Opinie o Getmor Sp. z o.o. w Rzewnie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Getmor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Getmor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getmor Sp. z o.o. w Rzewnie

Dzień dobry, nie wiem czemu ostatnio nie ma odpowiedzi na zapytania ale interesuje mnie praca jako inżynier technologii żywności. Czy jest tu może ktoś kto pełnił już te funkcje i mógłby się wypowiedzieć na temat warunków? czy jeśli oferta będzie jeszcze dodawana to warto byłoby aplikować? Co jest sprawdzane podczas rozmowy?

Przemo Nowy wpis

Dzień dobry. Jestem kandydatem na stanowisko pracownik produkcji. W jakich godzinach pracuje się na tym stanowisku i jak zarobki? Dziękuję

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik Produkcji w Getmor Sp. z o.o.?

Getmor Nowy wpis

Dzień dobry, Firma zapewnia szkolenia oraz przyuczenie do zawodu. Jest możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia w branży.

Roma Nowy wpis
@Getmor

Odnośnie tych szkoleń zaciekawił mnie poprzedni wątek, w którym ktoś sugerował Inspekcję, jakkolwiek się to rozwiązało? Druga sprawa to te szkolenia, czy mógłby ktoś rozwinąć ich temat? interesuje mnie ich przebieg skoro kolejny raz są poruszane. Ile trwają i czego można się nauczyć?

Darmowe szkolenia

Dlaczego firma Getmor organizuje darmowe szkolenia dla pracowników w godzinach pracy sklepu? Czy nie jest wiadomym zarządowi że to bezprawne działanie?

Przedstawiciel Firmy
@Darmowe szkolenia

Dzień dobry, nie stosujemy takich praktyk, ale znając sprawy trudno o jakikolwiek komentarz. Zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny: 530802 260

Darmowe szkolenia
@Przedstawiciel Firmy

Myślę że państwowa inspekcja pracy się z państwem skontaktuje w tej sprawie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Getmor Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Beata Sakowicz

Jestem stałą klientką sklepu Getmor w Szczytnie.Za każdym razem podziwiam ofertę świeżych mięs i wędlin, ale tutaj wielki ukłon do personelu wymienionego sklepu, który uwija się i bardzo dba o zadowolenie klienta.Chciałabym podkreślić dbałość pracowników o pełne zadowolenie klienta(doradzanie,kultura obsługi, kontakt z klientem,ekspozycja towaru, estetyka wystawy mięsa i wędlin, czystość i uśmiech sprzedawczyni).To wszystko mam za każdym razem dokonywania zakupów w Getmore Szczytno.BRAWO.

klient

Jako klient sklepu w Ostrołęce przy ulicy Hallera jestem rozczarowany tym co obecnie zauważam, atmosfera w tym sklepie bardzo się zmieniła w ostatnich dniach. Wcześniej obsługa była bardzo miła, zawsze uśmiechnięta a teraz widzę atmosferą nerwową, wskazującą na mobing jednej z ekspedientek na pozostałe współpracowniczki. Myślę, że tym winien zainteresować się Pan Prezes spółki.

@klient

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Dołożymy wszelkich starań żeby sprawę wyjaśnić, ponieważ bardzo cenimy dobrą atmosferę w pracy.

stały klient
@klient

Mieszkam blisko tego sklepu i robię tu często zakupy, panie jak zawsze uprzejme, nie zauważyłem zmian. Dzisiaj byłem, panie poinformowały o promocjach. Kupiłem też schab, przyjeżdżają dzieci z Warszawy i mówią, że moje schabowe najlepsze a mięso w Getmor zawsze dobre.

Czy Getmor Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mamy umowy o pracę

Agnieszka

Jestem sprzedawczynią w sklepie, lubię tą pracę, mamy zaprzyjaźnionych klientów, lubią u nas robić zakupy, przyjeżdżają też klienci z Warszawy, bo mówią że nasze mięso smaczne i tańsze niż u nich

Robert
@Agnieszka

A powiedz jak się pracuje? Długo już tam jesteś zatrudniona? Warunki pracy Ci odpowiadają? :)

Oleksandr

Czy u was firma zatrudnia ludzi z inny kraj?

@Oleksandr

Dzień dobry, Tak, zatrudniamy Pracowników m.in. z Litwy, Ukrainy, Białorusi, Tadżykistanu, Gruzji. Zdarza się, że w firmie pracują całymi rodzinami. Zapraszamy do współpracy.

Jaka jest umowa w firmie Getmor Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Pracownik Techniczny zatrudniają na umowę zlecenie?

Wanat

Firma zatrudnia na umowę o pracę

Wanat

Firma zatrudnia na umowę o pracę

Basia

W Mokpolu na Ursynowie kupiłam wasze wyroby prosto z wędzarni, bardzo dobre, polecam

@Basia

z ciepłymi wędlinami jesteśmy w każdą środę w Mokpol w Warszawie, w czwartki są w sklepach firmowych Getmor

Czy firma Getmor Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

trzeba porozmawiać, można liczyć na pomoc

Czy zdarzają się nadgodziny w Getmor Sp. z o.o.?

Zależy od działu na którym się pracuje. Z reguły nie.

Nie wiem czemu każdy pisze źle o Szefostwie .. jest to nie prawdą ! Niestety ludzi mało rozmawiają z szefostwem i potem jest jak jest///

Omijać szerokim łukiem szefostwo pracowników mają za nic [dlatego taka rotacja] najniższa krajowa reszta (usunięte przez administratora) inne ustalenia inna wypłata

Obecny Pracownik
@były pracownik

Piszę jako obecny pracownik z ponad rocznym stażem pracy w firmie GETMOR. Jestem zadowolona. Wszystkie ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej obowiązują. Cenię sobie atmosferę tu panującą, a nie jest to moja pierwsza praca i mam porównanie. Nie próbowała Pani porozmawiać ze swoim bezpośrednim zwierzchnikiem? Drzwi naszego Prezesa są zawsze otwarte dla pracowników, mogę to osobiście potwierdzić. Pozdrawiam i naprawdę warto rozmawiać, A.T.P.

Aga

Jako klientka mogę napisać o. produktach. W sklepach Getmor kupuję zarówno mięso jak i wędliny. Jakoś do tej pory nie zdarzyło mi się kupić nieświeżych. Lubię robić tu zakupy, bo jest dobre i świeże. najczęściej kupuję w Różanie i Ostrołęce. Pozdrawiam Aga

Daria

Mam wrażenie, że niektórzy szukają pretekstu żeby odejść bo nie po drodze im z pracą !

Wkurzona

Praca w pewnym sklepie Getmor to żart !!! dwa dni szkolenia darmowe gdzie pracowałam od otwarcia to zamknięcia sklepu. Kolejne 3 dni też pracowałam w pełnym wymiarze godzin. Odeszłam gdyż wmawianie klientom, że mięso jest świeze gdzie to nie prawda ( zamrażane i odmrażanie ) minął prawie miesiąc a mi nie zapłacono za moje 5 dni pracy. Pani " opiekunka sklepu " ignoruje moje próby kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Getmor Sp. z o.o. - Rzewnie

• Jak się pracuje w Getmor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getmor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getmor Sp. z o.o.?

Getmor Sp. z o.o.