Opinie o Expansio Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Expansio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expansio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expansio Sp. z o.o. w Poznań

Hubert Nowy wpis

Współpracę z Expansio zacząłem jeszcze w technikum od odbycia praktyk wakacyjnych, później pracowałem na część etatu podczas roku szkolnego. Aktualnie studiuję dziennie i również pracuję na część etatu. Grafik mam elastyczny, sam ustalam ile godzin tygodniowo poświęcam na pracę, muszę się oczywiście zmieścić w ramach ustalonych widełek, ale w razie potrzeby mogę być dostępny w mniejszym zakresie. W firmie panuje dość luźna atmosfera, a opinie można wyrażać swobodnie. Moim zdaniem jednym z największych plusów jest poczucie, że ma się realny wpływ na kształt i działanie firmy. Jeśli masz jakiś pomysł, czy to dotyczący organizacji, czy też nowego rozwiązania technologicznego, gdy jest on sensowny, możesz mieć pewność, że prędzej czy później zostanie wdrożony.

Mati Nowy wpis

Do zespołu dołączyłem w styczniu tego roku. Szczerze mówiąc od początku czułem, że podjąłem właściwą decyzję decydując się na współpracę z Expansio. Można by wiele pisać o wspaniałej atmosferze, realnym wpływie na projekt, rozwoju itp. To co najbardziej sobie tutaj cenię, to fakt, że słowo dziękuję jest jednym z najczęsciej wypowiadanych słów, co w dzisiejszych czasach nie jest czymś oczywistym. Nieważne, czy jesteś juniorem, seniorem, czy CEO każdy traktowany jest jak równy sobie członek zespołu.

Grażyna Nowy wpis

widzę, że można tutaj liczyć na pracę hybrydową, dałby ktoś znać na jakich warunkach? Ciekawa też jestem ile osób przynależy do zespołu i jak współpraca jest zorganizowana?

Dev

Expansio to przede wszystkim mały i zgrany zespół. Nie zawsze robisz to co lubisz, ale w większości przypadków można się bez problemu dogadać, np. jakie technologie zastosować. Praca zdalna to codzienność od kiedy pojawiła się pandemia w Polsce. Klienci zarówno z Polski jak również z zagranicy. Atmosfera luźna i koleżeńska :)

Gabriela
@Dev

Mówisz, że praca zdalna to codzienność... a nie ma szans żeby przychodzić normalnie do pracy do biura? :) ja bym wolała osobiście stacjonarnie pracować niż z domu .

Mateusz Nowy wpis
@Gabriela

@Gabriela Mamy pracę hybrydową. Nasze biuro jest w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym i można oczywiście stamtąd też pracować.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Expansio Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zuza

W Expansio zaczęłam pracować jeszcze jako studentka w ramach dorywczego zajęcia...i zostałam na dłużej :) W pracy cenię przede wszystkim zgrany zespół i atmosferę - mamy ze sobą dobre relacje, oparte na szczerości i życzliwości. Problemy staramy się rozwiązywać razem i razem też planujemy rozwój firmy. Pracując w Expaniso, czuję sie bezpiecznie. Mam wpływ na swoją ścieżkę rozwoju, a także na formę pracy - elastyczny czas oraz siedmiogodzinny tryb pracy sprzyjają optymalnemu wykorzystaniu mojego potencjału.

Czy kwota 29400 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Team Leader w firmie Expansio Sp. z o.o.?

Mateusz

Cześć, Dziękuję za pytanie. W ofercie pracy na to stanowisko propozycja wynagrodzenia wynosiła do 26 000 zł netto. Oczywiście wynagrodzenia w Expansio wzrastają wraz ze stażem pracy i osiąganymi wynikami, na tym stanowisku wynagrodzenie także wzrasta.

Zostaw merytoryczną opinię o Expansio Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Expansio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expansio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expansio Sp. z o.o.?

Expansio Sp. z o.o.
  • Królewska 21 lok. 8