheim, Niemcy koło Frankfurtu. A może ktoś 3 lub 4.04.2022 wyjeżdża tam do pracy. Jeżeli tak to bardzo proszę o pilny kontakt. Mieszkam na Śląsku. Proszę pisać na maila kp56@tlen.pl Pozdrawiam

Słońce

Mam pytanko czy praca sama w sobie jest ok czy ktoś dotarł do podpisania umowy pracy itd czy jak zobaczyliście warunki mieszkaniowe wszyscy nawet nie dotarli do pracy ,interesuje mnie jak tam są warunki, jaka umowa ,czy kasa na czas itd . Bo że stancja nie problem znaleźć samemu na własną rękę coś może nawet bliżej pracy . Pozdrawiam

Kandydat, Munich, rezygnacja.
@Słońce

Byłem w Monachium. Warunki więzienne bez ubikacji i kuchni w mieszkaniu. Bez internetu. Umowa i warunki które były przedstawiane będąc w PL a po przyjeździe, masakra. Dodatkowo 200 euro za pokój gdzie są 4 łóżka. Ukryte kary w umowie. Brak możliwości zmiany przez 6 miesięcy z racji kary. Państwo powinno zamykać takie "firmy"...

@Kandydat, Munich, rezygnacja.

Czyli pracę jaką oferują jednym słowem do niczego pomijając warunki mieszkaniowe ? Znaczy że praca licha i nie opłaca się jechać Z tą agencją.?

Kandydat, Munich, rezygnacja.
@Słońce

Czy jak ktoś okłamuję na starcie to podejmujesz u nich pracę, hmm?? "Słońce" brzmisz jak ktoś z tej firmy. Próbujecie na siłę zakryć negatywne komentarze.

@Kandydat, Munich, rezygnacja.

Hahha w żadnym wypadku brzmię jak osoba która się nie zraża szuka rozwiązań dla mnie już samo to że darmowe zakwaterowanie to czego się spodziewać hotelu 5* ?haha raczej wiadomo że melina na tymczasowy nocleg i mobilizacja do szukania czegoś innego płatnego w lepszym standardzie. I to nie pracodawca tylko ta agencją daje ogłoszenia szuka pracowników a jak wyjazdy na już samo to podejrzane że pracowników nie mają za dużo . Bo jak ktoś rezygnuje na wstępie to jak można wiedzieć jaki jest pracodawca jak nawet tam nie dociera dla mnie pracodawca kłamie jak nie daje umowy a miałabyc ,wypłaty na czas, zamiast 1500e daje 800 to są dla mnie (usunięte przez administratora) pracodawcy .

T.J koordynator hahaha

Kłamliwa agencja kilkakrotnie się dopytujesz o warunki mieszkalne mówią że dobre, łazienka i toaleta osobno duża kuchnia pokoje 2,3 osobowe na miejscu wysłać SMS do koordynatora wtedy on przyjedzie i wszystko wyjaśni. A prawda jest taka ...... W tym samym dniu pani z agencji dzwoni i pyta się o której będziemy na miejscu bo pan T.J koordynator dopiero wyjeżdża i on ma klucz od mieszkania , dojechaliśmy koło 19, wysyłamy SMS do T.J i czekamy nie ma odzewu więc dzwonimy ,odbiera telefon T.J z oburzeniem czy pani nie wie że mam urlop a dzisiaj nie ma zjazdów na kwaterę ... No (usunięte przez administratora) by was strzelił. Powiedział dzwońcie ktoś wam otworzy.. ponad godzinę dobijalismy się do drzwi ,dzwonków nic ..... Dzwonię znowu do T.J a on rozłącza się ... Wysyłam SMS po jakimś czasie wysyła Num tel to kogoś kto już jest na tym mieszkaniu. Wchodzimy do mieszkania gdzie już sam pan który nam otworzył a pracował już 4 dni mówi że to jest jakiś (usunięte przez administratora)... Hotel pracowniczy. Ok. Panie z agencji obiecały że jako para będziemy mieli póki 2 osobowy więc normalna sprawa, okazuje się że został pokój 4 osobowy ..... 1 toaleta z 2m2 brudna kibel ...bez komentarza... Kuchnia na 3 osoby gdzie 7-9 osób na mieszkaniu... Pokój śmierdzący z 2 lodówkami obok łóżka ... Pralki nie było na mieszkaniu. Przyjechała po na Pani i został pokój 1 osobowy jeszcze tylko że był to pokój na korytarzu.. chcąc umyć się zjeść coś musi wyjść na korytarz i wejść do innego mieszkania ..Żenada ..... Kłamliwa nie doinformowani agencja...

Karina
@T.J koordynator hahaha

Czy zostaje Pan na miejscu aby spróbować pracy ? Czy jest to praca jako order picker gdzieś w okolicach Monachium ?

Karinaaa
@Karina

Wróciliśmy do domu

Karinaaa
@Karina

Do pracy dwoma środkami transportu gdzie z ostatniego wysiadasz i ponad 3km z buta bo nic tam nie jeździ ... Prawie 2h do pracy

Nie znajoma

Ja jade w poniedziałek . I będę wam pisać jak to teraz wyglada . Mam nadzieje , ze jest inaczej niż piszecie bo nie przeczytałam żadnej dobrej opini . Plus taki , ze jade swoim samochodem, wiec w razie co mam gdzie spać .

@Nie znajoma

Ej i co tam? Bo już ponad tydzień tam jesteś. Jak wrażenia?

Aneta
@Nie znajoma

Macie moze jakies zdjecia z mieszkan?

Zostaw merytoryczną opinię o Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Władysława Broniewskiego 1B
    58-309 Wałbrzych

Workprofi Kkti Polska Sp. z o.o. sp.k.