Opinie o Importaco Poland Sp. z o.o. w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Importaco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Importaco Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Importaco Poland Sp. z o.o. w Białe Błota

Nikt

Praca dość cieżka a kasa bez szału.dyrektor to (usunięte przez administratora) z syndromem Boga.kto mu się narazi wylatuje.operator musi być alfą i omegą do tego silny i (usunięte przez administratora).ogólnie dużo (usunięte przez administratora)co donoszą i panuje wyścig szczurów ????

Gabriela
@Nikt

O jakim stanowisku mówisz? Co to znaczy według Ciebie "praca dość ciężka"? Możesz opowiedzieć o czynnościach, które trzeba wykonywać? I jeśli chodzi o kasę, to można zarobić więcej niż najniższą krajową? Bo piszesz, że wypłata bez szału...

Firma Importaco Poland Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Pracownik Administracyjny. Warto składać swoje CV?

ewa

Okres próbny jest uzależniony od stanowiska. Również w zależności od stanowiska może być kilka etapów rozmowy kwalifikacyjnej i ostateczna decyzja. Warunki każdy kandydat negocjuje sam, ale rekruter oczywiście wie ile może wyniesc max i min wynagrodzenie. W pierwszym nie w pełni przepracowanym roku nie ma bonusu rocznego, ale pozostałe są ( za obecnosc, medyczne). Ja osobiście polecam pracę w Importaco. Stabilna i rozwojowa.

Antośka Nowy wpis

Nadal tak jest, jak w ogłoszeniu sprzed 4 miesięcy, że kontroler jakości najpierw ma umowę na 3 miesiące, a potem już na stałe? Dobrze by było, choć pierwszy raz się spotykam z czymś takim, zazwyczaj to trzeba sobie poczekać. Ciężko ogolnie, żeby przedłużyli, czy daje radę?

ewa

Jeśli chcesz się nauczyć księgowości albo podszkolić swoją wiedzę to z pewnością warto. Pracy jest dużo, przypadki rozmaite, ale ogromną wartością dodaną jest możliwość nauki, szkoleń, szlifowanie j. angielskiego czy hiszpańskiego i bardzo fajny team ???? Pozdrawiam i zapraszam.

Ksenia
@ewa

Super, że są takie możliwości. Czyli jakie warunki trzeba spełniać, aby dostać posadę Pracownika Administracyjnego? Orientujesz się? Skoro te wszystkie rzeczy można szlifować w firmie, to chyba tak ciężko nie jest? Czy się mylę?

ewa Nowy wpis
@Ksenia

Najlepiej przeglądać oferty pracy, wszystkie wymagania są tam zawarte. Oczywiście jak jest wielu kandydatów to przeważają znajomość języka angielskiego i pozytywne nastawienie do pracy, chęci do działania. Na ten moment zatrudniliśmy 2 nowe osoby, ale firma się mocno rozwija więc niewykluczone, że będą nowe oferty w przyszłości.

@ewa

A czy jest okres próbny i jeśli tak to na jakich warunkach? Czy chęci i nastawienie rekruter ocenia po samej rozmowie?

ewa Nowy wpis

@Nikt

Masz rację co do dyrektora buc, (usunięte przez administratora) zero szacunku. Ale czego spodziewać sie po takim człowieku. Mam nadzieję że już nie pracuje w tej firmie

Gabriela
@Nikt

Wszystko zależy od działu na który się trafi i jaką rolę się dostanie. Są stanowiska na których jest w porządku a są takie na których nie wytrzymałabym kilku godzin. Jeżeli chodzi o pracę najniżej jako magazynier/pracownik produkcji: Zalety: Kierownictwo i brygadziści "ludzkie" z którym da się porozmawiać, po negocjować, z wyjątkiem dyrektora operacyjnego który jest niemiły. Firmowe ubrania, szatnie czyste. Można wziąć prysznic. Parking, ochrona. Premia za obecność - 3 miesiące bez zwolnienia lekarskiego i wpada kilka zł. Wady: Słabe zarobki. Wybieranie się z motyką na słońce - za mało miejsca i kompetentnych ludzi na zamiary i cele na które się porywają. Brak docenienia kluczowych pracowników. Przynajmniej raz w miesiącu wielkie sprzątanie- kilkanaście godzin biegania ze (usunięte przez administratora) Brakuje ludzi którzy byli by dedykowani tylko do utrzymywania czystości CAŁY CZAS a nie raz w miesiącu lub firmy która powinna się profesjonalnie zająć/pomóc wszystko czyścić. Absurdów jest wiele i często czuje się jak w cyrku, jednak nie będę ich więcej opisywać, chce zostać anonimowa. Moim zdaniem można znaleźć łatwiejszą i mniej stresującą pracę i zarobić tyle samo lub więcej.

@32462345532344

Przez moment przyznam, że się pogubiłam, bo przeczytałam najpierw etykietkę, że klient. ;) Czyli przynajmniej w jednym z absurdów brałaś bezpośrednio udział, że boisz się o to, że Cię rozszyfrują? To tak podsumowując, które stanowisko jest według Ciebie jak już tutaj najlepsze, a które najgorsze? Przynajmniej będzie to dobra rada, gdzie ewentualnie się werbować. ;)

@32462345532344

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Importaco Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromechanik – automatyk
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Czapa

Firma z kapitałem w Hiszpani z podejściem do pracowników gorszym niż nie jeden Polski "Januszex", Wynagrodzenie około 4500zł brutto za ciężką pracę i dużą odpowiedzialność, omijać tą firmę szerokim łukiem, zmarnowałem tu tylko czas.

Bambo

Zapraszam na piece, temperatura od maja do października na piecach wynosi od 30 do 40 stopni Celsjusza. Radzę mieć dobre zdrowie, łatwo zemdleć po wysiłku fizycznym wchodząc na drabinę.

@Bambo

tam można jakoś wpłynąć na odczuwalną temp, żeby nie była tak uwłaczająca? :/ Bo klima raczej nie wchodzi w grę, bo firma dawno by na nią chyba wpadła? Co się tam na tych piecach tak wgl robi?

Kiriri
@Beata

Oczywiście że można wpłynąć na temperaturę lub poprawić warunki pracy ale potrzeba by wydać dużo pieniędzy + inżyniera któremu się coś chce więcej niż siedzieć za biurkiem w klimatyzacji. Dopóki robaki na produkcji nie mdleją to nic się nie zmieni.

@Kiriri

Czyli w zasadzie nie jest tak źle jeszcze skoro nikt do lekarza nie jechał...? A tak poważnie to czy zdarzały się tutaj już jakieś wypadki? Jak stoją z BHP obecnie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Importaco Poland Sp. z o.o.?

Każda osoba, która chce pracować ma szansę na pracę w firmie Importaco. Do pracy na produkcji nie jest wymagane doświadczenie. Owszem jest mile widziane, ale przy jego braku nikt nie jest odrzucany. Każdy ma szansę na to, aby się nauczyć i to od pracowników zależy czy skorzystają z tego czy nie. Firma niejednokrotnie również zaufała osobom, które przyjmuje do pracy i opłaciła nawet szkolenie, które od razu podniosło kwalifikacje nowego pracownika.

Ktoś

Opłaciła szkolenie heheh chyba kadrze kierowniczej i brygadzistów. Co za brednie hehehe

@Ktoś

Co Ty taki naburmuszony na tę całą firmę tu jesteś. Może akurat jak jeszcze nie pracowałeś tu to były? Zresztą właśnie skoro Ci się tak nie podoba to czemu tu jesteś jeszcze?

@Beata

Bo lubie patrzeć na nieudolność kadry kierowniczej i dyr operacyjnego.

Stefan
@Ktoś

Kurczę, zaniepokoiłeś mnie. Napiszesz coś więcej jak wygląda ta nieudolność kadry kierowniczej?

@Ktoś

Haha, zawsze jakieś hobby. ;) Podpatrujesz błędy, żeby własną firemkę później otworzyć? Jakieś zauważasz? Jakie?

Divodes

Inflacja rośnie a zarobki tutaj nie. Podwyżka na początku roku to był jakiś żart. Pracuje tutaj jako operator maszyn ale nie dam rady się utrzymać za takie wynagrodzenie. Może 3 lata temu takie zarobki jak mam teraz były by ok. Jeżeli praca byłaby łatwiejsza to też bym nie narzekał.

były

Fatalne wrażenie. Warunki umowy inne niż na rozmowie kwalifikacyjnej. O drugą umowę musiałem się dopominać, podobnie jak i o wypłatę, teraz PIT 11 przesłany mailem po terminie po dwukrotnym upominaniu się.

Bożena
@były

To już nie pracujesz? A co obiecują na rozmowie rekrutacyjnej i jak to się później ma do rzeczywistości? Umowa o pracę od pierwszego dnia?

@Bożena

Obiecują złote góry, kadra kierwonicza nie kompetentna z dyrektorem operacyjnym który obraża i jest chamski dla pracowników niby wykształcony a prostak.zero pojecia o produckcji, technologii itp. Wymagają od innych a sami sa niekompetentni. Kierowniczka co chwilę na fajce zero pojęcia o producji. Pożal sie boże

Byly
@Bożena

Rozmowa- umowa o pracę 25 zł real śmieciową 22zl niby na 2 tygodnie. Jak się upomniałem o skierowane na badania to dowiedziałem się że dopiero jak samodzielnie zacznę pracować...co śmieszne byłem już sam na maszynie. O przedłużenie umowy musiałem się dopominać, o wypłatę zresztą też

@Byly

Czyli podjąłeś pracę i dopiero na badania dali Ci łaskawie skierowanie?XD Fajnie tu mają. Prosiłeś się, ale ostatecznie wszystko regulują tylko musisz się denerwować niepotrzebnie?

Pracow.
@Ktos

Po Twoim wpisie widać, że nie miałeś do czynienia z dyrektorem bo akurat o produkcji wie więcej niż nie jeden z nas na produkcji. Co do kierowniczki to się zgodzę średnio co pół godziny na fajce.

Potencjalny pracownik

Dzień dobry, jak wygląda konkretnie praca w firmie jako operator? Pracuję w innym zakladzie juz 10 lat, przeszedłem różne stanowiska, również operatorów maszyn i zastanawiam się, jak może wyglądac praca w innej firmie? Ile pieniędzy mozna wyciągnąć na miesiąc, na jakie zmiany się pracuje? Przekonuje mnie bliskość tej firmy mojego miejsca zamieszkania, ale to za mało. Nie oczekuję również odpowiedzi w stylu "przyjdz zobacz" albo owocowe wtorki i premie i inne (usunięte przez administratora) Poprosiłbym o konkretną informację ile zarabia początkujący operator oraz taki z doświadczeniem i czy są podwyżki w zakładzie? I jak się pracuje ludziom?

Damiano

Dzień dobry jakie są zarobki jako operator Maszyn godziny pracy i jakie są dodatki dla pracowników

@Damiano

Masz stałą pensje bez zadnych dodatków..... Praca fizyczna i ciezka.

Robert
@Ktoś

To ile ta pensja wynosi? Bo nie podałeś żadnych konkretów niestety... Liczę że to wyjaśnisz w odpowiedzi, bo jestem ciekaw jak to wygląda w Importaco. :)

@Robert

Mysle ze nie zarabiam tyle co pan siedząc za biurkiem

Maja
@Ktoś

Czy na takim stanowisku w Importaco może pracować kobieta? Jak to wygląda pod względem fizycznym? Jeśli kobiety są zatrudniane to może wypowie się na ten temat któraś z pań pracujących w firmie i podzieli się swoimi doświadczeniami?

@Ktoś

Szkoda, że pracownik wypowiadający się o firmie nie wspomina o benefitach jakie oferuje firma (premia kwartalna, premia roczna, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, premia na święta, paczki na święta ). Może czasem należy popatrzeć i przekazać wszystkie informacje.

@Maja

W firmie na stanowisku operatora maszyn są zatrudniane kobiety. Jest to praca fizyczna, ale jeśli kobieta sobie radzi to nie ma żadnych przeciwwskazań, aby na takim stanowisku pracowała.

Może pracownik

Dzień Dobry, jak wygląda praca jako Operator maszyn? W innej firmie jestem brygadzista, jednak mam do niej dość daleko i uważam, że zarobki są niskie. A pracy coraz więcej. Ile mozna zarobić w tej firmie?

poszukujący

Czy ktoś napisze ile można zarobić?

@poszukujący

Masz stałą pensje bez zadnych premii ????

Wojciech
@Ktos

To takie mało motywujące jak nie ma premii ani benefitów. No ale stała pensja też się liczy, bo w tych czasach to nawet o to trudno. Trzeba się cieszyć, że w ogóle jest robota, nie?

@Wojciech

Jak chcesz to możesz mieć lepiej platna robotę bez szarpania i dźwigania tylu kg dziennie. A jak piszesz to robota jest możesz w każdej chwili zmienić o ile nie masz dwoch lewych rak????

Jak się pracuje z ludźmi z Importaco Poland Sp. z o.o.?

Ktoś

Tak jak wszędzie sa mili tylko zeby jak najwiecej mowil zle na pracodawcę a pozniej donoszą na Ciebie. W pracy nie ma znajomych kolegów tam idziesz i pracujesz.

Maja
@Ktoś

Jak w takim razie oceniasz samą pracę w Importaco i na jakim stanowisku pracujesz? Czy jest ciężko? Przybliżysz jak wygląda mniej więcej Twój typowy dzień w firmie pod względem zakresu obowiązków? Czy jest ich dużo?

@Maja

Mało istotne na jakim stanowisku pracuje.zatrudnij sie to zobaczysz jak wygląda praca..

Robert
@Ktoś

Właśnie po to jest to forum, żeby inni dowiedzieli się jak to wygląda od środka zamiast od razu zatrudniać się samemu... Może jednak powiesz coś więcej na temat pracy w Importaco Poland?

Hanna

Czy praca na stanowisku kontrolera jakości odbywa się w systemie 3- zmianowym? Czy pracodawca zapewnia dofinansowanie do wakacji, kartę Multisport itp?

Zibi

Świetna firma w tym co robi a do tego super praca w miarę dobrze płatna więc spokojnie polecam chętnym

@Zibi

Też polecam pracę w tej w firmie. Ludzie wspaniali kierownictwo z dużą wiedzą technologiczną i produkcyjna. Proces produkcyjny na wysokim poziomie nie jedna firma mogła by sie uczyć od nich. Zachowane wszystkie warunki bhp jak i sanitarne. Zero pracy fizycznej, wszystko robia maszyny a Ty stoisz i tylko pilnujesz maszyny i parametrów. Polecam z calego serca ta firmę!!!!!

Urszula
@Ktoś

Super, no i praca w Importaco jest pewnie przyjemna, w końcu kto nie lubi orzechów! Ale przyznam Ci, że googlając nie znalazłam ofert pracy na produkcji, wszystkie są stare, a na centralnej hiszpańskiej stronie nie ma ofert na Polskę. Jak się dostać do tej pracy? A jak oceniasz zarobki?

@Urszula

Bardzo przyjemna praca????pelna mechanizacja dlatego nie ma ofert pracy ????panie jak mrowki pracują nawet nie chodzą do toalety a jak ida to krzywo patrzą inne ????fajnie wygladalo jak gosciu stał ze stoperem i mierzył im czas i jeszcze pomagał ????????????pozniej tak podkręcił tempo maszyn ze ledwo wyrabiały sie

Zostaw merytoryczną opinię o Importaco Poland Sp. z o.o. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Importaco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Importaco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Importaco Poland Sp. z o.o.?

Importaco Poland Sp. z o.o.
  • Obwodowa 24
    86-005 Białe Błota

Importaco Poland Sp. z o.o.